Tampa – Detroit 3:4 (kon.) | NY Rangers – Winnipeg 3:0 (kon.) | Toronto – Philadelphia 5:2 (kon.)
Montreal – Minnesota 0:2 (kon.) | NY Islanders – Florida 2:3 (po pr.) | St. Louis – Boston 2:3 (po pr.)
Nashville – Calgary 3:2 (1:0 po s.n.) | Anaheim – Los Angeles 1:2 (kon.) | Vancouver – Ottawa 3:4 (1:2 po s.n.)

3. Filip Forsberg (NSH) 1+0 (05:02:30)

Statistiky: Střely na bránu: 27-21; Zablokované střely: 19-18; Vhazování: 59%-41%; Hity: 40-41; Přesilové hry: 1/5-1/3; Trestné minuty: 6-10.

Nashville zaznamenal hodně důležité vítězství, když na domácím ledě udolal hráče Calgary po samostatných nájezdech, do kterých utkání poslal dvěma góly skvělý Andrew Mangiapane. Vítězný nájezdy proměnil Mikael Granlund. Prosadil se také Matt Duchene, který jako první hráč v historii organizace vstřelil během jedné sezóny 40 gólů. Daniel Vladař dělal co mohl, ale na výhru to nestačilo. Konečný výsledek v městě hudby. Nashville Predators 3 Calgary Flames 2.

Mikael GRANLUND - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým Nashville Predators.
    Autorem vítězné branky je MIKAEL GRANLUND.

3. série
    1:0
    Tyler Toffoli musel dát, ale nedal! Juuse Saros ho vychytal vyrážečkou a Nashville nakonec vítězí!

3. série
    1:0
    Mikael Granlund si sjel z levé strany před bránu a s obrovskou lehkostí zasunul puk mezi betony brankáře!

2. série
    0:0
    Matthew Tkachuk rychle zamíchal s pukem, ani on ale mezi betony Juuseho Sarose kotouč nedokázal zasunout.

2. série
    0:0
    Matt Duchene zvolil bekhendový blafák a z ostrého úhlu poslal slabou bekhendovou střelu do boční sítě.

1. série
    0:0
    Johnny Gaudreau si sjel z levého křídla před bránu, mezi betony ale finského brankáře nenachytal.

1. série
    0:0
    Filip Forsberg zahájil nájezdy a střelou zápěstím orazítkoval vzdálenější pravou tyč brány Calgary!

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení vítěze nepřineslo a čekají nás nájezdy. Nashville mohl rozhodnout v početní převaze, jenže puk až příliš často přidržoval na svých hokejkách. Skóre po prodloužení. Nashville Predators 2 Calgary Flames 2.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:00
    Do konce prodloužení zbývá odehrát 1 minuta.

63:48
    Calgary skutečně hrálo v šesti a rozhodčí se poradili a nakonec se rozhodli vylučovat. Odpyká Dillon Dubé.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 28. F. Forsberg (Johansen, Josi), 33. Duchene (F. Forsberg, Mikael Granlund), rozh. náj. Mikael Granlund – 36. Mangiapane (M. Tkachuk, J. Gaudreau), 47. Mangiapane (Toffoli, Hanifin)