SuperG mužů, Beaver Creek | Vítěz: A. Kilde (NOR) (kon.) | | | Sjezd žen, Lake Louise | Vítěz: S. Goggiaová (ITA) (kon.) |
Kvalifikace HS134, Wisla | Vítěz: J. Hörl (AUT) (kon.) |
Sprinty mužů a žen, volně, Lillehammer | Vítěz: J. Klæbo (NOR), M. Dahlqvistová (SWE) (kon.) |
Skoky žen HS98, Lillehammer | Vítěz: M. L. Lundová (NOR) (kon.) | | | Běh žen 5 km, Lillehammer | Vítěz: G. Westvoldová Hansenová (NOR) (kon.) |
konec
SP - Sjezd žen, Lake Louise
Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
Tomáš Lysý
Konečné pořadí:
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:46,95 minuty
2. Breezy Johnsonová (USA) +1,47 sekundy
3. Mirjam Puchnerová (AUT) +1,54
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,96
5. Corinne Suterová (SUI) +2,02
6. Nadia Delagová (ITA) +2,09
7. Cornelia Hütterová (AUT) +2,15
8. Nicol Delagová (ITA) +2,16
9. Jasmine Fluryová (SUI) +2,31
10. Kira Weidleová (GER) +2,32
11. Tamara Tipplerová (AUT) +2,34
12. Ester Ledecká (CZE) +2,39
13. Federica Brignoneová (ITA) +2,41
14. Priska Nuferová (SUI) +2,64
15. Christine Scheyerová (AUT) +2,68
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,71
17. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,74
17. Stephanie Venierová (AUT) +2,74
19. Romane Miradoliová (FRA) +3,00
20. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,24
20. Ilka Štuhecová (SLO) +3,24
22. Elena Curtoniová (ITA) +3,25
23. Jacqueline Wilesová (USA) +3,28
24. Lisa Hörnbladová (SWE) +3,32
25. Nadine Festová (AUT) +3,36
26. Mikaela Shiffrinová (USA) +3,60
27. Isalbella Wrightová (USA) +3,62
28. Joana Hählenová (SUI) +3,71
29. Julija Pleškovová (RUS) +3,72
30. Ricarda Haaserová (AUT) +3,88.
Startovní listina:
1. Ramona Siebenhoferová (AUT)
2. Nadia Delagová (ITA)
3. Breezy Johnsonová (USA)
4. Stephanie Venierová (AUT)
5. Sofia Goggiaová (ITA)
6. Priska Nuferová (SUI)
7. Corinne Suterová (SUI)
8. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
9. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
10. Mirjam Puchnerová (AUT)
11. Ester Ledecká (CZE)
12. Nicole Schmidhoferová (AUT)
13. Kira Weidleová (GER)
14. Federica Brignoneová (ITA)
15. Tamara Tipplerová (AUT)
16. Jasmine Fluryová (SUI)
17. Elena Curtoniová (ITA)
18. Francesca Marsagliaová (ITA)
19. Ilka Štuhecová (SLO)
20. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
21. Joana Hählenová (SUI)
22. Ricarda Haaserová (AUT)
23. Cornelia Hütterová (AUT)
24. Nicol Delagová (ITA)
25. Keely Cashmanová (USA)
26. Isabella Wrightová (USA)
27. Tiffany Gauthierová (FRA)
28. Jacqueline Wilesová (USA)
29. Christine Scheyerová (AUT)
30. Romane Miradoliová (FRA)
31. Mikaela Shiffrinová (USA)
32. Nadine Festová (AUT)
33. Lisa Hörnbladová (SWE)
34. Christina Agerová (AUT)
35. Laura Gaucheová (FRA)
36. Vanessa Nussbaumerová (AUT)
37. Julija Pleškovová (RUS)
38. Noemie Kollyová (SUI)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Stephanie Jenalová (SUI)
41. Greta Smallová (AUS)
42. Roberta Melesiová (ITA)
43. Nadine Kapferová (GER)
44. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
45. Alix Wilkinsonová (USA)
46. Camille Ceruttiová (FRA)
47. Roni Remmeová (CAN)
48. Cande Morenová (AND)
49. Lauren Macugaová (USA)
50. Stefanie Fleckensteinová (CAN)
51. Candace Crawfordová (CAN)
52. Karoline Pichlerová (ITA)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 360 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 340 b.
