Šamorín – Dubnica 0:2 (kon.) | Petržalka – Trebišov 3:0 (kon.) | Dolný Kubín – Žilina B 0:3 (kon.)
MFK Dynamo Dolný Kubín
0:3 (0:2)
MŠK Žilina B
sk Neděle 16.10.2022, 14:30 • Štadión MUDr. Ivana Chodáka, Dolný Kubín • MONACObet liga • 13. kolo

Mladíci spod Dubňa porazili v severskom derby Dolný Kubín 3:0. Za Žilinu otvoril skóre Šnajder, dva góly pridal Krstič. (16:15:59)

90+1

90
    Nadstavuje sa jedna minúta.

89
    Čestný zásah si nepripísal ani Budinský. Zakončenie len doprostred brány úspech neprinieslo.

88
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B:
    z ihriska odchádza Antoin Loic Essomba Bikoula, prichádza Xavier Rodrigue Adang Mveng.

87
    Lukáčik s ďalšou ďalekonosnou ranou, Belaník zostáva neprekonaný.

85
    Hostia mohli navyše svoje vedenie zvýšiť, to by ale center sprava museli hráči v šestnástke lepšie usmerniť.

83
    Žilinčania držia loptu ďaleko od svojej šestnástky. Od troch bodov ich delí len pár minút.

81
    Faul domáceho futbalistu v okolí deliacej čiary. Voľný kop pre hostí.

80
    Striedanie v tíme MFK Dynamo Dolný Kubín:
    z ihriska odchádza Marek Machaj, prichádza Peter Bača.

79
    Hlavičkový stret v pokutovom území, problémy má Mensah. Na ihrisko pribieha aj lekársky personál.

78
    z ihriska odchádza Boris Krstič, prichádza Martin Gomola.

77
    MŠK Žilina B dáva gól! Nedáš, dostaneš. Dolnokubínčania nepremenili svoje šance a je rozhodnuté. BORIS KRSTIČ dostal pred malé vápno presnú prihrávku a následne rutinérsky pätičkou prekonal Nôtu.

76
    Lukáčik napriahol z diaľky, z 25 metrov pravačkou len tesne minul ľavú žrď.

75
    Na opačnej strane sa máva ofsajd Dolnokubínčanov.

74
    To je neskutočné, čo zahodil Krstič! Dvakrát zvládol súboj so Sopúchom, mohol ísť sám, či dokonca v tandeme so spoluhráčom na Nôtu, ale zlý posledný dotyk ho obral o možnosť ôsmeho gólu v sezóne!

73
    Nepodarený atak jedného z domácich futbalistov sprava. Gólman hostí zasahovať nemusel a už rozohráva z päťky.

72
    Na sever Slovenska sa vraciame dvadsať minút pred koncom. Šošoni v rýchlom brejku nezvyšujú na 3:0.