Individuální závod žen, 15 km, Östersund | Vítěz: M. Davidová (CZE) (kon.) | | | Individuální závod mužů, 20 km, Östersund | Vítěz: S. H. Laegreid (NOR) (kon.) |
Obří slalom žen, 1. kolo, Killington | (zruš.) | | | Obří slalom žen, 2. kolo, Killington | (zruš.) |
Sjezd mužů, Lake Louise | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Muži HS142, Ruka | Vítěz: R. Kobajaši (JPN) (kon.) |
Muži 15 km klasicky, Ruka | Vítěz: I. Niskanen (FIN) (kon.) | | | Ženy 10 km klasicky, Ruka | Vítěz: F. Karlssonová (SWE) (kon.) |
Skoky mužů HS142, Ruka | Vítěz: T. Weber (GER) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Ruka | Vítěz: T. Weber (GER) (kon.) |
konec
SP - Individuální závod mužů, 20 km, Östersund
Vítěz: S. H. Laegreid (NOR)
Libor Štěpán
Konečné pořadí:
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 51:04,0 (0)
2. Tarjei Bø (NOR) +59,2 (2)
3. Simon Desthieux (FRA) +1:00,6 (2)
4. Scott Gow (CAN) +1:26,8 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:28,5 (2)
6. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:29,4 (0)
7. Eduard Latypov (RUS) +1:36,5 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:07,1 (3)
9. Cukasa Kobonoki (JPN) +2:24,9 (0)
10. Christian Gow (CAN) +2:26,1 (1)
11. Fabien Claude (FRA) +2:30,9 (4)
12. Jesper Nelin (SWE) +2:31,6 (3)
13. Justus Strelow (GER) +2:33,1 (1)
14. Roman Rees (GER) +2:47,2 (3)
15. Daniil Serochvostov (RUS) +2:48,6 (2)
16. Simon Eder (AUT) +2:53,6 (2)
17. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:55,3 (3)
18. Vytautas Strolia (LTU) +2:56,7 (2)
19. Anton Smolski (BLR) +2:59,5 (3)
20. Felix Leitner (AUT) +3:10,8 (4)
21. Michal Krčmář (CZE) +3:13,0 (3)
22. Paul Schommer (USA) +3:25,5 (2)
23. Jake Brown (USA) +3:25,9 (3)
24. Anton Dudčenko (UKR) +3:32,44 (3)
25. Florent Claude (BEL) +3:38,7 (2)
26. Johannes Dale (NOR) +3:39,2 (3)
27. Said Karimulla Chalili (RUS) +3:41,6 (2)
28. Dmytro Pidručnyj (UKR) +3:44,0 (3)
29. Jakov Fak (SLO) +3:45,3 (2)
30. Matvej Jelisejev (RUS) +4:02,6 (1)
31. Filip Fjeld Andersen (NOR) +4:03,1 (4)
32. Benedikt Doll (GER) +4:11,0 (4)
33. David Komatz (AUT) +4:11,5 (2)
34. Ďmitrij Lazouski (BLR) +4:11,7 (2)
35. Emilien Jacquelin (FRA) +4:12,7 (6)
36. George Buta (ROU) +4:14,8 (1)
37. Miha Dovžan (SLO) +4:15,7 (2)
38. Didier Bionaz (ITA) +4:26,4 (2)
39. Antonin Guigonnat (FRA) +4:30,0 (5)
40. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:36,5 (6)
...
50. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:07,3 (4)
55. Tomáš Sklenárik (SVK) +5:2,5 (1)
78. Vítězslav Hornig (CZE) +7:24,3 (2)
96. Michal Šíma (SVK) +9:20,5 (6)
97. Adam Václavík (CZE) +9:27,4 (7)
100. Mikuláš Karlík (CZE) +9:47,1 (9)
107. Matej Baloga (SVK) +10:35,7 (6).
Konečné pořadí po čtvrté střelbě:
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 41:32,9 (0)
2. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:12,9 (0)
3. Scott Gow (CAN) +1:20,2 (0)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:20,9 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:29,7 (2)
...