3. Andreja Slokarová (SLO) 210 b.
4. Lena Dürrová (GER) 201 b.
5. Katharina Liensbergerová (AUT) 187 b.
...
14. Martina Dubovská (CZE) 73 b.
Loňské pořadí sjezdu
1. Sofia Goggiaová (ITA) 480 bodů
2. Corinne Suterová (SUI) 410 b.
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 383 b.
4. Breezy Johnsonová (USA) 330 b.
5. Kira Weidleová (GER) 265 b.
...
8. Ester Ledecká (CZE) 206 b.
12. Petra Vlhová (SVK) 164 b.
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:46,95 minuty
2. Breezy Johnsonová (USA) +1,47 sekundy
3. Mirjam Puchnerová (AUT) +1,54
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,96
5. Corinne Suterová (SUI) +2,02
6. Nadia Delagová (ITA) +2,09
7. Cornelia Hütterová (AUT) +2,15
8. Nicol Delagová (ITA) +2,16
9. Jasmine Fluryová (SUI) +2,31
10. Kira Weidleová (GER) +2,32
11. Tamara Tipplerová (AUT) +2,34
12. Ester Ledecká (CZE) +2,39
13. Federica Brignoneová (ITA) +2,41
14. Priska Nuferová (SUI) +2,64
15. Christine Scheyerová (AUT) +2,68
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,71
17. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,74
17. Stephanie Venierová (AUT) +2,74
19. Romane Miradoliová (FRA) +3,00
20. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,24
20. Ilka Štuhecová (SLO) +3,24
22. Elena Curtoniová (ITA) +3,25
23. Jacqueline Wilesová (USA) +3,28
24. Lisa Hörnbladová (SWE) +3,32
25. Nadine Festová (AUT) +3,36
26. Mikaela Shiffrinová (USA) +3,60
27. Isalbella Wrightová (USA) +3,62
28. Joana Hählenová (SUI) +3,71
29. Julija Pleškovová (RUS) +3,72
30. Ricarda Haaserová (AUT) +3,88.
Startovní listina:
1. Ramona Siebenhoferová (AUT)
2. Nadia Delagová (ITA)
3. Breezy Johnsonová (USA)
4. Stephanie Venierová (AUT)
5. Sofia Goggiaová (ITA)
6. Priska Nuferová (SUI)
7. Corinne Suterová (SUI)
8. Marie-Michéle Gagnonová (CAN)
9. Lara Gutová-Behramiová (SUI)
10. Mirjam Puchnerová (AUT)
11. Ester Ledecká (CZE)
12. Nicole Schmidhoferová (AUT)
13. Kira Weidleová (GER)
14. Federica Brignoneová (ITA)
15. Tamara Tipplerová (AUT)
16. Jasmine Fluryová (SUI)
17. Elena Curtoniová (ITA)
18. Francesca Marsagliaová (ITA)
19. Ilka Štuhecová (SLO)
20. Ragnhild Mowinckelová (NOR)
21. Joana Hählenová (SUI)
22. Ricarda Haaserová (AUT)
23. Cornelia Hütterová (AUT)
24. Nicol Delagová (ITA)
25. Keely Cashmanová (USA)
26. Isabella Wrightová (USA)
27. Tiffany Gauthierová (FRA)
28. Jacqueline Wilesová (USA)
29. Christine Scheyerová (AUT)
30. Romane Miradoliová (FRA)
31. Mikaela Shiffrinová (USA)
32. Nadine Festová (AUT)
33. Lisa Hörnbladová (SWE)
34. Christina Agerová (AUT)
35. Laura Gaucheová (FRA)
36. Vanessa Nussbaumerová (AUT)
37. Julija Pleškovová (RUS)
38. Noemie Kollyová (SUI)
39. Maruša Ferková (SLO)
40. Stephanie Jenalová (SUI)
41. Greta Smallová (AUS)
42. Roberta Melesiová (ITA)
43. Nadine Kapferová (GER)
44. Elvedina Muzaferijaová (BIH)
45. Alix Wilkinsonová (USA)
46. Camille Ceruttiová (FRA)
47. Roni Remmeová (CAN)
48. Cande Morenová (AND)
49. Lauren Macugaová (USA)
50. Stefanie Fleckensteinová (CAN)
51. Candace Crawfordová (CAN)
52. Karoline Pichlerová (ITA)
Průběžné pořadí světového poháru:
