Chrudim – Rapid Ústí n/L 5:1 (kon.) | Bohemians Futsal – Olympik Mělník 1:2 (kon.) | Bohemians Futsal – Rapid Ústí n/L 7:0 (kon.)

37:00
    Tři minuty před koncem je Olympik na pěti faulech!

35:02
    Žlutou kartu dostává Matyáš Koryta (Bohemians 1905 Futsal).

33:55
    Komplikací pro Olympik by mohl být fakt, že má na kontě již čtyři akumulované fauly. Uvidíme, zda se náhodou nedočkáme desetimetrového kopu.

32:34
    Matyáš Koryta nakonec přímou střelou minul pravou tyč mělnické klece.

32:26
    Oddechový čas si bere tým Bohemains, který dostal taktické noty pro další standardku.

31:12
    Daniel Říha mohl ještě více přiblížit Mělník k zisku tří bodů, svůj samostatný únik ale zakončil z levé strany ranou těsně nad břevno Vávrová branky!

28:48
    Vstřelená branka Mělník uklidnila, směrem dozadu je od té doby prakticky bezchybný.

26:21
    Daniel Říha se krásně uvolnil proti dvěma spoluhráčům, jeho následnou ránu vyškrábl Vávra nad břevno.

24:43
    Mělník právě vstřelil branku!
    Hosté otáčí skóre utkání ve svůj prospěch a poprvé v zápase vedou! Stejně jako u prvního gólu se na tom podílela dvojice Havel – RADEK MIŘATSKÝ, tentokrát si však role prohodili – 1:2!

22:14
    Kapitán Bohemians Praha Kryštof Lízálek nepříjemnou střelou prověřil připraveno Džurynského, ten musel na zem a kvalitním zákrokem dokázal udržet nerozhodný stav.

20:01

20:00

19:00
    Přesně minutu před koncem prvního poločasu je srovnáno! MATĚJ HAVEL si vzal míč na útočné polovině, udělal rychlé kroky směrem dopředu a prudkou střelou propálil Vávru – 1:1!

17:33
    Olympik měl slušnou standardní situaci a dokonce si vyžádal i oddechový čas, její realizaci ale nezvládl zcela ideálně.

13:20
    Bohemians Futsal právě vstřelili branku!
    Nyní to celek z hlavního města sehrál opravdu ukázkově a zcela zaslouženě se dostal do vedení! Lizálek si narazil s MATĚJEM DROBNÝM, který následně prostřelil brankáře Olympiku pod nohou – 1:0!

12:45
    Na druhé straně se Džurynskyj blýskl proti velké šanci Matěje Rumla, skóre stále bezbrankové!

12:07
    Střela Radka Miřátského od půlící čáry byla silně nepřesná, Vávra jen kontroloval cestu balonu do zámezí.

10:00
    Polovina prvního poločasu je za námi, zatím stále čekáme na první gólovou radost. Sledujeme vyrovnanou bitvu, ve které si šance dokáží vytvářet obě mužstva.