Bergerac – Méty 0:0 (5:4 po pen.) | Marseille – Cannet Rocheville 4:1 (kon.) | Bordeaux – Les Jumeaux M'Zouasia 10:0 (kon.)
SO Cholet – Nice 0:1 (kon.) | SC Feignies – PSG 0:3 (kon.)
SC Feignies
0:3 (0:2)
Paris Saint-Germain
Neděle 19.12.2021, 21:10 • Stade du Hainaut (Valenciennes). • Francouzský pohár

Děkuji za pozornost a přeji dobrou noc. (23:10:00)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 1:12. Střely mimo: 1:9. Rohy: 0:8. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 11:9.

Druhá půle už přinesla navzdory šancím hostů pouze jeden gól, ovšem pro PSG to není žádná velká katastrofa. Favorit si vypracoval slušný náskok a pak jej v klidu držel až do závěrečného hvizdu. Samozřejmě spoustu šancí jeho hráči nevyužili, ale na zaslouženém postupu to nic nemění. Feignies se loučí s pohárem se ctí.

90+3

90+2
    Trochu kuriózní situace, na hřiště vběhl "výtržník", který si ale pouze udělal fotku s jedním z hráčů PSG a ihned odběhl pryč.

90+1
    Icardimu chyběl krok k letícímu balónu, kdyby jej dostihl, zakončil by do odkryté brány soupeře.

90+1
    Přeci jen se bude nastavovat a sice symbolické dvě minuty. Hosté rozehrají další roh.

90
    Míč se pařížskému mužstvu nepovedlo v útoku příliš dlouho držet, nyní bude rozehrávat Fernand, ovšem hosty ztráta balónu příliš mrzet nemusí.

90
    PSG rozehraje v závěru utkání ještě jeden rohový kop.

88
    To na hostujícího fotbalistu se faul píská, byl to dnes už tolikrát zmínění Simons, který skončil na trávníku.

87
    Icardi z pravé strany poslal přihrávku na střed, kde zakončoval jeden z jeho spoluhráčů, avšak pouze do hráče před sebou.

86
    Domácí se faulu na levém křídle nedovolali, Sambou se těžce zvedá z trávníku, ale hra přerušena není.

84
    Simons se za svou aktivitu málem dočkal, ale příliš dlouho otálel se střelou a ve finále poslal balón pravačkou nepřesně vedle vzdálenější tyče.

83
    Icardi se snažil vrátit přihrávku Simonsovi, ale ten byl pokryt a k míči se tak nedostal.

82
    Kombinace PSG u půlící čáry pokračuje a čas běží.

80
    Do konce utkání zbývá deset minut, hosté rozehrávají od středové lajny a drží svůj slušný náskok.

77
    Simons je dnes docela aktivní, nyní se snažil dostat ke kolmému centru, ale to se mu nepovedlo. Byl sražen k zemi a na nohy se mu moc nechce.

76
    Střela jednoho z domácích borců končí vedle pravé tyče hostující brány. Vypadalo to, že to bylo s tečí, ale nařízen je odkop od brány.

75
    Střídání v týmu Paris Saint-Germain FC: ze hřiště odchází Kimpembe, přichází Bitshiabu.