Boston – Carolina 0:0 (odl.) | Ottawa – St. Louis 0:0 (odl.) | Philadelphia – Washington 0:0 (odl.)
Pittsburgh – New Jersey 0:0 (odl.) | Nashville – Winnipeg 0:0 (odl.) | Chicago – Florida 0:0 (odl.)
Calgary – Anaheim 0:0 (odl.) | Vegas – Tampa 3:4 (kon.) | Seattle – Arizona 0:0 (odl.)
San Jose – Vancouver 0:0 (odl.)
odloženo
Philadelphia Flyers
0:0 (-:-, -:-, -:-)
Washington Capitals
Středa 22.12.2021, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL
Předzápasové kurzy
Videopřenos
Partner:
   
  Pár hodin před zahájením bylo nakonec rozhodnuto, že se kvůli covidu neuskuteční ani utkání mezi Flyers a Capitals. (20:20:27)
   
  Česká a slovenská stopa

  Vítek Vaněček (WSH)
  Martin Fehérváry (WSH).
   
  Philadelphia Flyers

  Flyers měli slušný rozjezd do sezony, jenže černá série deseti porážek v řadě je ve Východní konferenci shodila do spodních pater. Nedávno každopádně nastal další zlom a Philadelphia získala z posledních pěti zápasů devět možných bodů. Tři dny zpátky na domácím ledě v prodloužení zdolala Ottawu. Ani Flyers neutekli rozšířenému covidu. Na protokolu je brankář Hart nebo útočník Hayes. Zranění nepustí do hry Brassarda, Couturiera, Ellise nebo Thompsona.
   
  Washington Capitals

  Capitals prohráli dva z předchozích tří zápasů, ale jinak moc důvodů k nespokojenosti nemají. Do dnešního dne jen šestkrát nebodovali a ve Východní konferenci se bodově dělí o první a druhé místo s Carolinou. Naposledy se Washington doma utkal s Los Angeles. Ztratil dvougólové vedení a s Vítkem Vaněčkem mezi tyčemi prohrál 2:3. Na covidové listině jsou Bäckström, Kuzněcov a Oshie. Další dva útočníci Mantha a Wilson jsou zranění.
   
  Všem hokejovým příznivcům přeji příjemné chvíle u sledování textového přenosu ze zápasu kanadsko-americké NHL. Od jedné hodiny se můžeme těšit na konfrintaci mezi Philadelphií Flyers a Washingtonem Capitals!
   
  Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

  Michal Břuchanský

  Branky a nahrávky:


  Philadelphia Flyers:
  Washington Capitals: