Senica – Trenčín 1:0 (kon.) | Pohronie – L. Mikuláš 2:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Michalovce 0:1 (kon.)
Sereď – Trnava 0:1 (kon.)
ŠKF Sereď
0:1 (0:1)
FC Spartak Trnava
Sobota 18.12.2021, 15:00Niké liga • 19. kolo

Držení míče: 45 % : 55 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:10. Rohy: 4:9. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 9:13. (16:58:07)

Jediný gól utkání padl už v 8. minutě, kdy si vlastence vstřelil Hučko. Sereď hrála druhý poločas bez vyloučeného Diase, ale další gól už napadl. Trnava tedy zdolává Sereď nejtěsnějším rozdílem 1:0.

90+4

90+4
    Žlutou kartu dostává Daniel Iglesias (ŠKF ORION TIP Sereď).

90+3
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Yusuf Bamidele Isa, přichází Sebastian Kóša.

90+2
    Žlutou kartu dostává Roman Haša (ŠKF ORION TIP Sereď).

90+1
    Sereď zahrávala přímý kop z levé strany od postranní čáry, do šestnáctky šel i brankář Chudý a nechybělo moc, aby se v dobré pozici dostal k hlavičce.

90
    Nastavovat se budou tři minuty nad rámec tohoto poločasu.

89
    Iván číhal na hranici ofsajdu, ale přihrávka na něj byla pomalá.

88
    Sereď už riskuje, Trnava se tak dostala do přečíslení, Grič velmi dobře vystřelil, ale Chudý jeho technickou střelu chytil.

86
    Hučko šel důrazně po odraženém míči, ale nechtěně přitom fauloval Ivána a jeho tým ztrácí míč.

85
    Ramadán si připravil střeleckou pozici a zpoza šestnáctky vystřelil, mířil do středu brány, kde Chudý zasáhl.

84
    Střídání v týmu ŠKF ORION TIP Sereď: ze hřiště odchází Petar Mićin, přichází Sanusi Ridwan.
    Střídání v týmu ŠKF ORION TIP Sereď: ze hřiště odchází Privat Yao, přichází Dominik Kříž.

83
    Potomův centr byl odvrácen, Trnavě rychlý brejk nevyšel.

82
    Twardzikova střela z velké dálky vypadala nadějně, ale minula levý horní roh brány.

81
    Hosté zakombinovali na malém prostoru na ose hřiště, k střele se chtěl přepracovat Ristovski, ale uvnitř pokutového území byl zablokován.

78
    Procházka nakopával míč do šestnáctky, ale našel pouze hlavu protihráče. Trnava se prakticky ve druhém poločase nedostala do větší šance a to hraje s jedním hráčem v poli navíc, oproti Senici.

77
    Trnava získala přímý kop, Procházka centroval na vzdálenější tyč, ale míč byl stejně na Bamideleho příliš dlouhý. Trnava nenaložila s touto situací ideálně.

74
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Martin Mikovič, přichází Kristián Koštrna.
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází De Barros Cabral Saymon, přichází Alex Iván.