Slovensko
3:4 (0:2, 2:1, 1:0 - 0:1)
Dánsko
sk Sobota 12.11.2022, 14:00 • König Palast, Krefeld • Německý pohár

Dánsku sme podľahli 3:4 po predĺžení. Zajtra o 14:30 si zmeriame sily s domácim Nemeckom. (16:16:30)

61:11
    Dánsko dalo gól!
    Po včerajšom predĺžení prehrávame aj to dnešné. MATHIAS FROM mal rýchlosť, prešiel cez Tamášiho, z kruhu išiel na bránu, potiahol si puk do bekhendu a dvihol ho ponad Riečického betón.

60:52
    Tamášiho ťažká prihrávka na Fominykha, ktorý nedokázal usmerniť puk za Dichowa.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

o troch tretinách je skóre nerozhodné 3:3. O chvíľku nás čaká predĺženie.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:13
    Hrá sa prakticky na jednu bránu, dánsku.

57:46
    Riečický si po dlhšom čase siahol na puk, príklepom z pravého kruhu ho preveril From.

57:21
    Po vyhranom buly pálil Koch, Dichow si nebol úplne istý, puk ale vyrazil.

55:22
    Slovensko dalo gól!
    Stiahli sme trojgólové manko a vyrovnávame! Lunter si vymenil puk s Rosandičom, odpútal sa od mantinelu, a z osi ihriska ho nastrelil na bránu, kde clonil VILIAM ČACHO, ten napokon Lunterovu strelu aj tečoval a pripisuje si druhý gól v stretnutí!
    Asistencie: Mário Lunter, Mislav Rosandič

54:22
    Sýkora veľmi dobre pracoval pred bránkou a urobil priestor Okuliarovi, ktorý strieľal z uhla, aj tak to bol nebezpečný pokus. Šance máme, už ich len premieňať.

53:36
    Hecl predviedol šikovné ruky a naservíroval puk Sukeľovi, ten netrafil.

52:58
    Tamáši strieľal bez prípravy. Chvíľu nato Dáni posielajú puk na zakázané uvoľnenie.

52:11
    Faško-Rudáš skryl svoj strelu za brániaceho hráča, lenže Dichow chytil aj tento puk.

51:31
    Sýkora zakončoval sám, Dichow však dorážky nepripustil.

50:56
    Bučkova strela neznamenala nebezpečenstvo pre súpera, Dánsko vyváža puk.

48:59
    Lunter strieľal z veľkého uhla z pravej strany, dánsky gólman zasiahol pri bližšej žŕdke.

48:10
    V posledných desiatkach sekúnd sme mali veľký tlak, ale Dichow sa hodil o puku a dal svojím spoluhráčom vydýchnuť.

Daniela Mesíková

Branky a nahrávky: 30. Čacho (Koch, Lunter), 38. Fominykh (Grman), 56. Čacho (Lunter, Rosandič) – 12. From (Poulsen), 16. Poulsen (Larsen, Aagaard), 24. Jensen (Weichel, Aagaard), 62. From

Slovensko: Riečický (Godla) – Grman, Rosandič, Bučko, Koch, Hain, Beňo, Mudrák, Maier – Fominykh, Tamáši, Holešinský – Marcinek, Sukeľ, Hecl – Okuliar, Minárik, Sýkora – Faško-Rudáš, Čacho, Lunter
    Dánsko: Dichow – M. Jensen, A. Koch, Setkov, M. Lassen, Weichel, Lyo, Larsen – From, Poulsen, Bjorkstrand – Blichfeld, Wejse, Scheel – Meyer, Frederiksen, Asperup – Aagaard, Nielsen, K. Jensen – Eller