20. Michal Krčmář (CZE) +3:18,0 (3)
42. Tomáš Sklenárik (SVK) +4:34,4 (1)
55. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:14,2 (4)
72. Vítězslav Hornig (CZE) +6:11,9 (2)
95. Michal Šíma (SVK) +8:37,7 (6)
100. Adam Václavík (CZE) +8:57,5 (7)
103. Matej Baloga (SVK) +9:37,6 (6)
106. Mikuláš Karlík (CZE) +9:48,7 (9).
Konečné pořadí po třetí střelbě:
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 30:56,2 (0)
2. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +9,0 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +32,0 (1)
4. Simon Desthieux (FRA) +36,7 (1)
5. Roman Rees (GER) +58,2 (1)
...
8. Michal Krčmář (CZE) +1:12,4 (1)
34. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:49,4 (2)
59. Tomáš Sklenárik (SVK) +3:40,2 (1)
78. Vítězslav Hornig (CZE) +4:56,3 (2)
91. Matej Baloga (SVK) +5:42,1 (3)
92. Michal Šíma (SVK) +5:47,0 (4)
97. Adam Václavík (CZE) +6:21,7 (5)
99. Mikuláš Karlík (CZE) +6:37,9 (6).
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 20:23,3 (0)
2. Roman Rees (GER) +6,8 (0)
3. Jake Brown (USA) +17,6 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +18,7 (0)
5. Vytautas Strolia (LTU) +24,4 (0)
...
19. Michal Krčmář (CZE) +1:16,9 (1)
25. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:29,1 (1)
56. Tomáš Sklenárik (SVK) +2:38,0 (1)
64. Vítězslav Hornig (CZE) +2:48,3 (1)
85. Mikuláš Karlík (CZE) +3:37,3 (3)
92. Michal Šíma (SVK) +4:00,9 (3)
102. Matej Baloga (SVK) +4:46,,8 (3).
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Jesper Nelin (SWE) 9:58,7 (0)
2. Simon Desthieux (FRA) +1,4 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +4,7 (0)
4. Alexandr Loginov (RUS) +9,5 (0)
5. Sturla Holm Laegreid (NOR) +9,8 (0)
...
11. Michal Krčmář (CZE) +17,8 (0)
19. Jakub Štvrtecký (CZE) +24,7 (0)
29. Michal Šíma (SVK) +35,9 (0)
70. Mikuláš Karlík (CZE) +1:29,5 (1)
84. Tomáš Sklenárik (SVK) +1:52,5 (1)
85. Vítězslav Hornig (CZE) +1:57,1 (1)
94. Matej Baloga (SVK) +2:01,6 (1).
Startovní listina:
1. Vladimir Iliev (BUL)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR)
3. Jakub Štvrtecký (CZE)
4. Sergej Bočarnikov (BLR)
5. Christian Gow (CAN)
6. Quentin Fillon Maillet (FRA)
7. Roman Rees (GER)
8. Martin Ponsiluoma (SWE)
9. Klemen Bauer (SLO)
10. Philipp Nawrath (GER)
11. Paul Schommer (USA)
12. Benedikt Doll (GER)
13. Jevgenij Garaničev (RUS)
14. Karol Dombrovski (LTU)
15. Michal Krčmář (CZE)
16. Lukas Hofer (ITA)
17. Sebastian Samuelsson (SWE)
18. Simon Eder (AUT)
19. Felix Leitner (AUT)
20. Thierry Langer (BEL)
21. Campbell Wright (NZL)
22. Tero Seppälä (FIN)
23. Grzegorz Guzik (POL)
24. Emilien Jacquelin (FRA)
25. Benjamin Weger (SUI)
26. Cukasa Kobonoki (JPN)
27. Dmytro Pidručnyj (UKR)
28. Tarjei Bø (NOR)
29. Pavel Magazejev (MDA)
30. Tommaso Giacomel (ITA)
31. Eduard Latypov (RUS)
