Motorlet – Povltavská 2:2 (kon.) | Králův Dvůr – Vltavín 0:1 (kon.) | Domažlice – Dukla B 2:1 (kon.)
Písek – Admira Praha 0:2 (kon.)
TJ Jiskra Domažlice
2:1 (0:0)
FK Dukla Praha B
Pátek 28.10.2022, 14:30 • Městský stadion Střelnice, Domažlice • Česká fotbalová liga (A) • 13. kolo

90+3
    Jan Zajíček (DOM) si s odchodem ze hřiště dal načas, sudí ještě jednou vytahuje žlutou kartu.

90+3
    Střídání v týmu TJ Jiskra Domažlice:
    ze hřiště odchází Jan Zajíček, přichází Michal Mlynařík.
    89. Petr MUŽÍK - 2:1

89
    Domažlice právě vstřelily branku!
    Západočeši si v samotném závěru utkání zajistili zisk všech bodů! Po ideálně zahrané standardce se ve vápně k balónu dostal kapitán PETR MUŽÍK, který přesným zakončením rozvlnil síť za bezmocným Spilkou – 2:1!

88
    Střídání v týmu Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Radek Fojt, přichází Tomáš Křenek.

86
    Další žlutá karta pro tým z Julisky, rozhodčí papírkem před dalším faulem varoval Jana Kozojeda (DKB).

84
    ze hřiště odchází Stefan Fedak, přichází Tomáš Holík,
    ze hřiště odchází Jakub Teršl, přichází Jindřich Sojka.

83
    Domácí měli štěstí, Hodkovo nadějné zakončení se od někoho ve vápně odrazilo za branku! Hostující borec byl ve výborné šanci.

80
    Poprvé obdržel žlutou kartu také domácí hráč, a sice Jakub Teršl (DOM). Dukla bude zahrávat standardku z pozice jen pár centimetrů před vápnem.

79
    ze hřiště odchází Filip Špatenka, přichází Filip Ulman.

75
    Atmosféra houstne, faulů v posledních minutách rapidně přibývá. Napomenut byl Martin Douděra (DKB).

71
    Po Štefančinovi je žlutou kartou trestán další host, tentokrát jí obdržel kouč Dukly Aleš Majer (DKB).

64
    ze hřiště odchází Filip Lehký, přichází Martin Douděra,
    ze hřiště odchází Jakub Štefančin, přichází Tomáš Mládek.

59
    ze hřiště odchází Tomáš Kuhajda, přichází Vojtěch Černý,
    ze hřiště odchází Stanislav Vávra, přichází Petr Došlý.

58
    Po domácím rohu se míč otřel o spojnici pražské branky, k dalšímu zásahu moc nechybělo! Spilka teď měl obrovské štěstí!
    55. František DVOŘÁK - 1:1

55
    Stačilo ovšem jen jedno zaváhání a na západě Čech máme znovu vyrovnáno! Po centru z pravé strany se balónu v bezprostřední blízkosti malého vápna ujal FRANTIŠEK DVOŘÁK, kterého nedůsledně hlídal jeden z hostů. Domácí hráč se hravě uvolnil a prostrčil míč za Spilku – 1:1!
    48. Jan KOZOJED - 0:1

48
    Dukla B právě vstřelila branku!
    Hosté necelé tři minuty po startu druhé půle odskakují do vedení a nutno podotknout, že s pořádnou dávkou štěstí! Brych si na pozemní střelu zpoza vápna z dílny JANA KOZOJEDA sice sáhl, nedokázal jí však zastavit a míč po kontaktu s ním nějakou dobu balancoval po brankové čáře, než jí u vzdálenější tyče konečně přejel – 0:1!

44
    Šance na druhé straně! Lehká střela zprava Spilkovi vyklouzla z rukavic a nebýt opodál stojícího spoluhráče, který míč odkopl mimo nebezpečí, mohlo být v pražském vápně ještě pořádně horko!

32
    Tohle hodně zamrzí! Stanislav Vávra se ocitl v naprosto ideální šanci v šestnáctce, vůbec nikdo ho nehlídal, jenže Spilkovu klec výrazně přestřelil! Balón proletěl nad břevnem.

28
    Rozhodčí poprvé z kapsy vytasil žlutou kartu, kterou po necelé půlhodině hry viděl Jakub Štefančin (DKB).

10
    Na centr z pravé strany ve vápně číhal Zajíček, který ale na letící balón nedosáhl! Z velké části za to mohl bránící protihráč, domácí proto také neúspěšně reklamují faul.