Jihlava – Zlín | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | Vsetín – Pardubice B | 3:1 (kon.) | | | Litoměřice – Kolín | 5:6 (po pr.) |
Třebíč – Frýdek-M. | 5:4 (po pr.) | | | Sokolov – Šumperk | 4:5 (kon.) | | | Prostějov – Poruba 2011 | 3:4 (0:2 po s.n.) |
Přerov – Slavia | 3:2 (2:0 po s.n.) |
Ústí n/L – Děčín | 2:1 (kon.) | | | Chomutov – Klatovy | 6:2 (kon.) | | | Letňany – Vrchlabí | 6:2 (kon.) |
Benátky n/J – Hronov | 2:1 (po pr.) | | | Jablonec n/N – Řisuty | 5:2 (kon.) | | | Písek – Příbram | 1:5 (kon.) |
Mostečtí Lvi – Cheb | 3:0 (kon.) | | | Tábor – Kobra | 6:3 (kon.) |
konec
HC Letci Letňany
6:2
(3:1, 0:1, 3:0)
HC Stadion Vrchlabí
Vendula Zdražilová
Branky a nahrávky:
13. Arnošt, 17. Uhlík (Arnošt, Havelka), 20. Arnošt (Wojnar), 43. Kellerstein (Uhlík), 49. Řepík (Kastner), 60. Hozák (Labuzík, Kellerstein) – 14. D. Chalupa (Moník, Chrtek), 21. Moník (Urban, Chalupa)
Rozhodčí: Červenka – Toman, Kučera
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Letci Letňany:
Brázdil (Zeithaml) – Lytvynov, Kolářík, Havelka, Gurjevskij, L. Chalupa, Z. Fiala – Arnošt (A), Švec, Wojnar – Uhlík, Kellerstein, K. Pejchal – Labuzík, Řepík, T. Pejchal – Vacín, Kropáček, Kastner (A), Hozák (C), Poul
Náhradníci:
Trenér: Jaroslav Nedvěd
HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Kerekanič, Kynčl, Vácha, Bendík (A), Voňka, P. Fiala, Duran, Perička – Krsek, Chrtek, Poppel – Moník, Duchan, Hlaváč – Urban (C), D. Chalupa, Jirků – Bláha (A), Tatar, Šlaicher
Náhradníci:
Trenér: Tomáš Jirků
Náhradníci:
Trenér: Jaroslav Nedvěd
HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Kerekanič, Kynčl, Vácha, Bendík (A), Voňka, P. Fiala, Duran, Perička – Krsek, Chrtek, Poppel – Moník, Duchan, Hlaváč – Urban (C), D. Chalupa, Jirků – Bláha (A), Tatar, Šlaicher
Náhradníci:
Trenér: Tomáš Jirků
Rozhodčí: Červenka – Toman, Kučera
Diváci:
Jakub Kynčl – 2 min., nesportovní chování.
Tomáš Labuzík – 2 min., nesportovní chování.
Domácí ještě využívají přesilovou hru, z pravého kruhu rozvlnil síť za Denisem Vackem JIŘÍ HOZÁK a pečetí tak výhru domácích Letňan – 6:2. Asistence: Tomáš Labuzík a Adam Kellerstein.
Ján Bendík – 2 min., nesportovní chování,
Patrik Urban – 2 min., nesportovní chování.
Jakub Tatar – 2 min., sekání.
Jiří Hozák – 2 min., krosček.
Jiří Uhlík – 2 min., vysoká hůl.
Jan Hlaváč – TS, hákování.