Chrudim – Olomouc B 0:0 (kon.) | Vyškov – Vlašim 1:1 (kon.) | Karviná – Dukla Praha 5:0 (kon.)
Líšeň – Prostějov 2:3 (kon.)
SK Líšeň 2019
2:3 (0:1)
1. SK Prostějov
Sobota 22.10.2022, 15:30 • SK Líšeň • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 13. kolo

88
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Torfiq Ali-Abubakar).

87
    Prostějov právě vstřelil branku! A senzace je na světě. Hosté za dvě minuty obrací výsledek a byl u toho střídající hráč. Prostředkem hřiště se uvolnil DUŠAN PINC a nekompromisní přízemní ranou nedal Vajnerovi šanci. Líšeň v obraně předvedla dva totální lapsusy a je za to potrestaná.

85
    Prostějov právě vstřelil branku! A je vyrovnáno a opět to byla spíše šťastná a kuriózní branka. Nicméně je třeba dodat, že gól je to zasloužený. Jan Koudelka napřáhl z levé strany, odkud poslal střílený centr, a ten podle všeho ještě prodloužil jemnou tečí SAMUEL KULIG. Míč od břevna poté prošel do sítě.

83
    Střídání v týmu SK Líšeň 2019:
    ze hřiště odchází David Machalík, přichází Erik Otrísal.

81
    Mohlo být hotovo, na velkém vápně dostal na kopačky míč po centru Matochy spoluhráč Ulbrich, ale jeho pokus z otočky srazil ještě hostující obránce mimo tři tyče.

80
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov:
    ze hřiště odchází Jarmil Blahuta, přichází Jakub Bolf.

64
    ze hřiště odchází Michal Bárta, přichází Volodymyr Krynskyj,
    ze hřiště odchází Jakub Elbel, přichází Michal Stříž.

55
    ze hřiště odchází Torfiq Ali-Abubakar, přichází Dušan Pinc,
    ze hřiště odchází David Píchal, přichází Robert Bartolomeu.

54
    Líšeň právě vstřelila branku! Ovšem tohle byla paráda. MAREK MATOCHA je hrdinou posledních minut a co ukázal teď, to zvedlo všechny fanoušky ze sedaček. Domácí záložník znovu potvrdil svou skvělou kopací techniku a myšlení. Trestný kop zakončil střelou na bližší tyč, mnoho místa ve zdi nebylo, přesto dokázal trefit přesně skulinku a marně se natahující Bárta byl bez šance.

50
    Líšeň je při chuti a rázem tu mohl být obrat. Matocha ukázal znovu svou výbornou kopací techniku a pěknou pumelicí mířil do šibenice. Mnoho nechybělo.

49
    Líšeň právě vstřelila branku! Je vyrovnáno a domácí se dočkali zaslouženého vyrovnání. Matocha zahrával z levé strany centr, který prošel krásné na malé vápno a tam už zbývalo TOMU ULBRICHOVI nastavit hlavu a zatlouct hřebíček do brány.

48
    Žlutá karta pro tým 1. SK Prostějov (Šimon Šumbera).

48
    Dnešní duel sleduje 560 diváků.

46
    ze hřiště odchází Martin Zikl, přichází Pavel Vandas.

44
    V závěru poločasu mohlo přijít vyrovnání. Milan Lutonský vybojoval v tísni míč a pokusil se technickou střelou obstřelit Bártu na zadní tyč, chyběl kousek.

10
    Prostějov právě vstřelil branku! Šok pro domácí fotbalisty, kteří do této doby byli jasně lepší. Standardku však zahrával VASIL KUŠEJ a jeho spíše přetažený trestný kop fantasticky zaplul do šibenice a s pomocí tyče propadl do Vajnerovy brány. Těžko říct, jestli to takhle Kušej chtěl, ale každopádně to byla parádní trefa.