Stíhačka žen, 10 km, Ruhpolding | Vítěz: M. Röiselandová (NOR) (kon.) | | | Stíhačka mužů, 12,5 km, Ruhpolding | Vítěz: Q. Fillon Maillet (FRA) (kon.) |
Jacksonville Jaguars - Los Angeles Chargers | (*02:15) | | | Buffalo Bills - Miami Dolphins | (*19:00) |
Minnesota Vikings - New York Giants | (*22:30) | | | Cincinnati Bengals - Las Vegas Raiders | 26:19 (kon.) |
Buffalo Bills - New England Patriots | 47:17 (kon.) | | | Cincinnati Bengals - Baltimore Ravens | (02:15) |
Tampa Bay Buccaneers - Philadelphia Eagles | 31:15 (kon.) | | | Dallas Cowboys - San Francisco 49ers | 17:23 (kon.) |
Slalom mužů, 1. kolo, Wengen | Vítěz: H. Kristoffersen (NOR) (kon.) | | | SuperG žen, Zauchensee | Vítěz: F. Brignoneová (ITA) (kon.) |
Slalom mužů, 2. kolo, Wengen | Vítěz: L. Braathen (NOR) (kon.) |
Kvalifikace HS140, Zakopane | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) | | | Muži HS140, Zakopane | Vítěz: M. Lindvik (NOR) (kon.) |
Stíhačka žen, 10 km klasicky, Les Rousses | (zruš.) | | | Stíhačka mužů, 15 km klasicky, Les Rousses | (zruš.) |
Skoky mužů HS140, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) | | | Běh mužů 10 km, Klingenthal | Vítěz: J. Lamparter (AUT) (kon.) |
Bill Algeo - Joanderson Brito | Vítěz: B. Algeo (kon.) | | | Dakota Bush - Vjačeslav Borščev | Vítěz: V. Borščev (kon.) |
Katlyn Chookagianová - Jennifer Maiaová | Vítěz: K. Chookagianová (kon.) | | | Brandon Royval - Rogério Bontorin | Vítěz: B. Royval (kon.) |
Jake Collier - Chase Sherman | Vítěz: J. Collier (kon.) | | | Calvin Kattar - Giga Čikadze | Vítěz: C. Kattar (kon.) |
konec
SP - Běh mužů 10 km, Klingenthal
Vítěz: J. Lamparter (AUT)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Johannes Lamparter (AUT) 22:55,5
2. Franz-Josef Rehrl (AUT) +10,2
3. Kristjan Ilves (EST) +11,1
4. Jörgen Graabak (NOR) +22,0
5. Espen Andersen (NOR) +24,0
6. Rjota Jamamoto (JPN) +24,6
7. Vincenz Geiger (GER) +46,7
8. Johannes Rydzek (GER) +47,3
9. Julian Schmid (GER) +47,9
10. Akito Watabe (JPN) +48,5
11. Manuel Faisst (GER) +51,1
12. Lukas Greiderer (AUT) +51,9
13. Jošito Watabe (JPN) +59,9
14. Fabian Riessle (GER) +1:27,4
15. Eero Hirvonen (FIN) +1:47,3
16. Arttu Mäkiaho (FIN) +1:51,3
17. Eric Frenzel (GER) +1:52,1
18. Andreas Skoglund (NOR) +1:52,9
19. Simen Tiller (NOR) +1:54,3
20. Tomáš Portyk (CZE) +1:55,0
21. Hideaki Nagai (JPN) +1:55,7
22. Terence Weber (GER) +1:57,8
23. Kodaj Kimura (JPN) +2:02,1
24. Sebastian Østvold (NOR) +2:26,8
25. Mario Seidl (AUT) +2:39,4
26. Martin Fritz (AUT) +2:48,9
27. Philipp Orter (AUT) +2:49,5
28. Wendelin Thannheimer (GER) +2:50,9
29. Thomas Jöbstl (AUT) +2:53,3
30. Stefan Rettenegger (AUT) +2:53,7
41. Lukáš Daněk (CZE) +4:29,6
Pořadí po skoku
1. Johannes Lamparter (AUT)
2. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:00
3. Kristjan Ilves (EST) +0:04
4. Rjota Jamamoto (JPN) +0:21
5. Espen Andersen (NOR) +0:36
6. Jörgen Graabak (NOR) +0:41
7. Akito Watabe (JPN) +0:53
8. Jošito Watabe (JPN) +0:55
9. Julian Schmid (GER) +1:00
10. Vincenz Geiger (GER) +1:01
11. Manuel Faisst (GER) +1:03
12. Lukas Greiderer (AUT) +1:09
13. Terence Weber (GER) +1:12
14. Sebastian Østvold (NOR) +1:13
15. Kodaj Kimura (JPN) +1:27
16. Johannes Rydzek (GER) +1:28
17. Mario Seidl (AUT) +1:30
18. Tomáš Portyk (CZE) +1:32
19. Fabian Riessle (GER) +1:34
20. Eero Hirvonen (FIN) +1:50
21. Arttu Mäkiaho (FIN) +1:56
22. Christian Frank (GER) +1:57
23. Eric Frenzel (GER) +1:58
24. Hideaki Nagai (JPN) +2:00
25. Simen Tiller (NOR) +2:03
26. Andreas Skoglund (NOR) +2:13
27. Stefan Rettenegger (AUT) +2:19
28. Martin Fritz (AUT) +2:23
29. Marco Heinis (FRA) +2:28
30. Thomas Jöbstl (AUT) +2:31
30. Pascal Müller (SUI) +2:31
...
