Detroit – Florida 2:3 (po pr.) | NY Rangers – Columbus 4:0 (kon.) | Washington – Arizona 2:0 (kon.)
Carolina – Chicago 6:3 (kon.) | Vegas – Anaheim 5:4 (2:1 po s.n.) | Dallas – Ottawa 1:4 (kon.)
Nashville – NY Islanders 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Montreal 5:2 (kon.)

2. Nicolas Hague (VGK) 1+1
    3. Chadler Stephenson (VGK) 1+1 (05:12:33)

Statistiky: Střely na bránu: 42-38; Zablokované střely: 21-15; Vhazování: 54%-46%; Hity: 20-31; Přesilové hry: 0/0-0/3; Trestné minuty: 11-5.

Anaheim dokázal ve třetí třetině smazat tříbrankové manko poté, co se na začátku závěrečné části krátce po sobě prosadili Chadler Stephenson a William Carrier. Vegas vedlo 4:1 a zdálo se být rozhodnuto. Skutečně tak tomu mohlo být, jenže Golden Knights orazítkovali jen tyč a hned vzápětí snížil Troy Terry. Neproměněná šance a inkasovaný gól krátce na to Vegas nalomil a Isac Lundeström spolu s Adamem Henriquem poslali utkání do prodloužení. Nakonec rozhodli o vítězi nájezdy. Rozhodující nájezd proměnil domácí Jevgenij Dadonov a Vegas přece jen získalo oba dva body. Konečný výsledek zápasu v T-Mobile Areně dnes. Vegas Golden Knights 5 Anaheim Ducks 4.

Jevgenij DADONOV - 5:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Vegas Golden Knights.
    Autorem vítězné branky je JEVGENIJ DADONOV.

4. série
    2:1
    Situace se otočila a rozhodnout jel Jevgenij Dadonov, což také učinil, když v mezikruží zpomalil a rychlou střelou zápěstím těsně nad ledem zamířil k levé tyči!

4. série
    1:1
    Troy Terry se chtěl u levé tyče také prosadit bekhendem, jenže Robin Lehner si prostor skvěle pohlídal.

3. série
    1:1
    Nicolas Roy musel proměnit a dokázal to, když nádhernou bekhendovou střelou vymetl levý horní roh brány!

3. série
    0:1
    Kevin Shattenkirk mohl rozhodnout a málem se mu to povedlo, jenže u pravé tyče ztroskotal na levém betonu Robina Lehnera, který se na brankové čáře roztáhl jako guma!

2. série
    0:1
    Jonathan Marchessault zvolil rychlou střelu zápěstím, která z mezikruží zamířila do vyrážečky Johna Gibsona.

2. série
    0:1
    Maxime Comtois mohl rozhodnout, jenže u pravé tyče skórovat nedokázal. Robin Lehner ho skvěle vychytal.

1. série
    0:1
    Chandler Stephenson se pokusil odpovědět rychlou bekhendovou střelou, John Gibson ale zasáhl lapačkou.

1. série
    0:1
    Trevor Zegras se rozjel jako první a po pomalém nájezdu skóroval nad lapačkou Robina Lehnera!

Samostatné nájezdy začínají.

Jakob Silfverberg se v závěru prodloužení natlačil z levé strany až před bránu, Robin Lehner ho ale vychytal a čeká nás prodloužení. Skóre po prodloužení zápasu v Las Vegas. Vegas Golden Knights 4 Anaheim Ducks 4.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 4. R. Smith (W. Karlsson, Martinez), 24. Hague (Marchessault, Pietrangelo), 43. Stephenson (Marchessault, Hague), 46. W. Carrier (Stephenson), rozh. náj. Dadonov – 36. Zegras (Milano, Henrique), 52. T. Terry (Groulx, Getzlaf), 56. Lundeström (H. Lindholm, Silfverberg), 57. Henrique (Shattenkirk, Zegras)