Salzburg U17 – Česko U16 2:3 (2:3 po s.n.)
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:0)
Česko U16
Sobota 06.11.2021, 15:30 • Red Bull Akademie, Salcburk • Reprezentace do 16 let

On-line přenos je u konce. Děkujeme za pozornost. (17:48:15)

Až nájezdová loterie rozhodla o tom, že česká šestnáctka vrátí soupeři ze Salzburgu úvodní porážku. Česko sice vedlo ještě v poslední minutě základní hrací doby, ale i s nájezdovým skalpem mohou být mladíci spokojení. Z dvojzápasu si odnášejí cenné zkušenosti a dnes výsledek 2:3.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Česko U16.
    Autorem vítězné branky je TEPLÝ.

5. série
    2:3
    Poslední nájezd nedokázal proměnit Lexer, mezírku mezi betony si pohlídal Mařík.

4. série
    2:3
    Josef Teplý přišpendlil kotouč pod břevno. Česko vede.

4. série
    2:2
    Do bekhendu se chystal též Ruckdäschel, dostal se ale mimo ideální střelecký úhel.

3. série
    2:2
    Ani Jung ale ve třetí sérii nedal, bekhendovou kličku Lamp vystihl.

3. série
    2:2
    Střela Bogdana Mazura neprošla mezi betony brankáře. Češi mají šanci.

2. série
    2:2
    Střelu vybral i Lisler, také on slaví gól.

2. série
    2:1
    Gruber proměňuje.

1. série
    1:1
    Přímou střelu zkusil Steklý. A kotouč k překvapení všech skončil v síti.

1. série
    1:0
    Reinthaler to provedl parádně, zvolil kličku do bekhendu a vymíchal Maříka.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:33
    Naposledy zavelle k útoku Šimon Pohludka, ale gólu už se asi nedočká. Všechno směřuje k nájezdům.

64:07
    Probíhá už poslední minuta nadstavbové hrací doby a domácí se dostávají do ofsajdu.

63:31
    Po nabídce Lemkeho přišla nečekaná teč, která ovšem naštěstí pro českou šestnáctku minula klec.

Patrik Czepiec

Branky a nahrávky: 10. Schreiner (Hupach), 60. Duller – 4. Drančák (Šmerda), 54. Lisler, rozh. náj. Teplý