Ostrava – Vítkovice 1:5 (kon.) | Otrokovice – Tatran 5:9 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 5:6 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
5:9 (2:2, 3:4, 0:3)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
Neděle 06.02.2022, 17:00 • SH Štěrkoviště Otrokovice • Livesport Superliga • 24. kolo

To je ode mě vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (18:58:35)

Je za námi třetí třetina a tím pádem i konec zápasu. Tatran ve třetí třetině přidal ještě tři góly a vyhrál poměrem 5:9! To znamená, že Tatran si připisuje tři body do tabulky a je už na 63 bodech a půjde zpět na první místo. Otrokovice zůstávají na desáté pozici a budou potřebovat, aby Česká Lípa ve středu prohrála.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:05
    Oddechový čas pro domácí.

57:23
    Kolískova střela byla nepřesná, ale hostům to nemusí vadit.

56:52
    Mühlfait fauloval Kopeckého a rozehrávat z rohu hřiště budou domácí.

55:46
    Pro Otrokovice to už vypadá špatně a je vidět na hráčích Otrokovic, že už jsou vyčerpaní.
    54:48 Jakub KOLÍSKO - 5:9

54:48
    Tatran právě vstřelil branku!
    Tatran bleskurychle navyšuje náskok na 5:9! Ondřej Sádlo nahrál před bránu JAKUBOVI KOLÍSKOVI, který nedal šanci Kohútovi zasáhnout.
    Asistence: Ondřej Sádlo.
    54:26 Martin ČERMÁK - 5:8

54:26
    Tatran vede už 5:8! Pavel Slýádeček nahrál mladému MARTINOVI ČERMÁKOVI, který prostřelil Kohúta už podruhé v zápase. Asistence: Pavel Sládeček.

54:06
    Po utření potu na ploše bude pokračovat s míčkem Tatran.

53:30
    Otrokovice šli do protiútoku, ale Tatran dokázal zblokovat nahrávku Gricha.

52:20
    V třetí třetině není k vidění moc střel a ani šancí.

51:20
    Otrokovice se dostaly k míčku a usadily se na polovině hostů.

50:04
    Tatran by chtěl střelit další branku, přeci jenom je to o dva góly a to ve florbale nic není.

48:42
    Tatran šel 3 na 1, ale Eliáš nahrál úplně někam jinam než měl.

47:49
    Otrokovicím se nic nedaří a Tatran toho využívá tím, že drží míček na svých florbalkách.

Adam Náhončík

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 3. Sovják (Grich), 5. Vykopal, 21. Grich (Vykopal), 29. Krčma (Petřík), 40. Červenka (Grich) – 5. Sádlo, 12. Eliáš (Marek Beneš), 26. Tlapák (Pánek), 28. Martin Čermák (Kreysa), 35. Sádlo (Jak. Kolísko), 40. Šindelář (Havlas), 43. Havlas (Němeček), 55. Martin Čermák (Sládeček), 55. Jak. Kolísko (Sádlo)

PSG Panthers Otrokovice: Kohút (Steiger) – Kelemen, Jurčík, Halama, P. Kopecký, Maťcha – Červenka, Sovják, M. Ležatka, Hrabal, Kvapil, Malý, Máček, Vykopal, Krčma, Petřík, Grich.
    ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Jurco (Frühbauer) – Mühlfait, Piskáček, Sládeček, Němeček, Pánek – Eliáš, Tlapák, Kreysa, Sádlo, Jak. Kolísko, Martin Čermák, Marek Beneš, Havlas, Meliš, Švéda, Šindelář.

Rozhodčí: Libor Gavlas a Lukáš Mikula