W. Brémy – Hertha 1:0 (kon.)
Werder Brémy
1:0 (0:0)
Hertha BSC
Pátek 28.10.2022, 20:30 • Wohninvest Weserstadion, Brémy • Německá Bundesliga • 12. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, přeji příjemný zbytek svátečního dne. (22:28:55)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 11:8. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 14:11.

Zápas skončil, Werder nakonec po velkém boji v ne příliš pohledném utkání zdolal na domácím hřišti Herthu 1:0. Na začátku utkání měli o něco více ze hry i díky sérii standardních situací hosté, ale brankáře Werderu Pavlenku k žádnému zákroku nedonutili. Postupně pak přebrali iniciativu hosté a vypracovali si dvě zajímavé šance. Marvin Ducksch ve 26. minutě a Niclas Füllkrug ve 31. minutě však Christensena nepřekonali. Ve druhém poločase pokračovala nepříliš záživná hra z obou stran, s tím, že aktivnějším mužstvem byli stále domácí. Ti byli nakonec přeci jen odměněni gólem, v 85. minutě vystřelil Werderu přesnou hlavičkou vítězství Niclas Füllkrug.

90+4

90+3
    Už běží poslední minuta nastaveného času a Hertha si stále nedokázala vytvořit žádný pořádný tlak.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Do vápna Werderu mířil centr, jenže nebylo tak příliš mnoho fotbalistů berlínského celku.

88
    Domácí už jsou jen pár minut od toho, aby po dvou porážkách v řadě znovu zvítězili. Hosté naopak zřejmě nenaváží na svou první výhru v sezóně.

87
    Hosté se hned pokusili o rychlou odpověď, střela ale o kousek minula branku Jiřího Pavlenky.

85
    Werder právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen jsme se ve dnešním utkání dočkali gólu, domácí se dostávají do vedení 1:0! Prosazuje se nejlepší střelec Bundesligy NICLAS FÜLLKRUG, který se prosadil hlavičkou po standardní situaci, která byla sice z velké dálky, zato ale skvěle umístěná pod břevno.

84
    Střídání v týmu Hertha BSC:
    ze hřiště odchází Dodi Lukebakio, přichází Derry Scherhant.

83
    Střídání v týmu Werder Brémy:
    ze hřiště odchází Ilja Grujev, přichází Jens Stage,
    ze hřiště odchází Mitchell Weiser, přichází Felix Agu.

82
    Do dobré šance se dostal po centru z pravé strany od Schmida Weiser, ale míč dostal trochu na paty a střela mu pak nesedla.

81
    Na přihrávku Ejukeho nikdo z hráčů Herthy nezareagoval, nejblíže byl Lukebakio, ale nakonec se míče vůbec nedotkl.

79
    Chidera Ejuke konečně dostal dobrou přihrávku, jeho technický pokus ale zamířil jen přesně do náručí brankáře Pavlenky.