Dunajská Streda – Petržalka 5:1 (kon.) | Hr. Králové – Chrudim 3:0 (kon.) | Olomouc B – Opava 1:2 (kon.)
Plzeň – Ústí n. L. 1:0 (kon.) | Universitatea Craiova – Ostrava 0:0 (zruš.) | Kroměříž – Slovácko 1:5 (kon.)
Žilina – Podbrezová 1:2 (kon.) | Brno – Zlín 3:3 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 2:0 (kon.)
Líšeň – Šamorín 2:0 (kon.) | Přepeře – Žižkov 0:2 (kon.) | Vyškov – Hodonín 3:0 (kon.)
Karviná – L. Mikuláš 1:3 (kon.) | Michalovce – Prešov 3:1 (kon.) | Ružomberok – B. Bystrica 2:0 (kon.)
Lech Poznań – Ostrava 4:2 (kon.)
konec
FC Hradec Králové
3:0 (1:0)
MFK Chrudim
Sobota 15.01.2022, 10:00 • Všesportovní stadion, Hradec Králové • Přípravný zápas
Předzápasové kurzy
     
    Je konec! Hradec zvládl derby proti Chrudimi, když v přípravném zápase zvítězil nad nedalekým rivalem 3:0. (11:45:25)
     
    90
    Konec zápasu.
     
    90
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JIŘÍ KATEŘIŇÁK.
     
    87
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Autorem branky je DAVID JURČENKO.
     
    46
    Začal druhý poločas.
     
    45
    První poločas skončil.
     
    42
    Hradec Králové právě vstřelil branku!
    Autorem branky je NOVOTNÝ.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    FC Hradec Králové: Vízek – Král, Čech, Klíma – Novotný, Rada, Kučera, Mejdr – Vlkanova, Vašulín, Prekop
    Náhradníci: Fendrich, Donát, Harazim, Jurčenko, Kateřinák, Kejř, Kodeš, Kutík, Leibl, Soukenik, Záviška

    MFK Chrudim: 1. poločas: Ordelt – Kesner, Šejvl, Drahoš, V. Řezníček – J. Řezníček – Vrána, Breda, Šplíchal – Látal – Firbacher

    2. poločas: Ordelt – Kesner, Fišl, Šejvl, Šplíchal – Tkadlec – Čáp, Průcha, Juliš – Breda – Firbacher.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:00 a budeme z něj přinášet změny stavu.

    MCh

    Branky: 42. Novotný, 87. Jurčenko, 90. Kateřiňák


    FC Hradec Králové: Vízek – Král, Čech, Klíma – Novotný, Rada, Kučera, Mejdr – Vlkanova, Vašulín, Prekop
    Náhradníci: Fendrich, Donát, Harazim, Jurčenko, Kateřinák, Kejř, Kodeš, Kutík, Leibl, Soukenik, Záviška

    MFK Chrudim: 1. poločas: Ordelt – Kesner, Šejvl, Drahoš, V. Řezníček – J. Řezníček – Vrána, Breda, Šplíchal – Látal – Firbacher

    2. poločas: Ordelt – Kesner, Fišl, Šejvl, Šplíchal – Tkadlec – Čáp, Průcha, Juliš – Breda – Firbacher