Jablonec – Pardubice 1:1 (kon.) | Ostrava – Sparta 2:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Hr. Králové 3:2 (kon.)
Slavia – Plzeň 2:0 (kon.)
FK Jablonec
1:1 (1:1)
FK Pardubice
Neděle 31.10.2021, 15:00 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • FORTUNA:LIGA • 13. kolo

Konec zápasu! Ve druhé půli k vidění gól nebyl a tak oba týmy berou bod za remízu 1:1. Gólový účet zápasu načal už v desáté minutě Tomáš Čvančara, který proměnil souhru s Doležalem v gól. Domácí měli další slibné příležitosti, ty ovšem neproměnili. Hosté tolik ložených gólových šancí neměli, i tak jim ale remízu vystřelil Emil Tischler. (16:57:18)

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 2:2. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 15:11.

90+3

90+3
    Dominik Kostka ještě v poslední minutě nastavení chtěl vysunout Hufa, nejblíže k balónu ale měl Jan Hanuš.

90+2
    Volný kop Jana Kroba prodlužoval jeden z domácích hráčů, nakonec se k balónu dostal brankář Marek Boháč.

90
    Nastavují se tři minuty.

90
    Lukáš Červ se před vápnem dostal k zakončení, střelou ale trefil jen před ním stojícího obránce.

89
    Domácí jsou v posledních minutách zápasu s míčem u pokutového území soupeře, zatím ale nedokázali znovu ohrozit bránu Boháče.

86
    Průnik Michala Berana přes střed hřiště byl neúspěšný, zastavil ho Tomáš Hübschman. Zkušený záložník domácího týmu si ovšem pomohl faulem.

84
    Po přihrávce Malínského centroval před bránu Libor Holík. Míč z jeho kopaček hledal Martina Doležala, ten se k němu nedostal. Navíc byl proti kapitánovi Jablonce odpískán ofsajd.

83
    Martin Toml nakopl míč dopředu směrem na Davida Hufa. Jeho stoperský protějšek Vojtěch Kubista se dostal k balónu, ten odehrál pouze do zámězí.

81
    Cadu se dostal s míčem do pokutového území Jablonce, tam ho ale tvrdým, avšak čistým, skluzem zastavil Jan Krob.

80
    Tomáš Malínský se ihned po příchodu na hřiště dostal k míči. Krátce za polovinou hřiště vystřelil a chtěl překvapit Marka Boháče, dalekonosná střela nakonec skončila na břevně!

80
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Martin Doležal, přichází Antonín Vaníček.
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Dominik Pleštil, přichází Tomáš Malínský.

77
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Mojmír Chytil, přichází Lukáš Červ.

77
    Hra je nyní přerušena, u pokutového území totiž po souboji s Martinem Šejvlem zůstal na trávníku ležet Martin Doležal.

76
    Tomáš Smejkal se na levém křídle dostal k přihrávce, nakonec ale i on byl přistižen v ofsajdu. Odkopávat tedy bude Marek Boháč.

74
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Tomáš Čvančara, přichází Martin Nešpor.

73
    Útočné snažení Davida Hufa je zastaveno hvizdem rozhodčího, který signalizuje ofsajdové postavení.