Frýdek-Místek – Vratimov 0:1 (kon.) | Zlínsko – Znojmo 2:3 (kon.) | Vel. Meziříčí – Zlín B 7:0 (kon.)
Uh. Brod – D. Benešov 2:0 (kon.) | Kroměříž – Vrchovina 3:1 (kon.)
SK Hanácká Slavia Kroměříž
3:1 (0:1)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Sobota 30.10.2021, 17:30Moravskoslezská fotbalová liga • 14. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (20:23:03)

Utkání mezi první Kroměříží a předposlední Vrchovinou je u konce. Zápas, ve kterém byli domácí v roli favorita, rozhodně nemusel dopadnout tak, jak dopadl. Ačkoliv Kroměříž měla míč ve své moci častěji než její soupeř, tak šancí na obou stranách bylo poměrně stejně. V prvním poločase otevřel skóre utkání obránce Lukáš Smetana. S nepříznivým stavem si domácí dokázali poradit v úvodu druhého poločasu, kdy z velké vzdálenosti překonal Claude Lhotecký brankáře hostů a o pár minut později poslal do vedení zároveň stejný autor posledního gólu Adam Houser, díky čemuž domácí zůstávají po sedmé v řadě neporaženi.

90+2

89
    ADAM HOUSER navyšuje střelou k pravé dolní tyči vedení svého týmu na 3-1. Brankář P. Šmída měl špatný výhled, což mělo za následek jeho pozdní reakci a po míči se marně natahoval.

85
    Obrovského zmatku v pokutovém území domácích využil jeden z hostů a střelou, která mířila těsně nad bránu se pokusil o vyrovnání.

80
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Hekerle, přichází Sytař.

80
    Žlutou kartu dostává Tomáš Duba (SFK Vrchovina).

79
    Dlouhým nákopem za obranu vyslal brankář hostů svého spoluhráče na úroveň šestnáctky, ten do poslední chvíle o balón bojoval, ale proti zdvojené obraně domácích neměl šanci.

76
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Surynek.
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Lhotecký, přichází Votava.

73
    Střídání v týmu SK HS Kroměříž: ze hřiště odchází Chloupek, přichází Bača.

71
    Obránce domácích vystihl přihrávku hostů a umožnil svému týmu uklidnit hru a podržet míč na svých kopačkách.

69
    Hostující hráč nestačil na přihrávku svého spoluhráče a celá akce končí odkopem od brány.

68
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Smetana, přichází Trojánek.

60
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Partl, přichází Svoboda.

59
    ADAM HOUSER si nadskočil na letící míč v pokutovém území a hlavou překonal vyběhlého brankáře hostů, který na míč už nedokázal
    dosáhnout.

56
    Žlutou kartu dostává Partl (SFK Vrchovina).
    Žlutou kartu dostává Červenka (SK HS Kroměříž).

54
    Zmatku v obraně hostů využil CLAUDE LHOTECKÝ a střelou z velké vzdálenosti překonal brankáře Petra Šmídu.

51
    Domácím se podařilo propláchnout do útočné šestnáctky, přízemní centr ale nakonec končí v zázemí.