32. Alexandr Muchin (KAZ)
33. Michal Šíma (SVK)
34. Sturla Holm Laegreid (NOR)
35. Fabien Claude (FRA)
36. Jesper Nelin (SWE)
37. Anton Dudčenko (UKR)
38. Rene Zachna (EST)
39. Anton Sinapov (BUL)
40. Bohdan Cymbal (UKR)
41. Johannes Dale (NOR)
42. Alexandr Loginov (RUS)
43. Vytautas Strolia (LTU)
44. Sivert Guttorm Bakken (NOR)
45. Jeremy Finello (SUI)
46. David Komatz (AUT)
47. Said Karimulla Chalili (RUS)
48. Jake Brown (USA)
49. Jakov Fak (SLO)
50. Anton Smolski (BLR)
51. Mihail Usov (MDA)
52. Peppe Femling (SWE)
53. Miha Dovžan (SLO)
54. Mikito Tačizaki (JPN)
55. Philipp Horn (GER)
56. Antonin Guigonnat (FRA)
57. Simon Desthieux (FRA)
58. Tuomas Harjula (FIN)
59. Florent Claude (BEL)
60. Maxim Varabej (BLR)
61. Scott Gow (CAN)
62. Dominik Windisch (ITA)
63. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
64. Mikuláš Karlík (CZE)
65. César Beauvais (BEL)
66. Denys Nasyko (UKR)
67. Filip Fjeld Andersen (NOR)
68. Matvej Jelisejev (RUS)
69. Matej Baloga (SVK)
70. Kosuke Ozaki (JPN)
71. Joscha Burkhalter (SUI)
72. Edgars Mise (LAT)
73. Tomas Kaukenas (LTU)
74. Sean Doherty (USA)
75. Raman Jaljotnau (BLR)
76. Thomas Bormolini (ITA)
77. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
78. Vladislav Kirejev (KAZ)
79. George Buta (ROU)
80. Kristo Siimer (EST)
81. Justus Strelow (GER)
82. Trevor Kiers (CAN)
83. Olli Hiidensalo (FIN)
84. Blagoj Todev (BUL)
85. Julian Eberhard (AUT)
86. Fang-ming Čcheng (CHN)
87. Damir Rastić (SRB)
88. Anton Vidmar (SLO)
89. Adam Václavík (CZE)
90. Malte Stefansson (SWE)
91. Krešimir Crnkovič (CRO)
92. Wojciech Filip (POL)
93. Łukasz Szczurek (POL)
94. Čen-jü Ču (CHN)
95. Heikki Laitinen (FIN)
96. Linas Banys (LTU)
97. Ďmitrij Lazouski (BLR)
98. Didier Bionaz (ITA)
99. Przemyslaw Pancerz (POL)
100. Vaclav Cervenka (USA)
101. Rok Tršan (SLO)
102. Tomáš Sklenárik (SVK)
103. Jules Burnotte (CAN)
104. Raul Antonio Flore (ROU)
105. Erik Lesser (GER)
106. Pjotr Dielen (BEL)
107. Sebastian Stalder (SUI)
108. Robert Heldna (EST)
109. Süe-č' Li (CHN)
110. Dimitar Gerdžikov (BUL)
111. Vítězslav Hornig (CZE)
112. Oskar Brandt (SWE)
113. Magnus Oberhauser (AUT)
114. Andrij Docenko (UKR)
115. Daniil Serochvostov (RUS)
116. Roberts Slotinš (LAT)
Konečné pořadí minulého ročníku SP
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 1052 bodů
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) 1039 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 930 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 893 b.
5. Johannes Dale (NOR) 843 b.
...
23. Michal Krčmář (CZE) 381 b.
37. Ondřej Moravec (CZE) 149 b.
59. Jakub Štvrtecký (CZE) 50 b.
66. Michal Šíma (SVK) 28 b.
74. Mikuláš Karlík (CZE) 22 b.
81. Milan Žemlička (CZE) 17 b.
89. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
101. Šimon Bartko (SVK) 1 b.
