St. Louis – Minnesota 6:5 (po pr.) | Edmonton – Vegas 4:0 (kon.) | Buffalo – Philadelphia 4:3 (kon.)
Ottawa – Toronto 4:5 (po pr.) | Tampa – Winnipeg 7:4 (kon.) | Montreal – Washington 4:8 (kon.)
Dallas – San Jose 2:1 (kon.) | Colorado – Carolina 7:4 (kon.) | Seattle – New Jersey 4:3 (1:0 po s.n.)
Calgary – Arizona 9:1 (kon.) | Los Angeles – Columbus 2:1 (kon.) | Detroit – Florida 1:6 (kon.)

3. Jared McCann (SEA) 0+2 (07:01:42)

Statistiky: Střely na bránu: 26-26; Zablokované střely: 14-18; Vhazování: 55%-45%; Hity: 27-18; Přesilové hry: 1/3-0/3; Trestné minuty: 6-6.

Matthew Beniers otočil v závěru druhé třetiny utkání na stranu Seattlu a vstřelil svůj první gól v NHL, jenže krátce na začátku třetí třetiny pak vyrovnal Damon Severson a šlo se do prodloužení, po kterém přišly na řadu nájezdy. Jako jediný proměnil samostatný nájezd domácí Ryan Donato, který se rozjel jako první a po parádním zamíchání s pukem bekhendem zasunul puk do prázdné sítě. Seattle Kraken 4 New Jersey Devils 3.

Ryan DONATO - 4:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Seattle Kraken.
    Autorem vítězné branky je RYAN DONATO.

3. série
    1:0
    Jegor Šarangovič byl hodně blízko, aby samostatné nájezdy prodloužil, jenže jeho střela skončila na tyči!

3. série
    1:0
    Daniel Sprong mohl rozhodnout, jenže u levé tyče nedokázal puk bekhendem zasunout do sítě.

2. série
    1:0
    Jesper Bratt po stahovačce mířil mezi betony a bývalý brankář Colorada se nachytat nenechal.

2. série
    1:0
    Matthew Beniers dnes vstřelil první gól v NHL a mohl domácí hodně přiblížit, jeho střela ale trefila horní tyč!

1. série
    1:0
    Tomáš Tatar chtěl zamířit zřejmě mezi betony, jenže Philipp Grubauer jeho úmysl skvěle přečetl.

1. série
    1:0
    Ryan Donato se rozjel jako první a po krásném zamíchání s pukem bekhendem zasunul kotouč do prázdné!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení o vítězi nerozhodlo, a tak přijdou na řadu samostatné nájezdy. Skóre po prodloužení v Climate Pledge. Seattle Kraken 3 New Jersey Devils 3.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:57
    Matthew Beniers vystřelil na bodu pravého kruhu pro vhazování a Nico Daws zasáhl špičkou pravého betonu! Puk zůstal v brankovišti, dorážka se ale neujala! Domácí šanci nevyužili.

63:45
    Matthew Beniers se řítil do slibné příležitosti a Pavel Zacha ho zastavil až těsně před bránou krosčekem. Seattle si vzal oddechový čas a může rozhodnout.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. Borgen (V. Rask, Kuhlman), 36. Soucy (McCann, Gourde), 37. Beniers (McCann, Vince Dunn), rozh. náj. Donato – 4. Bratt (A. Johnsson, M. McLeod), 17. J. Boqvist (Zacha, Kuokkanen), 45. Severson (M. McLeod, Bastian)