Kobra – Klatovy 5:3 (kon.) | Tábor – Písek 7:5 (kon.) | Val.Meziříčí – Opava 4:2 (kon.)
Nový Jičín – Kopřivnice 3:1 (kon.) | Velké Meziříčí – SHK Hodonín 6:5 (po pr.) | Žďár n/S – Kometa Brno B 6:4 (kon.)
Děčín – MOSTEČTÍ LVI 3:7 (kon.) | Bílina – Letňany 2:5 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Nová Paka 2:6 (kon.)
Jablonec – Hronov 6:2 (kon.) | Příbram – Havlíčkův Brod 10:4 (kon.) | Řisuty – Stadion Cheb 7:6 (kon.)
konec
HK Nový Jičín
3:1 (1:0, 2:1, 0:0)
HC ISMM Kopřivnice
Středa 05.01.2022, 18:00 • Nový Jičín, Zimní stadion • 2. liga skupina Východ (ČR) • 27. kolo
Předzápasové kurzy
Partner:
     
    To je dnes ode mě vše, přeji pěkný zbytek večera. (20:17:08)
     
    Ďáblové vyhrávají i čtvrtý vzájemný zápas a po dvou porážkách můžou slavit výhru 3:1. Kopřivnice hrála pohledný hokej, ale na body to dneska nestačilo. Rozhodující gól vstřelil Jiří Zdeněk přesnou střelou k tyči.
     
    Konec zápasu.
     
    58:57
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., nedovolené bránění).
     
    58:37
    Ďáblové několikrát doráželi, Kubáň puk za svá záda nepropustil.
     
    57:50
    Icing hostů.
     
    57:40
    Tatra drží kotouč za svou bránou.
     
    56:23
    Kubáň chytá puk lapačkou.
     
    55:40
    Konečný střílel nad.
     
    55:15
    Zakázané uvolnění Ďáblů.
     
    54:47
    Kubáň zasahuje proti střele od mantinelu.
     
    54:26
    Vhazování před domácí bránou vyhráli hosté.
     
    54:21
    Šimonů podržel svůj tým skvělým zákrokem lapačkou.
     
    53:35
    Kopřivnice nahazuje kotouč do útočného pásma.
     
    52:24
    Kubáň vyráží střelu svým levým betonem.
     
    51:39
    Střela Kořenka letěla nad Kubáňovu bránu.
     
    50:59
    Tatra rozjíždí útočnou akci.
     
    50:25
    Hosté se usadili před domácí bránou.
     
    50:00
    Kopřivnice se zmocnila puku.

    Kopejda

    Branky a nahrávky: 2. Káňa (Kafka), 22. Zdeněk, 37. Gebauer (Andrýsek, Sluštík) – 37. Gola (Suchý)


    HK Nový Jičín: Šimonů (Galuška) – Hruška, Foltýn, Holáň, Adámek, Kožený, Andrýsek – Kafka, Zdeněk, Flok, Maliník, Konečný, Sluštík J., Gebauer, Štefka, Káňa, Lehečka (C), Kořenek.
    Trenér: Kamil Gebauer

    HC ISMM Kopřivnice: Kubáň (Šindelka) – Tomeček, Krzak, Kleiner, Štěpánek, Marek M. (A), Fojtík T. – Pindel, Mach J. (C), Sluštík O. (A), Mach M., Indrist, Seidler, Pěnčík, Suchý, Hrubý, Gola, Fojtík F., Pokorný.
    Trenér: Jaroslav Kofroň

    Rozhodčí: Vaněk – Vengřín, Veselý