Konečné pořadí individuálních závodů SP 2020/2021
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 120 b.
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 94 b.
3. Alexandr Loginov (RUS) 91 b.
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) 91 b.
5. Arnd Peiffer (GER) 84 b.
6. Ondřej Moravec (CZE) 70 b.
...
24. Michal Krčmář (CZE) 44 b.
48. Milan Žemlička (CZE) 17 b.
57. Tomáš Krupčík (CZE) 6 b.
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 51:04,0 (0)
2. Tarjei Bø (NOR) +59,2 (2)
3. Simon Desthieux (FRA) +1:00,6 (2)
4. Scott Gow (CAN) +1:26,8 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:28,5 (2)
6. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:29,4 (0)
7. Eduard Latypov (RUS) +1:36,5 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:07,1 (3)
9. Cukasa Kobonoki (JPN) +2:24,9 (0)
10. Christian Gow (CAN) +2:26,1 (1)
11. Fabien Claude (FRA) +2:30,9 (4)
12. Jesper Nelin (SWE) +2:31,6 (3)
13. Justus Strelow (GER) +2:33,1 (1)
14. Roman Rees (GER) +2:47,2 (3)
15. Daniil Serochvostov (RUS) +2:48,6 (2)
16. Simon Eder (AUT) +2:53,6 (2)
17. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:55,3 (3)
18. Vytautas Strolia (LTU) +2:56,7 (2)
19. Anton Smolski (BLR) +2:59,5 (3)
20. Felix Leitner (AUT) +3:10,8 (4)
21. Michal Krčmář (CZE) +3:13,0 (3)
22. Paul Schommer (USA) +3:25,5 (2)
23. Jake Brown (USA) +3:25,9 (3)
24. Anton Dudčenko (UKR) +3:32,44 (3)
25. Florent Claude (BEL) +3:38,7 (2)
26. Johannes Dale (NOR) +3:39,2 (3)
27. Said Karimulla Chalili (RUS) +3:41,6 (2)
28. Dmytro Pidručnyj (UKR) +3:44,0 (3)
29. Jakov Fak (SLO) +3:45,3 (2)
30. Matvej Jelisejev (RUS) +4:02,6 (1)
31. Filip Fjeld Andersen (NOR) +4:03,1 (4)
32. Benedikt Doll (GER) +4:11,0 (4)
33. David Komatz (AUT) +4:11,5 (2)
34. Ďmitrij Lazouski (BLR) +4:11,7 (2)
35. Emilien Jacquelin (FRA) +4:12,7 (6)
36. George Buta (ROU) +4:14,8 (1)
37. Miha Dovžan (SLO) +4:15,7 (2)
38. Didier Bionaz (ITA) +4:26,4 (2)
39. Antonin Guigonnat (FRA) +4:30,0 (5)
40. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:36,5 (6)
...
50. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:07,3 (4)
55. Tomáš Sklenárik (SVK) +5:2,5 (1)
78. Vítězslav Hornig (CZE) +7:24,3 (2)
96. Michal Šíma (SVK) +9:20,5 (6)
97. Adam Václavík (CZE) +9:27,4 (7)
100. Mikuláš Karlík (CZE) +9:47,1 (9)
107. Matej Baloga (SVK) +10:35,7 (6).
Konečné pořadí po čtvrté střelbě:
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 41:32,9 (0)
2. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:12,9 (0)
3. Scott Gow (CAN) +1:20,2 (0)
4. Tarjei Bø (NOR) +1:20,9 (2)
5. Simon Desthieux (FRA) +1:29,7 (2)
...
20. Michal Krčmář (CZE) +3:18,0 (3)
42. Tomáš Sklenárik (SVK) +4:34,4 (1)
55. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:14,2 (4)
72. Vítězslav Hornig (CZE) +6:11,9 (2)
95. Michal Šíma (SVK) +8:37,7 (6)
100. Adam Václavík (CZE) +8:57,5 (7)
103. Matej Baloga (SVK) +9:37,6 (6)
106. Mikuláš Karlík (CZE) +9:48,7 (9).
Konečné pořadí po třetí střelbě:
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 30:56,2 (0)
2. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +9,0 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +32,0 (1)
4. Simon Desthieux (FRA) +36,7 (1)
5. Roman Rees (GER) +58,2 (1)
...
8. Michal Krčmář (CZE) +1:12,4 (1)
34. Jakub Štvrtecký (CZE) +2:49,4 (2)
59. Tomáš Sklenárik (SVK) +3:40,2 (1)
78. Vítězslav Hornig (CZE) +4:56,3 (2)
91. Matej Baloga (SVK) +5:42,1 (3)
92. Michal Šíma (SVK) +5:47,0 (4)
97. Adam Václavík (CZE) +6:21,7 (5)
99. Mikuláš Karlík (CZE) +6:37,9 (6).
Konečné pořadí po druhé střelbě:
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 20:23,3 (0)
2. Roman Rees (GER) +6,8 (0)
3. Jake Brown (USA) +17,6 (0)
4. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +18,7 (0)
5. Vytautas Strolia (LTU) +24,4 (0)
...
19. Michal Krčmář (CZE) +1:16,9 (1)
25. Jakub Štvrtecký (CZE) +1:29,1 (1)
56. Tomáš Sklenárik (SVK) +2:38,0 (1)
64. Vítězslav Hornig (CZE) +2:48,3 (1)
85. Mikuláš Karlík (CZE) +3:37,3 (3)
92. Michal Šíma (SVK) +4:00,9 (3)
102. Matej Baloga (SVK) +4:46,,8 (3).
Konečné pořadí po první střelbě:
1. Jesper Nelin (SWE) 9:58,7 (0)
2. Simon Desthieux (FRA) +1,4 (0)
3. Tarjei Bø (NOR) +4,7 (0)
4. Alexandr Loginov (RUS) +9,5 (0)
5. Sturla Holm Laegreid (NOR) +9,8 (0)
...
11. Michal Krčmář (CZE) +17,8 (0)
19. Jakub Štvrtecký (CZE) +24,7 (0)
29. Michal Šíma (SVK) +35,9 (0)
70. Mikuláš Karlík (CZE) +1:29,5 (1)
84. Tomáš Sklenárik (SVK) +1:52,5 (1)
85. Vítězslav Hornig (CZE) +1:57,1 (1)
94. Matej Baloga (SVK) +2:01,6 (1).
Startovní listina:
1. Vladimir Iliev (BUL)
2. Johannes Thingnes Bø (NOR)
3. Jakub Štvrtecký (CZE)
4. Sergej Bočarnikov (BLR)
5. Christian Gow (CAN)
6. Quentin Fillon Maillet (FRA)
7. Roman Rees (GER)
8. Martin Ponsiluoma (SWE)
9. Klemen Bauer (SLO)
10. Philipp Nawrath (GER)
11. Paul Schommer (USA)
12. Benedikt Doll (GER)
13. Jevgenij Garaničev (RUS)
14. Karol Dombrovski (LTU)
15. Michal Krčmář (CZE)
16. Lukas Hofer (ITA)
17. Sebastian Samuelsson (SWE)
18. Simon Eder (AUT)
19. Felix Leitner (AUT)
20. Thierry Langer (BEL)
21. Campbell Wright (NZL)
22. Tero Seppälä (FIN)
23. Grzegorz Guzik (POL)
24. Emilien Jacquelin (FRA)
25. Benjamin Weger (SUI)
