Nashville – Florida 1:4 (kon.) | Toronto – Montreal 3:2 (kon.) | Detroit – Columbus 4:5 (po pr.)
NY Rangers – Ottawa 5:1 (kon.) | Seattle – Calgary 1:4 (kon.) | Philadelphia – Anaheim 3:5 (kon.)
St. Louis – NY Islanders 6:1 (kon.) | Vancouver – San Jose 4:2 (kon.) | Vegas – Arizona 6:1 (kon.)
Edmonton – Colorado 1:2 (0:1 po s.n.) | Washington – Boston 4:2 (kon.) | Pittsburgh – Nashville 3:2 (po pr.)
Minnesota – Los Angeles 6:3 (kon.) | Tampa – Buffalo 5:0 (kon.)

Statistiky zápasu:
    Střely na branku – 33:34 (10:11, 13:16, 10:7)
    Zblokované střely – 14:15
    Vyhraná vhazování – 31:24
    Trestné minuty – 11:11
    Hity – 11:25

Hokejisté Minnesoty dnes přehráli LA Kings 6:3, byť v 11. minutě zvyšoval Adrian Kempe už na 3:0 pro hosty. Divočáci však ještě do první přestávky snížili na 2:3, když se v rozmezí 50 sekund prosadili Kirill Kaprizov a Matthew Boldy. Ve druhé třetině pak Minnesota dokonala obrat. O vyrovnání se postaral bekhendovou střelou Jared Spurgeon, poté se blýskl střelou po vyhraném buly Mats Zuccarello a do dvoubrankového trháku pak Wild poslal tečí Bennovy rány Marcus Foligno. V závěrečné dvacetiminutovce se pak měnil stav už jen jednou. Skóre uzavřel Nick Bjugstad, který dorazil za brankovou čáru puk po Middletonově střele do tyčky.

59:38
    Kulikov poslal puk na střídačku Minnesoty. Hra je tedy ještě přerušena.

59:02
    Běží už poslední minuta třetí třetiny.

58:39
    Domácí se dostali do přečíslení 2 na 1. Brandon Duhaime to vzal na sebe, ranou k bližší tyčce však Petersena nezaskočil.

57:54
    Nyní ještě náznak šance hostí. Blake Lizotte ale na zadní tyčce na puk nedosáhl. Přihrávku možná ještě tečoval holí brankář Fleury.

57:20
    Minnesota už závěr zápasu kontroluje. Nevypadá to, že by to Kings měli ještě zdramatizovat.

56:25
    Danault přenesl krosem hru doleva na Victora Arvidssona, který vypálil vedle Fleuryho branky.

55:27
    Hosté jsou už v plném počtu.

55:12
    Ránu Brodina tečoval vedle branky clonící Marcus Foligno!

54:48
    Kupari v oslabení vyvezl puk do útočného pásma a odeslal ho za domácí branku.

54:20
    Hosté nyní vyhodili.

54:00
    Z levé strany střílel Matthew Boldy. Jeho pokus byl zablokován.

53:26
    Brendan Lemieux si počínal nešikovně v souboji s Kulikovem, kterého podrazil. Wild dostávají k dispozici přesilovku.

52:52
    Hosté se nyní zahnali z útočného pásma a Spence se musel vracet pro kotouč až k vlastní brance.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 17. Kaprizov (Boldy, Spurgeon), 17. Boldy (K. Fiala, J. Middleton), 22. Spurgeon, 30. Zuccarello (Hartman), 34. M. Foligno (Jordie Benn, Greenway), 44. Bjugstad (J. Middleton) – 2. Kupari (T. Moore), 9. Grundström, 11. A. Kempe (Durzi, Danault)

Minnesota Wild: M.-A. Fleury (C. Talbot) – Spurgeon (C), J. Middleton, D. Kulikov, J. Brodin, Goligoski, Jordie Benn – Zuccarello, Hartman, Kaprizov – Jost, F. Gaudreau, K. Fiala – M. Foligno (A), J. Eriksson Ek (A), Greenway – Duhaime, Bjugstad, Boldy.
    Trenér: Evason

Los Angeles Kings: C. Petersen (Quick) – Durzi, M. Roy, Spence, O. Määttä, Stecher, Björnfot – A. Kempe, Kopitar (C), Iafallo (A) – Arvidsson, Danault (A), T. Moore – Vilardi, Byfield, Grundström – B. Lizotte, Kupari, B. Lemieux.
    Trenér: McLellan

Rozhodčí: Lee, McCauley – Brisebois, Smith

Diváci: 19 104