Přerov – Třinec 2:3 (1:2 po s.n.) | Motor ČB – Liberec 2:3 (po pr.) | K. Vary – Slavia 3:2 (1:0 po s.n.)
HK MD Šumperk – Poruba 2:7 (kon.) | Vítkovice – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Chomutov – Plzeň 0:2 (kon.)
HC Litvínov – Sparta 2:3 (1:2 po s.n.) | Tábor – Havlíčkův Brod 2:3 (po pr.) | Pardubice – Mountfield HK 1:6 (kon.)
Jihlava – Mladá Boleslav 2:1 (po pr.) | Kladno – Hvězda Praha 5:4 (po pr.) | Olomouc – Zlín 1:7 (kon.)
po s.n. (1:2)
HC ZUBR Přerov
2:3 (1:1, 1:0, 0:1 - 0:0)
HC Oceláři Třinec
Čtvrtek 17.11.2022, 13:00 • MEO Arena, Přerov • Extraliga dorostu • Skupina Východ

64:51
    Třinec si v závěru prodloužení zahraje přesilovou hru. Na dvě minuty za podrážení byl vyloučen Ondřej Polame.

56:32
    V závěru třetí třetiny si Oceláři zahrají přesilovku. Na dvě minuty byl vyloučen Kryštof Janek za napadení.

52:11
    Třinečtí zakombinovali u střídačky a chybovali při střídání, v jednu chvíli bylo Ocelářů na ledě šest. Trest odpyká Weiss.

45:25
    S Oceláři to nevypadá vůbec dobře, protože po faulu Holuba za brankou budou hrát ve třech. Třinecký hráč je vyloučen na dvě minuty za podrážení.

44:44
    Přesilovku si zahrají domácí. Na dvě minuty za podražení byl vyloučen třinecký Urbánek.

41:47
    Domácí se bránili zuby, nehty, Hebar přihrávkou zpoza branky našel Barnu, který nedokázal ani nadvakrát dostat puk do branky přes Ryšavého beton. V další akci fauloval před brankou Dobřecký a Třinec si zahraje přesilovou hru. Domácí hráč byl vyloučen na dvě minuty za krosček.

36:34
    Milota si poradil s nahozením Ševčíka od modré čáry, následovalo nahození z levé strany a závar před třineckou brankou, který končí zdviženou pravicí hlavního rozhodčího. Třinec jde do čtyř, na dvě minuty byl vyloučen Blaha za krosček.

24:52
    Přerov si zahraje přesilovou hru. Dvouminutový trest si odpyká Tobias Sajdok za nedovolené bránění.

13:13
    Třinečtí si zahrají druhou přesilovku, na dvě minuty za krosček byl vyloučen Josef Mráček.

01:44
    Oceláři si zahrají přesilovou hru. Pohanka poslal u mantinelu jednoho z třineckých hráčů bez puku na led a čeká ho dvouminutový trest za nedovolené bránění.

Igor Mainka

Branky a nahrávky: 11. Kurelovič (Šťastný, Wasserbauer), 37. Ševčík (Dobřecký) – 7. Mikula (Pohludka, Rybnikár), 43. Rybnikár (Dravecký, Pohludka), rozh. náj. Pohludka