Bohemians 1905 – Zlín | 3:2 (kon.) | | | Olomouc – Jablonec | 3:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Brno | 3:2 (kon.) |
Plzeň – Sparta | 0:1 (kon.) |
Chrudim – Vlašim | 0:2 (kon.) | | | Prostějov – Dukla Praha | 4:2 (kon.) | | | Líšeň – Slavia B | 0:0 (kon.) |
Leeds – Bournemouth | 4:3 (kon.) | | | Manchester City – Fulham | 2:1 (kon.) | | | Nottingham – Brentford | 2:2 (kon.) |
Wolverhampton – Brighton | 2:3 (kon.) | | | Everton – Leicester | 0:2 (kon.) |
Getafe – Cádiz | 0:0 (kon.) | | | Valladolid – Elche | 2:1 (kon.) | | | Celta Vigo – Osasuna | 1:2 (kon.) |
Barcelona – Almería | 2:0 (kon.) |
Augsburg – Frankfurt | 1:2 (kon.) | | | Dortmund – Bochum | 3:0 (kon.) | | | Hertha – Bayern | 2:3 (kon.) |
Hoffenheim – RB Lipsko | 1:3 (kon.) | | | Mohuč – Wolfsburg | 0:3 (kon.) | | | W. Brémy – Schalke | 2:1 (kon.) |
Empoli – Sassuolo | 1:0 (kon.) | | | Salernitana – Cremonese | 2:2 (kon.) | | | Atalanta BC – Neapol | 1:2 (kon.) |
AC Milán – Spezia | 2:1 (kon.) |
Ajaccio – Štrasburk | 4:2 (kon.) | | | Angers – Lens | 1:2 (kon.) |
L. Mikuláš – Trenčín | 1:1 (kon.) | | | Dunajská Streda – Trnava | 1:0 (kon.) | | | Skalica – Michalovce | 0:0 (kon.) |
Zbuzany – Bohemians B | 1:2 (kon.) | | | Vltavín – Písek | 3:0 (kon.) | | | Sokolov – Domažlice | 0:1 (kon.) |
Č. Budějovice B – Motorlet | 1:1 (kon.) | | | Přeštice – Karlovy Vary | 3:1 (kon.) |
Benešov – Most/Souš | 2:1 (kon.) | | | Jablonec B – Ml. Boleslav B | 0:1 (kon.) | | | Přepeře – Velvary | 0:1 (kon.) |
Kolín – Pardubice B | 1:0 (kon.) | | | Živanice – Ústí n. L. | 1:2 (kon.) |
Vrchovina – Vel. Meziříčí | 3:3 (kon.) | | | Uh. Brod – Znojmo | 3:0 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Rosice | 0:4 (kon.) |
Hranice – Kroměříž | 0:0 (kon.) | | | Blansko – Hodonín | 6:1 (kon.) |
Žilina B – Púchov | 2:2 (kon.) | | | Prešov – KFC Komárno | 1:2 (kon.) | | | Humenné – Rača | 2:2 (kon.) |
Pohronie – Dolný Kubín | 5:1 (kon.) | | | Trebišov – Dubnica | 2:1 (kon.) | | | Petržalka – Slovan Bratislava U21 | 2:0 (kon.) |
FC Košice – Považská Bystrica | 3:0 (kon.) |
Slaven Belupo – Loko Záhřeb | 0:0 (kon.) | | | Hajduk Split – Osijek | 3:1 (kon.) |
Piast Gliwice – Warta Poznaň | 0:2 (kon.) | | | Cracovia – Jagiellonia | 1:0 (kon.) | | | Pogoň – Zabrze | 1:4 (kon.) |
Raków – Wisła Pł. | 7:1 (kon.) |
konec
AC Ajaccio
4:2
(4:2)
RC Štrasburk
Jakub Ruč
Branky:
33. Bilajlí (pen.), 34. Nouri (Hamouma), 40. Bilajlí (pen.), 45+3. Nouri (Bilajlí) – 6. Bellegarde, 17. Gameiro (Djiku)
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:20.
Rozhodčí: Mathieu Vernice
Diváci:
Karty: 22. Pierre-Gabriel (SSG), 62. Le Marchand (SSG), 90+2. Dagba (SSG) 80. Vidal (AJC)
Neproměněná penalta: 64. Bilajlí (AJC), mimo
Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:20.
AC Ajaccio:
B. Leroy – Youssouf, I. Diallo, Vidal, Y. Koné – Nouri (85. Túzghár), Marchetti, Coutadeur (C) (85. Mangani), Bilajlí (73. Bayala) – Hamouma (80. Alphonse), El Idrissy.
Náhradníci: Sollacaro – Spadanuda, Cimignani, Barreto, Laci.
Trenér: Olivier Pantaloni
RC Štrasburk: Sels – Nyamsi, Djiku, Le Marchand (73. L. Perrin) – Pierre-Gabriel (54. Dagba), Prcić (73. Thomasson), Ajorque (54. Mothiba), Bellegarde, Delaine (54. D. Liénard) – Gameiro, H. Diallo.
Náhradníci: Kawašima – Doukouré, Aholou, H. Diarra.
Trenér: Julie Stéphan
Náhradníci: Sollacaro – Spadanuda, Cimignani, Barreto, Laci.
Trenér: Olivier Pantaloni
RC Štrasburk: Sels – Nyamsi, Djiku, Le Marchand (73. L. Perrin) – Pierre-Gabriel (54. Dagba), Prcić (73. Thomasson), Ajorque (54. Mothiba), Bellegarde, Delaine (54. D. Liénard) – Gameiro, H. Diallo.
Náhradníci: Kawašima – Doukouré, Aholou, H. Diarra.
Trenér: Julie Stéphan
Rozhodčí: Mathieu Vernice
Diváci:
Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 3:3. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 15:20. (18:55:45)
ze hřiště odchází Mathieu Coutadeur, přichází Thomas Mangani,
ze hřiště odchází Riad Nouri, přichází Júhán Túzghár.
ze hřiště odchází Romain Hamouma, přichází Mickaël Alphonse.