Vítkovice – Ostrava B 2:4 (kon.)
MFK Vítkovice
2:4 (1:3)
FC Baník Ostrava B
Středa 14.09.2022, 16:00 • Hřiště Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 17. kolo

Zápas je u konce. Oba týmy dokázaly ve druhém poločase přidat ještě jednu branku. Nejdříve Baník, který tak zvýšil již na třígólový náskok, po něm ale i Vítkovice. Ty tak v dnešním zápase dokázaly nastřílet stejně branek, jako za všech jejich šest předchozích zápasů. Ale i tak zůstávají jasně poslední. (17:54:28)

90+2

90+1
    V nastavení ještě přišel jeden tvrdý faul na hráče Vítkovic, ale sudí už soupeře kartou nepotrestal.

90
    Sudí bude nastavovat k tomuto poločasu ještě dvě minutky.

89
    V předposlední minutce řádné hrací doby měl Baník další šanci na navýšení, kdy se jeden z hráčů dokázal prodrat vápnem a z bezprostřední blízkosti branky najít centr spoluhráče, jenže zakončil velmi nepřesně.

88
    Vítkovice mají na poslední minutky zápasu početní výhodu po druhém "žlutém" faulu Zdeňka Říhy. Nyní rozehrály dlouhým centrem ze své poloviny, ale znovu jen nak opačky soupeře.

87
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FC Baník Ostrava B (Zdeněk Říha).

85
    Střídání v týmu MFK Vítkovice:
    ze hřiště odchází Martin Pecuch, přichází Michal Cacek.

84
    Následoval další roh stejného týmu ze stejného místa. Ani tentokrát ale velké ohrožení branky nepřišlo. Znovu přišla hlavička, ale míč letěl jen kousek vedle levé tyče.

83
    Z další útočné akce získali Baníkovci další rohový kop. Ten ale nebyl úspěšný, odražený hlavičkovaný míč letěl do zámezí.

82
    Na druhou stranu do brejku naopak zamířila rezerva Baníku. Gyang nacentroval na Chukwudiho, který byl před brankou sám, ale míč usměrnil několik metrů nad ni.

81
    Domácí kombinovali na pravé straně podél autové čáry. Nakonec z toho ale šance nevznikla kvůli katastrofální přihrávce.

80
    Baníkovský brankář Letáček se při rozehrávce vysunul daleko za vápno. Následně poslal přesný centr na spoluhráče před vápno protivníka. Ten ale míč ztratil a do zakončení se tak nedostal.
    77. Adam KEBÍSEK - 2:4

77
    Vítkovice právě vstřelily branku! Teď se to ale už Vítkovickým podařilo. Centr z pravé strany mířil na úplně volného ADAMA KEBÍSKA, který dokázal míč z voleje usměrnit k vzdálenější tyči.

76
    Domácí to zkoušeli dlouhým centrem do vápna. Po hlavičce ale gólman Letáček neměl těžkou práci a pro míč si jednoduše došel.

75
    Žlutá karta pro tým FC Baník Ostrava B (Zdeněk Říha).

73
    Další útočná akce Vítkovic opět brankou neskončila. Obrana Baníku proti střele vystoupila a zablokovala ji.

72
    Pěknou akci ukázal Jakub Vrbka. Ten došel až k vápnu a následně technickou střelou jen těsně minul břevno.

Jiří Polášek

Branky: 27. Bystřičan, 77. Kebísek – 1. Smékal, 24. Drozd (pen.), 31. Smékal, 68. Barkov

Karty:   59. Bystřičan (VIT) – 75. Říha (OVB)   87. Říha (OVB)

MFK Vítkovice: Květoň – Bystričan, Hrusovsky, Kebísek Němec, Pecuch, Raab, Richtár (C), Tamajka, Tkáč, Zouhar
    Náhradníci: Cacek, Motyčka, Pavlík, Raška, Vrbka, Žák

FC Baník Ostrava B: Letáček – Drozd, Fulnek, Holaň, Chukwudi, Jaroň, Juroška, Miškovič, Říha (C), Smékal, Temel
    Náhradníci: Barkov, Gyang, Matěj (B), Sotorík, Stoklasek, Záležák