Zlín – Třinec 2:1 (po pr.)
po prodl.
PSG Berani Zlín
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 25.11.2021, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky, Zlín • Tipsport extraliga (ČR) • 26. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
  60:59 Oscar FLYNN - 2:1
   
  60:59
  Zlín právě vstřelil branku!
  OSCAR FLYNN se právě postaral o první dvě výhry Beranů v sezóně! Po dlouhé a přesné přihrávce od vlastní brány se dostal do samostatného úniku, ve kterém vyzrál na Marka Mazance. Asistence: Ondřej Němec.
  44:18 Ondřej KOVAŘČÍK - 1:1
   
  44:18
  Třinec právě vstřelil branku!
  Tak toto je blesková odpověď od Ocelářů, kteří tak opět srovnávají. Zasloužil se o to ONDŘEJ KOVAŘČÍK, který jako první hráč v dnešním utkání dokázal potrestat vyloučení. Asistence: Tomáš Marcinko a Erik Hrňa.
  42:09 Darek HEJCMAN - 1:0
   
  42:09
  Zlín právě vstřelil branku!
  Tak toto je velice překvapivé vedení, do kterého se dostávají zlínští Berani. Po souboji za bránou dostal přihrávku do prostoru mezi kruhy DAREK HEJCMAN, který svou střelou z první propálil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Zdeněk Okál.

  Patrik Hlaváč

  Branky a nahrávky: 43. Hejcman (Okál), 61. O. Flynn (O. Němec) – 45. O. Kovařčík (Marcinko, Hrňa)


  PSG Berani Zlín: Kašík (Huf) – Mamčics, Gazda, Suhrada, O. Němec (A), Žižka, T. Hanousek, Ferenc – Kubiš (C), P. Sedláček (A), O. Flynn – Zabusovs, Honejsek, A. Zbořil – Karafiát, Hejcman, Okál – Fryšara, R. Veselý, Köhler.
  Trenér: Luboš Jenáček

  HC Oceláři Třinec: Marek Mazanec (Kacetl) – M. Doudera, Marinčin, D. Musil, Kundrátek, Jaroměřský, M. Adámek, Zahradníček – Miloš Roman, P. Vrána, Martin Růžička – A. Nestrašil, M. Kovařčík, O. Kovařčík – Hrehorčák, Marcinko, Hrňa – O. Šedivý, R. Szturc, Dravecký (A).
  Trenér: Václav Varaďa

  Rozhodčí: Jeřábek, Hejduk – Hynek, Špůr

  Diváci: 2301