26. Cukasa Kobonoki (JPN)
27. Dmytro Pidručnyj (UKR)
28. Tarjei Bø (NOR)
29. Pavel Magazejev (MDA)
30. Tommaso Giacomel (ITA)
31. Eduard Latypov (RUS)
32. Alexandr Muchin (KAZ)
33. Michal Šíma (SVK)
34. Sturla Holm Laegreid (NOR)
35. Fabien Claude (FRA)
36. Jesper Nelin (SWE)
37. Anton Dudčenko (UKR)
38. Rene Zachna (EST)
39. Anton Sinapov (BUL)
40. Bohdan Cymbal (UKR)
41. Johannes Dale (NOR)
42. Alexandr Loginov (RUS)
43. Vytautas Strolia (LTU)
44. Sivert Guttorm Bakken (NOR)
45. Jeremy Finello (SUI)
46. David Komatz (AUT)
47. Said Karimulla Chalili (RUS)
48. Jake Brown (USA)
49. Jakov Fak (SLO)
50. Anton Smolski (BLR)
51. Mihail Usov (MDA)
52. Peppe Femling (SWE)
53. Miha Dovžan (SLO)
54. Mikito Tačizaki (JPN)
55. Philipp Horn (GER)
56. Antonin Guigonnat (FRA)
57. Simon Desthieux (FRA)
58. Tuomas Harjula (FIN)
59. Florent Claude (BEL)
60. Maxim Varabej (BLR)
61. Scott Gow (CAN)
62. Dominik Windisch (ITA)
63. Vetle Sjastad Christiansen (NOR)
64. Mikuláš Karlík (CZE)
65. César Beauvais (BEL)
66. Denys Nasyko (UKR)
67. Filip Fjeld Andersen (NOR)
68. Matvej Jelisejev (RUS)
69. Matej Baloga (SVK)
70. Kosuke Ozaki (JPN)
71. Joscha Burkhalter (SUI)
72. Edgars Mise (LAT)
73. Tomas Kaukenas (LTU)
74. Sean Doherty (USA)
75. Raman Jaljotnau (BLR)
76. Thomas Bormolini (ITA)
77. Aleksandrs Patrijuks (LAT)
78. Vladislav Kirejev (KAZ)
79. George Buta (ROU)
80. Kristo Siimer (EST)
81. Justus Strelow (GER)
82. Trevor Kiers (CAN)
83. Olli Hiidensalo (FIN)
84. Blagoj Todev (BUL)
85. Julian Eberhard (AUT)
86. Fang-ming Čcheng (CHN)
87. Damir Rastić (SRB)
88. Anton Vidmar (SLO)
89. Adam Václavík (CZE)
90. Malte Stefansson (SWE)
91. Krešimir Crnkovič (CRO)
92. Wojciech Filip (POL)
93. Łukasz Szczurek (POL)
94. Čen-jü Ču (CHN)
95. Heikki Laitinen (FIN)
96. Linas Banys (LTU)
97. Ďmitrij Lazouski (BLR)
98. Didier Bionaz (ITA)
99. Przemyslaw Pancerz (POL)
100. Vaclav Cervenka (USA)
101. Rok Tršan (SLO)
102. Tomáš Sklenárik (SVK)
103. Jules Burnotte (CAN)
104. Raul Antonio Flore (ROU)
105. Erik Lesser (GER)
106. Pjotr Dielen (BEL)
107. Sebastian Stalder (SUI)
108. Robert Heldna (EST)
109. Süe-č' Li (CHN)
110. Dimitar Gerdžikov (BUL)
111. Vítězslav Hornig (CZE)
112. Oskar Brandt (SWE)
113. Magnus Oberhauser (AUT)
114. Andrij Docenko (UKR)
115. Daniil Serochvostov (RUS)
116. Roberts Slotinš (LAT)
Konečné pořadí minulého ročníku SP
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 1052 bodů
2. Sturla Holm Laegreid (NOR) 1039 b.
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 930 b.
4. Tarjei Bø (NOR) 893 b.
5. Johannes Dale (NOR) 843 b.
...
