Columbus – Calgary 3:1 (kon.) | New Jersey – NY Islanders 4:6 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 3:4 (po pr.)
Washington – Seattle 4:1 (kon.) | Chicago – Winnipeg 1:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 5:2 (kon.)
Colorado – NY Rangers 1:2 (0:2 po s.n.) | Arizona – Boston 4:3 (kon.) | Vegas – Philadelphia 2:1 (po pr.)
Anaheim – San Jose 1:6 (kon.) | Nashville – Ottawa 2:3 (kon.) | Dallas – Detroit 3:2 (po pr.)
Tampa – Florida 4:1 (kon.)
Arizona Coyotes
4:3 (1:1, 1:1, 2:1)
Boston Bruins
Sobota 10.12.2022, 03:30 • Mullett Arena, Tempe • NHL

54:48
    Drama může pokračovat, Arizona si dá přesilovku. Dvě minuty za hákování dostal Matt Grzelcyk.

52:33
    Už se pískalo a dvě minuty za podrážení dostal Nick Schmaltz.

41:26
    Teď ale budou mít hosté šanci na srovnání v přesilové hře, dvě minuty za nedovolené bránění brankáři dostal Nick Ritchie.

38:08
    Hra v pěti na obou stranách nám moc dlouho nevydržela, nyní se vylučuje na straně Arizony. Domácí hráli v šesti a dvě minuty za příliš mnoho hráčů odsedí Liam O'Brien.

34:48
    Arizona si zahraje přesilovku, dvouminutový trest za hákování obdržel Brad Marchand.

23:50
    Zase se bude vylučovat, nyní ale na straně Bostonu. Dvě minuty za podrážení dostává Nick Foligno.

21:45
    Další vyloučení na straně Arizony, dvě minuty za držení dostal Nick Schmaltz.

17:45
    Boston si zahraje dnes svou druhou přesilovku, dvě minuty za držení totiž dostal Jakob Chychrun.

07:45
    Přesilovku si zahraje i domácí celek, za podrážení dostal dvě minuty Taylor Hall.

04:43
    Vzápětí se před Vejmelkou strhla krátká potyčka a jako viník byl určen domácí Liam O'Brien. Ten dostal dvě minuty za hrubost a Boston si zahraje první přesilovku.

Aleš Pur

Branky a nahrávky: 1. J. Brown (Maccelli, Crouse), 31. Crouse (Gostisbehere, Chychrun), 41. Schmaltz (Keller, Gostisbehere), 60. Crouse (Maccelli) – 5. Pastrňák (McAvoy), 28. Coyle (DeBrusk), 55. N. Foligno (Krejčí, H. Lindholm)

Arizona Coyotes: Vejmelka (Ingram) – J. Brown, Moser, Stecher, Nemeth, Gostisbehere, Chychrun, Välimäki – Crouse (A), Bjugstad, Maccelli – Fischer (A), McBain, O'Brien – Schmaltz, Boyd, Keller (A) – Hayton, N. Ritchie.
    Trenér: André Tourigny

Boston Bruins: Swayman (Ullmark) – McAvoy, H. Lindholm, Clifton, Forbort, Carlo, Grzelcyk – DeBrusk, Bergeron (C), Marchand (A) – Pastrňák (A), Krejčí, Zacha – Frederic, Coyle, Hall – Cr. Smith, Nosek, N. Foligno.
    Trenér: Jim Montgomery

Rozhodčí: Schlenker, StPierre – Mahon, Gibbons

Diváci: 4 600