Švédsko – Rusko | 4:2 (kon.) | | | Finsko – Česko | 4:2 (kon.) |
Buffalo – Edmonton | 3:2 (kon.) | | | Columbus – Washington | 3:4 (kon.) | | | Carolina – Philadelphia | 1:2 (kon.) |
Toronto – Calgary | 2:1 (po pr.) | | | Chicago – Arizona | 2:1 (kon.) | | | New Jersey – Boston | 2:5 (kon.) |
Kladno – Chomutov | 6:4 (kon.) |
Francie – Slovensko | 3:1 (kon.) | | | Polsko – Česko | 0:16 (kon.) | | | Maďarsko – Norsko | 5:3 (kon.) |
Omsk – Kunlun | 5:0 (kon.) |
Česko – Rusko | 3:5 (kon.) |
Finsko – Česko | 4:1 (kon.) |
Slovensko – Bělorusko | 0:4 (kon.) |
Finsko – Česko | 5:4 (kon.) |
USA – Česko | 2:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Val. Meziříčí | 3:2 (kon.) | | | Opava – Kometa Brno B | 4:1 (kon.) | | | Kopřivnice – Vel. Meziříčí | 10:2 (kon.) |
Nová Paka – Děčín | 7:1 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Letňany | 1:0 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Řisuty | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Cheb – Písek | 5:2 (kon.) | | | Mostečtí Lvi – Hronov | 1:4 (kon.) | | | Bílina – Jablonec n/N | 5:6 (po pr.) |
Klatovy – Příbram | 0:4 (kon.) | | | Nový Jičín – Žďár n/S | 0:3 (kon.) | | | Kobra – Tábor | 1:4 (kon.) |
Česko – K. Vary jun. | 1:4 (kon.) | | | Česko – Švýcarsko | 0:0 (zruš.) |
Německo – Česko | 1:6 (kon.) |
Česko – Švýcarsko | 0:0 (zruš.) |
Slovensko – Rusko | 3:1 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Kralupy n. Vltavou | 1:6 (kon.) |
HC 2009 Nýrsko – Poběžovice | 3:6 (kon.) | | | Tomahawk – AHC Dynamo | 0:0 (zruš.) | | | Marsy Klatovy – Vačice | 0:0 (zruš.) |
UK Kings Prague – Black Dogs Budweis | 4:1 (kon.) |
Kralupy n. Vltavou – Ústí n/L | 1:2 (po pr.) |
Daniela Mesíková
Branky a nahrávky:
6. Takáč, 14. Holešinský (Roman), 52. Buček (Gríger, Hrehorčák) – 3. Bychkov (Ovchinnikov)
Rozhodčí:
Diváci: 2 729
Neproměněná penalta:
Slovensko:
Tomek – Čerešňák (C), Kňažko, Gachulinec, Rosandič (A), Vitaloš, Ivan, Mudrák, Koch – Mešár, Krištof (C), Takáč – Holešinský, Roman, Regenda – Hrehorčák, Gríger, Buček – Minárik, Šiška, Valach
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Samonov – Pautov, Minulin, Rogov, Sedov, Morozov, Shchemerov, Sokolov – Dynyak, Garayev, Geraskin – Goncharuk, Bardakov, Tyanulin – Guskov, Sorkin, Tsyplakov – Bychkov, Ovchinnikov, Krutov
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Rusko: Samonov – Pautov, Minulin, Rogov, Sedov, Morozov, Shchemerov, Sokolov – Dynyak, Garayev, Geraskin – Goncharuk, Bardakov, Tyanulin – Guskov, Sorkin, Tsyplakov – Bychkov, Ovchinnikov, Krutov
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci: 2 729
Najlepší hráč Slovenska: Matej Tomek (20:06:37)
K puku sa na vrchole kruhu dostal SAMUEL BUČEK a strelou švihom uštedril Samonovovi klasický teplomer. Nad Ruskom vyhrávame 3:1.
Asistencie: Dávid Gríger, Patrik Hrehorčák