Příbram – Benátky n/J 5:3 (kon.) | Písek – Hronov 10:4 (kon.) | Kopřivnice – Vyškov 5:3 (kon.)
Opava – SHKM Hodonín 2:3 (0:2 po s.n.) | Havířov – Znojmo 1:5 (kon.) | Klatovy – Jablonec n/N 3:6 (kon.)
Mostečtí Lvi – Ústí n/L 1:7 (kon.) | Kobra – Letňany 2:4 (kon.) | Tábor – Vrchlabí 0:5 (kon.)
Cheb – Děčín 8:1 (kon.) | Nový Jičín – Vel. Meziříčí 2:4 (kon.) | Řisuty – Chomutov 1:13 (kon.)
HC Baník Příbram
5:3 (1:1, 2:2, 2:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 22.10.2022, 16:00 • Příbram, Zimní stadion • 2. liga skupina Západ • 10. kolo
    59:50 Petr KAFKA - 5:3

59:50
    Příbram právě vstřelila branku!
    Domácí potvrzují své dnešní vítězství. Deset sekund před koncem skóroval do prázdné klece PETR KAFKA. 5:3. Asistence: Ladislav Gengel a Tomáš Urban.
    43:03 Jakub PROCHÁZKA - 4:3

43:03
    Domácí se také v tomto případě dostávají do vedení, dokáží hosté reagovat? Na levé straně si udělal prostor JAKUB PROCHÁZKA, jehož rána zapadla mimo dosah brankáře Sejpala. 4:3. Asistence: Filip Patzelt.
    37:32 Dominik ZUMR - 3:3

37:32
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Zcela po zásluze se hosté dočkali srovnání. Přesilovku totiž sehráli velmi dobře a na konci celé akce byl DOMINIK ZUMR. 3:3. Asistence: David Šafránek a Kamil Bříška.
    31:04 Tomáš URBAN - 3:2

31:04
    Domácí znovu využívají přesilovku a opět vedou! Navíc hattrick vsítil TOMÁŠ URBAN, který si mezi kruhy počkal na pobídku Šinágla zpoza brány a přesně zavěsil do vzdálenější šibenice. 3:2. Asistence: Petr Šinágl a Petr Kafka.
    29:18 Petr KRÁL - 2:2

29:18
    Ačkoliv toho Benátky ve druhé třetině zatím mnoho nepředvedly, opět máme srovnáno! Do střelecké listiny se zapisuje PETR KRÁL. 2:2. Asistence: Jan Klodner a Jan Stehlík.
    24:55 Tomáš URBAN - 2:1

24:55
    Zhruba po pěti minutách ve druhé třetině jde Příbram znovu do vedení. Podruhé v utkání se trefuje velezkušený TOMÁŠ URBAN, jenž krásně tečoval nahození spoluhráče. 2:1. Asistence: Josef Saňa a Ladislav Gengel.
    15:09 Kamil BŘÍŠKA - 1:1

15:09
    Hosté se na okamžik dostali do tlaku a nakonec byli úspěšní. Z poměrně značného úhlu se prosadil KAMIL BŘÍŠKA. 1:1. Asistence: Dominik Zumr a Jan Klodner.
    12:48 Tomáš URBAN - 1:0

12:48
    Domácí se ujímají vedení, když dokázali využít první přesilovku. Trojice TOMÁŠ URBAN – Kafka – Šinágl si rychle měnila kotouč, gólu se dočkal prvně jmenovaný. 1:0. Asistence: Petr Šinágl a Petr Kafka.

Daniel Fekets

Branky a nahrávky: 13. Urban (Šinágl, Kafka), 25. Urban (Saňa, Gengel), 32. Urban (Šinágl, Kafka), 44. Procházka (Patzelt), 60. Kafka (Gengel, Urban) – 16. Bříška (Zumr, Klodner), 30. Král (Klodner, Stehlík), 38. Zumr (Šafránek, Bříška)

HC Baník Příbram: Šorf (Jiroušek) – Saňa (A), Zdeněk, Jelínek, Vinš, Zedek, Havlín, Patzelt – Eret, Káník, Šinágl, Urban, Brzák, Gengel (C), Procházka, Pinkas, Kafka, Hasman, Matějka
    Trenér: Pavel Marek

HC Benátky nad Jizerou: Sejpal (Šuhájek) – Haspeklo, Mašek, Klatt, Antoš, Klodner, M. Tondr (A) – Dvořák, L. Tondr, Šafránek (A), Havlas, Král, Hejňák, Stehlík, Husák, Zumr, Kusý, Šíma, Bříška (C)
    Trenér: Antonín Nečas

Rozhodčí: Kosnar – Maňák, Teršíp