23. Michal Krčmář (CZE) 381 b.
37. Ondřej Moravec (CZE) 149 b.
59. Jakub Štvrtecký (CZE) 50 b.
66. Michal Šíma (SVK) 28 b.
74. Mikuláš Karlík (CZE) 22 b.
81. Milan Žemlička (CZE) 17 b.
89. Tomáš Krupčík (CZE) 7 b.
101. Šimon Bartko (SVK) 1 b.
Konečné pořadí individuálních závodů SP 2020/2021
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 120 b.
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 94 b.
3. Alexandr Loginov (RUS) 91 b.
4. Quentin Fillon Maillet (FRA) 91 b.
5. Arnd Peiffer (GER) 84 b.
6. Ondřej Moravec (CZE) 70 b.
...
24. Michal Krčmář (CZE) 44 b.
48. Milan Žemlička (CZE) 17 b.
57. Tomáš Krupčík (CZE) 6 b.
1. Sturla Holm Laegreid (NOR) 51:04,0 (0)
2. Tarjei Bø (NOR) +59,2 (2)
3. Simon Desthieux (FRA) +1:00,6 (2)
4. Scott Gow (CAN) +1:26,8 (0)
5. Johannes Thingnes Bø (NOR) +1:28,5 (2)
6. Sivert Guttorm Bakken (NOR) +1:29,4 (0)
7. Eduard Latypov (RUS) +1:36,5 (1)
8. Quentin Fillon Maillet (FRA) +2:07,1 (3)
9. Cukasa Kobonoki (JPN) +2:24,9 (0)
10. Christian Gow (CAN) +2:26,1 (1)
11. Fabien Claude (FRA) +2:30,9 (4)
12. Jesper Nelin (SWE) +2:31,6 (3)
13. Justus Strelow (GER) +2:33,1 (1)
14. Roman Rees (GER) +2:47,2 (3)
15. Daniil Serochvostov (RUS) +2:48,6 (2)
16. Simon Eder (AUT) +2:53,6 (2)
17. Vetle Sjastad Christiansen (NOR) +2:55,3 (3)
18. Vytautas Strolia (LTU) +2:56,7 (2)
19. Anton Smolski (BLR) +2:59,5 (3)
20. Felix Leitner (AUT) +3:10,8 (4)
21. Michal Krčmář (CZE) +3:13,0 (3)
22. Paul Schommer (USA) +3:25,5 (2)
23. Jake Brown (USA) +3:25,9 (3)
24. Anton Dudčenko (UKR) +3:32,44 (3)
25. Florent Claude (BEL) +3:38,7 (2)
26. Johannes Dale (NOR) +3:39,2 (3)
27. Said Karimulla Chalili (RUS) +3:41,6 (2)
28. Dmytro Pidručnyj (UKR) +3:44,0 (3)
29. Jakov Fak (SLO) +3:45,3 (2)
30. Matvej Jelisejev (RUS) +4:02,6 (1)
31. Filip Fjeld Andersen (NOR) +4:03,1 (4)
32. Benedikt Doll (GER) +4:11,0 (4)
33. David Komatz (AUT) +4:11,5 (2)
34. Ďmitrij Lazouski (BLR) +4:11,7 (2)
35. Emilien Jacquelin (FRA) +4:12,7 (6)
36. George Buta (ROU) +4:14,8 (1)
37. Miha Dovžan (SLO) +4:15,7 (2)
38. Didier Bionaz (ITA) +4:26,4 (2)
39. Antonin Guigonnat (FRA) +4:30,0 (5)
40. Sebastian Samuelsson (SWE) +4:36,5 (6)
...
50. Jakub Štvrtecký (CZE) +5:07,3 (4)
55. Tomáš Sklenárik (SVK) +5:2,5 (1)
78. Vítězslav Hornig (CZE) +7:24,3 (2)
96. Michal Šíma (SVK) +9:20,5 (6)
97. Adam Václavík (CZE) +9:27,4 (7)
100. Mikuláš Karlík (CZE) +9:47,1 (9)
107. Matej Baloga (SVK) +10:35,7 (6).