Florida – Tampa 2:3 (po pr.) | Chicago – Detroit 4:3 (po pr.) | Colorado – Seattle 2:3 (kon.)
Boston – Minnesota 4:3 (po pr.) | New Jersey – San Jose 2:1 (kon.) | Edmonton – St. Louis 0:2 (kon.)
Ottawa – Arizona 6:2 (kon.)
Florida Panthers
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:1)
Tampa Bay Lightning
Sobota 22.10.2022, 01:30 • FLA Live Arena, Sunrise • NHL

60:39
    Matthew Tkachuk byl vyloučen na dvě minuty za sekání, ale ještě dostal dvě minuty za hrubost. Victor Hedman dostal dvě minuty za sekání. Přesilová hra Tampy Bay.

49:35
    Panthers ihned po gólu znovu faulují. Tentokrát dostal dvě minuty za podrážení obránce Radko Gudas.

46:54
    Carter Verhaeghe není v dnešním zápase příliš vidět a navíc nyní dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

43:47
    Erik Černák propadl na útočné modré čáře a poté musel faulovat. Jasné dvě minuty za nedovolené bránění.

39:00
    Ross Colton usedl na trestnou lavici poté, co byl vyloučen na dvě minuty za krosček. Přesilová hra.

33:24
    Brandon Montour dostal dvě minuty za hrubost, zatímco Brandon Hagel za nesportovní chování. Hra 4 na 4.

28:01
    Matthew Tkachuk se ocitl u hrazení pod tlakem a vyhodil puk přes ochranné sklo. Dvě minuty za zdržování hry a čtvrtá přesilová hra pro hráče Tampy.

23:32
    Na domácí straně ovšem zbytečně fauloval za bránou Lightning Sam Bennett a dostal trest za podrážení.

23:06
    Brandon Hagel byl vzápětí vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění a Panthers mají třetí přesilovou hru.

13:04
    Patric Hörnqvist zbytečně sekl protihráče ještě předtím, než puk dopadl na led, a dostal dvě minuty. Sekání.

12:46
    Sam Bennett měl v úvodu zápasu několik šancí, nyní ale dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra Lightning.

07:35
    Anton Lundell zaparkoval před bránou Tampy a Michail Sergačjov ho zezadu srazil krosčekem k ledu. Další přesilová hra pro Panthers. Nejprve reklamní přestávka.

04:51
    Nikita Kučerov zbytečně fauloval v útočném pásmu a dostal dvě minuty za podrážení. První přesilová hra.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 16. M. Tkachuk (Montour, Forsling), 36. Balcers (M. Tkachuk, Montour) – 14. Stamkos (Kučerov, Hedman), 50. Point (Kučerov, Sergačjov), 63. Point (Stamkos, Perry)

Florida Panthers: Bobrovskij (Knight) – Montour, Forsling, Kiersted, M. Staal, Gudas, Mahura – Reinhart, Barkov (C), Verhaeghe – Balcers, Bennett, M. Tkachuk (A) – White, Lundell, Luostarinen – Hörnqvist (A), Cousins, Lomberg.
    Trenér: Paul Maurice

Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Elliott) – Černák, Hedman, Perbix, Sergačjov, P. Myers, Cole – Kučerov, Point, Hagel – Naměstnikov, Stamkos (C), Killorn (A) – Perry (A), Paul, Colton – Maroon, Bellemare, Koepke.
    Trenér: Jon Cooper

Rozhodčí: Kozari, Rank – Brisebois, Murray

Diváci: 17 531