Plzeň – Hostivař 3:5 (kon.) | Hr. Králové – Kladno 1:3 (kon.) | Kert Park Praha – Letohrad 7:1 (kon.)
Karviná – Svítkov 4:3 (kon.) | Prachatice – Dobřany 2:7 (kon.) | Pardubice – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
HBC Hradec Králové 1988
1:3 (0:0, 1:1, 0:2)
HBC Kladno
Sobota 26.11.2022, 11:00 • Aréna HBC HK 1988 • CROSSDOCK Extraliga • 14. kolo

Hradečtí ani dnes nezískávají body. Z celého podzimu si tak odnáší tři body a budou mít tak nad čem v zimní přípravě přemýšlet. Naopak Kladno si před zimní přestávkou doveze zpět tři body, které jim dozajista budou v bojích o pozici v play-off platné. Ode mě je to pro dnešek vše a těším se s vámi na jaře. (12:40:27)

44:32
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Dnešní výhra Kladna troufnu si říci je stvrzena. Odvolání Bryknera se domácím nevyplatilo a Kohout tak do prázdné branky pečetí výhru svého celku a tři body do celkové tabulky.

44:01
    Domácí tým si vybírá oddechový čas k promyšlení taktiky závěrečného náporu. Nevýhodou avšak je oslabení a také vhazování po levici Bryknera.

43:15
    Vyloučení v týmu HBC Hradec Králové 1988:
    Mejzlík – 2 min., hrubost.

42:19
    Sporná situace teď musí vyřešit sudí. Jiřík vyhodil míček mimo kolbiště ale podle všeho zasáhl střídačku.

41:57
    Fanderlík – 2 min., držení.

41:33
    Icing v podání hostů a možnost hradeckých pro čistou buly a následnou střelu.

40:15
    Zbývá posledních pět minut hrací doby a Kladno se bude snažit co nejvíce držet míček na svých holích.

39:00
    Kladenský kapitán se dostal do samostatného úniku v oslabení ale svým bekhendovým blafákem na Bryknera nevyzrál.

38:38
    Vyloučení v týmu HBC Kladno:
    Singer – 2 min., držení.

37:30
    Následuje výměna pozic obou strážců svatyni.

36:44
    Kladenským je nabídnuta přesilová hra a dozajista se budou snažit o navýšení svého vedení.

35:57
    Šimůnek – 2 min., pozdní dohrání.

34:44
    Nepříjemný střet teď u hrazení schytal jeden z kladenských, ale vypadá to, že se zvedne a vše doufejme bude v pořádku.

33:44
    Nakonec jsou to hosté, kteří otevírají gólový účet třetí třetiny. Patera předložil Pražákovi míček, který si s nim poradil na výbornou. Brykner neměl nejmenší šanci zasáhnout a hosté tak vedou.

33:11
    Soukup se ocitl před Bryknerem ale trefil pouze jeho beton.

31:55
    Domácí celek začal třetí třetinu aktivněji a snaží se opět strhnout vedení na svojí stranu.

30:15
    Začala nám poslední perioda dnešního duelu a skóre je stejné jako při začátku.

Jana Rakovská

Branky a nahrávky: 25. Šimůnek (J., Tesař) – 29. Důras (Singer, Soukup), 34. Pražák (Patera, Dědič), 45. Kohout (Soukup)

HBC Hradec Králové 1988: Brykner (Dvořáček) – Jiřík, Zeman, Fanderlík, Rakovský, Palán – Svoboda, Jonáš, Rakovský, Síla, Mejzlík, Tesař, Malý, Fiedler, Šimůnek, Chyba, Černý, Novák, Šimek
    Trenér: Ježek

HBC Kladno: Jirotka (Křemenák) – Důras, Dědič, Teinitzer, Kastner, Soukup, Kyclt, Patera, Singer, Špaček, Adam, Pražák, Zdrůbecký, Kohout, Rychlý
    Trenér: Švancar

Rozhodčí: Jonák, Škrobák