45. Lukáš Daněk (CZE) +3:28
1. Johannes Lamparter (AUT) 22:55,5
2. Franz-Josef Rehrl (AUT) +10,2
3. Kristjan Ilves (EST) +11,1
4. Jörgen Graabak (NOR) +22,0
5. Espen Andersen (NOR) +24,0
6. Rjota Jamamoto (JPN) +24,6
7. Vincenz Geiger (GER) +46,7
8. Johannes Rydzek (GER) +47,3
9. Julian Schmid (GER) +47,9
10. Akito Watabe (JPN) +48,5
11. Manuel Faisst (GER) +51,1
12. Lukas Greiderer (AUT) +51,9
13. Jošito Watabe (JPN) +59,9
14. Fabian Riessle (GER) +1:27,4
15. Eero Hirvonen (FIN) +1:47,3
16. Arttu Mäkiaho (FIN) +1:51,3
17. Eric Frenzel (GER) +1:52,1
18. Andreas Skoglund (NOR) +1:52,9
19. Simen Tiller (NOR) +1:54,3
20. Tomáš Portyk (CZE) +1:55,0
21. Hideaki Nagai (JPN) +1:55,7
22. Terence Weber (GER) +1:57,8
23. Kodaj Kimura (JPN) +2:02,1
24. Sebastian Østvold (NOR) +2:26,8
25. Mario Seidl (AUT) +2:39,4
26. Martin Fritz (AUT) +2:48,9
27. Philipp Orter (AUT) +2:49,5
28. Wendelin Thannheimer (GER) +2:50,9
29. Thomas Jöbstl (AUT) +2:53,3
30. Stefan Rettenegger (AUT) +2:53,7
41. Lukáš Daněk (CZE) +4:29,6
Pořadí po skoku
1. Johannes Lamparter (AUT)
2. Franz-Josef Rehrl (AUT) +0:00
3. Kristjan Ilves (EST) +0:04
4. Rjota Jamamoto (JPN) +0:21
5. Espen Andersen (NOR) +0:36
6. Jörgen Graabak (NOR) +0:41
7. Akito Watabe (JPN) +0:53
8. Jošito Watabe (JPN) +0:55
9. Julian Schmid (GER) +1:00
10. Vincenz Geiger (GER) +1:01
11. Manuel Faisst (GER) +1:03
12. Lukas Greiderer (AUT) +1:09
13. Terence Weber (GER) +1:12
14. Sebastian Østvold (NOR) +1:13
15. Kodaj Kimura (JPN) +1:27
16. Johannes Rydzek (GER) +1:28
17. Mario Seidl (AUT) +1:30
18. Tomáš Portyk (CZE) +1:32
19. Fabian Riessle (GER) +1:34
20. Eero Hirvonen (FIN) +1:50
21. Arttu Mäkiaho (FIN) +1:56
22. Christian Frank (GER) +1:57
23. Eric Frenzel (GER) +1:58
24. Hideaki Nagai (JPN) +2:00
25. Simen Tiller (NOR) +2:03
26. Andreas Skoglund (NOR) +2:13
27. Stefan Rettenegger (AUT) +2:19
28. Martin Fritz (AUT) +2:23
29. Marco Heinis (FRA) +2:28
30. Thomas Jöbstl (AUT) +2:31
30. Pascal Müller (SUI) +2:31
...
45. Lukáš Daněk (CZE) +3:28
1. Johannes Lamparter (AUT) 22:55,5
2. Franz-Josef Rehrl (AUT) +10,2
3. Kristjan Ilves (EST) +11,1
4. Jörgen Graabak (NOR) +22,0
5. Espen Andersen (NOR) +24,0
6. Rjota Jamamoto (JPN) +24,6
7. Vincenz Geiger (GER) +46,7
8. Johannes Rydzek (GER) +47,3
9. Julian Schmid (GER) +47,9
10. Akito Watabe (JPN) +48,5
11. Manuel Faisst (GER) +51,1
12. Lukas Greiderer (AUT) +51,9
13. Jošito Watabe (JPN) +59,9
14. Fabian Riessle (GER) +1:27,4
15. Eero Hirvonen (FIN) +1:47,3
16. Arttu Mäkiaho (FIN) +1:51,3
17. Eric Frenzel (GER) +1:52,1
18. Andreas Skoglund (NOR) +1:52,9
19. Simen Tiller (NOR) +1:54,3
20. Tomáš Portyk (CZE) +1:55,0
21. Hideaki Nagai (JPN) +1:55,7
22. Terence Weber (GER) +1:57,8
23. Kodaj Kimura (JPN) +2:02,1
24. Sebastian Østvold (NOR) +2:26,8
25. Mario Seidl (AUT) +2:39,4
26. Martin Fritz (AUT) +2:48,9
27. Philipp Orter (AUT) +2:49,5
28. Wendelin Thannheimer (GER) +2:50,9
29. Thomas Jöbstl (AUT) +2:53,3
30. Stefan Rettenegger (AUT) +2:53,7
41. Lukáš Daněk (CZE) +4:29,6 (16:07:28)
Tomáš Portyk znovu boduje, tentokrát obsadil 20. místo.