1. Mikaela Shiffrinová (USA) 360 bodů
2. Petra Vlhová (SVK) 340 b.
3. Andreja Slokarová (SLO) 210 b.
4. Lena Dürrová (GER) 201 b.
5. Katharina Liensbergerová (AUT) 187 b.
...
14. Martina Dubovská (CZE) 73 b.
Loňské pořadí sjezdu
1. Sofia Goggiaová (ITA) 480 bodů
2. Corinne Suterová (SUI) 410 b.
3. Lara Gutová-Behramiová (SUI) 383 b.
4. Breezy Johnsonová (USA) 330 b.
5. Kira Weidleová (GER) 265 b.
...
8. Ester Ledecká (CZE) 206 b.
12. Petra Vlhová (SVK) 164 b.
Ester Ledecká dojela do cíle na průběžném sedmém místě se ztrátou 2,39 sekundy. Spousta lyžařek poté finišovala těsně před nebo za Ester, která se nakonec umístila na dvanácté pozici a zítra bude moct své umístění vylepšit.
Body brala také Mikaela Shiffrinová, která skončila šestadvacátá a navýšila vedení oproti Petře Vlhové na 25 bodů. Slovenka letos ve sjezdech pravděpodobně startovat nebude.
1. Sofia Goggiaová (ITA) 1:46,95 minuty
2. Breezy Johnsonová (USA) +1,47 sekundy
3. Mirjam Puchnerová (AUT) +1,54
4. Ramona Siebenhoferová (AUT) +1,96
5. Corinne Suterová (SUI) +2,02
6. Nadia Delagová (ITA) +2,09
7. Cornelia Hütterová (AUT) +2,15
8. Nicol Delagová (ITA) +2,16
9. Jasmine Fluryová (SUI) +2,31
10. Kira Weidleová (GER) +2,32
11. Tamara Tipplerová (AUT) +2,34
12. Ester Ledecká (CZE) +2,39
13. Federica Brignoneová (ITA) +2,41
14. Priska Nuferová (SUI) +2,64
15. Christine Scheyerová (AUT) +2,68
16. Marie-Michéle Gagnonová (CAN) +2,71
17. Lara Gutová-Behramiová (SUI) +2,74
17. Stephanie Venierová (AUT) +2,74
19. Romane Miradoliová (FRA) +3,00
20. Ragnhild Mowinckelová (NOR) +3,24
20. Ilka Štuhecová (SLO) +3,24
22. Elena Curtoniová (ITA) +3,25
23. Jacqueline Wilesová (USA) +3,28
24. Lisa Hörnbladová (SWE) +3,32
25. Nadine Festová (AUT) +3,36
26. Mikaela Shiffrinová (USA) +3,60
27. Isalbella Wrightová (USA) +3,62
28. Joana Hählenová (SUI) +3,71
29. Julija Pleškovová (RUS) +3,72
30. Ricarda Haaserová (AUT) +3,88.