Tampa – Nashville 6:2 (kon.) | Florida – Toronto 3:2 (po pr.) | Ottawa – Montreal 6:4 (kon.)
San Jose – Chicago 4:1 (kon.) | Dallas – Seattle 3:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 4:5 (po pr.)
Calgary – Vancouver 6:3 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 4:2 (kon.) | Columbus – Edmonton 5:2 (kon.)
NY Islanders – Carolina 2:5 (kon.) | New Jersey – Detroit 0:3 (kon.) | Philadelphia – Pittsburgh 4:1 (kon.)

3. Jake Oettinger (DAL) (04:47:36)

Statistiky: Střely na bránu: 31-32; Zablokované střely: 17-14; Vhazování: 64%-36%; Hity: 19-18; Přesilové hry: 1/2-0/1; Trestné minuty: 4-6.

Dallas dokázal ukončit sérii tří porážek v řadě, když po návratu domů v prvním ze čtyř posledních domácích zápasů porazil Seattle. Stars sice prohrávali po první třetině o dvě branky, přestože v úvodu měli obrovský tlak, jenže Roope Hintz po přestávce sám vyrovnal a krátce před koncem druhé části utkání dokonal obrat Vladislav Naměstnikov. Skvělý comeback. Konečný výsledek střetnutí. Dallas Stars 3 Seattle Kraken 2.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:02
    Carson Soucy dobře vypálil na vrcholu pravého kruhu bez přípravy a puk mířil těsně nad ledem ke vzdálenější levé tyči, Jake Oettinger ale dobře zasáhl pravým betonem! Velmi důležitý zákrok.

57:23
    Yanni Gourde na pravém křídle vypálil od hrazení, jeho střela ale byla na přední tyči sražena mimo. Tlak hostů.

55:44
    Jordan Eberle mohl vyrovnat střelou z mezikruží, jeho pokus byl ale sražen do rohu ledové plochy. Stále 3:2.

54:38
    Jake Oettinger si snadno poradil s nahozením hostů z levého kruhu a přikryl puk lapačkou. Komerční brejk.

54:25
    Hokejisté Seattlu bleskově otočili hru a podél střídaček zavezli puk do útočného pásma, následovala střela, která minula vzdálenější pravý horní roh brány Stars.

53:31
    Jordan Eberle měl před pár okamžiky slibnou šanci, když z mezikruží mířil pod horní tyč, nakonec ale bránu Dallasu těsně přestřelil a puk skončil na plexiskle.

51:20
    Ryan Suter a Kole Lind byli souběžně vyloučeni za hrubost poté, co se do sebe pustili po šanci Seattlu.

51:10
    Victor Rask mohl skórovat v blízkosti pravé tyče, Jake Oettinger ho ale spektakulárně vychytal a poté si poradil i se střelou, která přišla v blízkosti levé tyče! Komerční přestávka. Dallas stále vede.

49:50
    Joel Kiviranta vlétl neohroženě do útočného pásma na ose ledové plochy a z levého kruhu pro vhazování mířil ke vzdálenější pravé tyči, kde Chris Driedger neudržel puk v lapačce, Vladislav Naměstnikov se ale k dorážce do prázdné brány těsně nedostal! Dallas mohl zvýšit náskok.

47:41
    Dallas se snaží vstřelit pojišťující gól a střela z levého kruhu pro vhazování nebyla špatná, jenže Chris Driedger byl na přední tyči včas a zasáhl betonem.

46:50
    Chris Driedger zmrazil u pravé tyče své brány kotouč v ruce, ve které má vyrážečku, a přestože mu vypadl, už se tak stalo po odpískání. Stars ale šťourali nepříjemně.

46:28
    Delší dobu se hrálo bez přerušení a Dallas druhou přesilovou hru využít nedokázal. Komerční přestávka.

44:23
    Denis Gurjanov zaznamenal v dnešním zápase bod za asistenci a nyní mohl přidat gól, jeho střela z pravého kruhu ale skončila na hrudi gólmana Chrise Driedgera.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 27. Hintz (J. Robertson, Pavelski), 29. Hintz (J. Robertson, Oettinger), 32. Naměstnikov (Gurjanov) – 7. Sheahan (A. Larsson, Oleksiak), 19. Gourde (D. Pouliot, Lind)

Dallas Stars: Oettinger (Wedgewood) – M. Heiskanen, R. Suter, J. Klingberg, Lindell (A), Hakanpää, Hanley – Pavelski, Hintz, J. Robertson – Seguin (A), Jamie Benn (C), M. Raffl – Kiviranta, Faksa, Gurjanov – Glendening, Naměstnikov, Karlström.
    Trenér: Rick Bowness

Seattle Kraken: Driedger (Grubauer) – Vince Dunn, A. Larsson (A), Soucy, D. Pouliot, Borgen, Oleksiak – Eberle (A), Beniers, Donato – Geekie, Sheahan, Donskoi – Kuhlman, Gourde (A), McCann – Lind, Wennberg, V. Rask.
    Trenér: Dave Hakstol

Rozhodčí: Furman South, Kyle Rehman. Čároví: Michel Cormier, Jonathan Deschamps

Diváci: 18532