Štrasburk – Clermont Foot 0:0 (kon.) | Ajaccio – Nice 0:1 (kon.) | Angers – Montpellier 2:1 (kon.)
Lorient – Nantes 3:2 (kon.) | Toulouse – Remeš 1:0 (kon.) | Rennes – Auxerre 5:0 (kon.)
Monaco – Lyon 2:1 (kon.)
Stade Rennes
5:0 (1:0)
AJ Auxerre
Neděle 11.09.2022, 17:05 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 7. kolo

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:9. (19:01:35)

Stade Rennes dnes ukázalo svou sílu a rozdrtilo zejména zásluhou druhé půle AJ Auxerre vysoko 5:0!

Účet utkání začal již ve třetí minutě Sulemana. Po hodině hry ho doplnil Gouiri, o dalších osm minut Terrier, dvanáct minut před koncme po výkopu Mandandy z ruky zvyšoval na 4:0 Tait a skóre uzavřel pět minut před koncem utkání Abline.

90+1

90+1
    Centr do pokutového území byl s velkou dávkou štětsí ztečován obráncem přímo do rukavic brankáře Costila.

90
    Rozhodčí nastaví jednu minutu!

89
    Asistent rozhodčího odpískal ofsajd Dugimontovi ve službách Auxerre.

88
    Hráči Auxerre naprosto zdrceni nepřízní osudu se již snaží odehrávat veškeré míče pouze co nejdále od své branky.

86
    Abline dokázal skórovat po pouhých dvou minutách svého pobyti na hrací ploše.
    85. Matthis ABLINE - 5:0

85
    Rennes právě vstřelilo branku!
    A jelikož ho jeho obrana nechala na holičkách odražený balon nakonec do sítě popáté zametl MATTHIS ABLINE – 5:0! Bez asistence.

85
    Střelu Amineho Gouiri dokázal brankář Costil ještě vyrazit, ale pouze před sebe!

84
    Borigeaud se sice rozběhl k exekuci přímého kopu, před míčem se zastavila signál dohrál Lovro Majer, nicméně Costila v brance soupeře tato dvojice nezaskočila.

83
    Střídání v týmu Stade Rennes FC:
    ze hřiště odchází Adrien Truffert, přichází Matthis Abline.

81
    Flavien Tait má menší problémy s kotníkem či achillovkou a jen s obtížemi vstává ze zeleného pažitu.

80
    Hráči Stade Rennes tedy pomalu, ale jistě mění tento zápas ve svou exhibici.
    78. Flavien TAIT - 4:0

78
    Skvělý výkoop z ruky Mandandy našel přesně FLAVIENA TAITA, který si balon šikovně zpracoval dvakrát hlavou čimž vyřadil ze hry brankáře Costila a uspěl i proti skluzujícímu hráči Auxerre – 4:0! Asistence: Steve Mandanda.

78
    Sražená střela Jolyho bránícím hráčem končím rohovým kopem pro AJ Auxerre.

77
    Paul Joly chtěl v souboji jeden na jednoho vyučovat Trufferta a velmi zle dopadl.

Rostislav Králik

Branky: 3. Sulemana, 60. Gouiri, 68. Terrier (Gouiri), 78. Tait (Mandanda), 85. Abline

Karty:   28. Rodon (REN)

Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 11:9.
    Stade Rennes: Mandanda – H. Traoré (C), Rodon, Theate, Truffert (83. Abline) – D. Doué (74. Majer), Santamaría (12. Ugochukwu), Sulemana (46. Tait) – Bourigeaud, Gouiri, Terrier (74. Meling).
    Náhradníci: Alemdar – Assignon, Belocian, Wooh.

Trenér: Bruno Génesio

AJ Auxerre: Costil – Joly, Coeff, Jubal, Mensah – B. Touré (C) (75. M'Changama) – Sinayoko (69. Hein), Sakhi, Raveloson, Autret (64. G. Perrin) – Niang (75. Dugimont).
    Náhradníci: Léon – Bain, Bernard, Pereira, Ruiz-Atil.

Trenér: Jean-Marc Furlan