Barys – N.Novgorod 4:2 (kon.) | Magnitogorsk – Minsk 5:4 (2:0 po s.n.) | Ufa – Viťaz 2:3 (1:2 po s.n.)
Nižněkamsk – Riga 3:2 (2:1 po s.n.) | Kazaň – Petrohrad 3:4 (po pr.) | Kunlun – Spartak Moskva 4:6 (kon.)
konec
Barys Nur-Sultan
4:2 (2:0, 1:1, 1:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
Čtvrtek 25.11.2021, 14:30 • Barys Arena, Nur-Sultan • KHL
Předzápasové kurzy
Partner:
  46:11 Jakob LILJA - 4:2
   
  46:11
  Barys právě vstřelil branku!
  Domácí si ovšem celkem rychle berou dvoubrankové vedení zpět na svou stranu! Eric Martinsson to zkusil podobně od modré a jeho pokus skvěle tečoval JAKOB LILJA, jenž nasměroval puk do levé šibenice. Asistence: Eric Martinsson a Curtis Valk.
  44:21 Zijat PAJGIN - 3:2
   
  44:21
  Torpedo právě vstřelilo branku!
  Hosté snižují na 2:3 a čeká nás ještě velké drama! Ťanulin posunul puk Andreju Belevičovi, jenž od modré vypálil dobrou střelu, kterou skvěle tečoval ZIJAT PAJGIN. Asistence: Andrej Belevič a Artur Ťanulin.
  34:16 Arťom MICHEJEV - 3:1
   
  34:16
  Torpedo právě vstřelilo branku!
  Hosté snižují na 1:3! Jegor Martynov vypálil ze středu pouze vedle brány, ale puk se od mantinelu odrazil k ARŤOMU MICHEJEVOVI, jenž zakončil kotouč o brankáře Bojarkina. Asistence: Jegor Martynov a Artur Ťanulin.
  25:24 Linden VEY - 3:0
   
  25:24
  Barys právě vstřelil branku!
  Kde je puk? Teď už v bráně! Domácí mužstvo zvyšuje své vedení na 3:0! Tomáš Jurčo vystihl přihrávku a dostal se dopředu po pravém křídle, kdy předvedl otočku a bekhendem poslal kotouč na bránu, který zůstal stát na brankové čáře a po boji v brankovišti jej následně dokázal zakončit pozorný LINDEN VEY. Asistence: Tomáš Jurčo.
  13:23 Jakob LILJA - 2:0
   
  13:23
  Barys právě vstřelil branku!
  A je to 2:0 pro domácí celek! Eric Martinsson vypálil zpoza modré čáry střelu zápěstím, kterou Andrej Tichomirov vyrazil jen před sebe a toho využil pohotový JAKOB LILJA, jenž prostřelil hostujícího brankáře. Asistence: Eric Martinsson a Nikita Michajlis.
  04:22 Cody KUNYK - 1:0
   
  04:22
  Barys právě vstřelil branku!
  Domácí celek využívá první přesilovou hru v utkání a jde do vedení 1:0! Linden Vey získal kotouč na pravé straně a následně našel před bránou osamoceného CODYHO KUNYKA, jenž zakončil do pravé šibenice. Asistence: Linden Vey a Matt Frattin.

  Michal Raška

  Branky a nahrávky: 5. Kunyk (Vey, Frattin), 14. J. Lilja (Martinsson, Michajlis), 26. Vey (Jurčo), 47. J. Lilja (Martinsson, Valk) – 35. A. Michejev (J. Martynov, Ťanulin), 45. Pajgin (Belevič, Ťanulin)


  Barys Nur-Sultan: Bojarkin (A. Šutov) – Martinsson, Morrow, Orechov, R. Savčenko (C), Šalapov, Samat Danijar – Jurčo, Vey, Frattin – Michajlis (A), Valk, J. Lilja – Savickij, Kunyk, R. Starčenko (A) – Šaichmeddenov, Kajyržan, Šestakov – Sagadějev, J. Berglund.
  Trenér: Juri Michajlis

  Torpedo Nižnij Novgorod: Tichomirov (26. P. Kočetkov, Murygin) – M. Orlov, Pajgin (C), J. Martynov, Marin, N. Děmidov, Mišarin, M. Fedotov – Žafjarov (A), Miele (A), Agostino – Ilja Fedotov, Hrivík, Čechovič – Ťanulin, Belevič, Verjajev – Gončaruk, A. Michejev, Urakov.
  Trenér: David Nemirovskij

  Rozhodčí: Lavrenťev, Sergejev – Golovljov, Savěnkov

  Diváci: 2 763