Nitra – Košice 1:3 (kon.) | Michalovce – Spišská N. Ves 3:2 (po pr.) | Prešov – Poprad 2:4 (kon.)
Zvolen – Nové Zámky 6:3 (kon.) | HC Slovan – Banská Bystrica 1:2 (kon.) | Trenčín – Lipt. Mikuláš 5:2 (kon.)
HK DUKLA Trenčín
5:2 (2:0, 2:0, 1:2)
HK 32 Liptovský Mikuláš
sk Neděle 11.12.2022, 18:00 • Zimný štadión Dubnica nad Váhom • Tipos Extraliga (SR) • 25. kolo

Dukla Trenčín víťazí v tomto zápase 5:2. Po dvoch tretinách viedla Dukla 4:0. Liptáci znížili v tretej tretine na rozdiel dvoch gólov zásluhou Walegu a Uhríka, ale Trenčania si to už postrážili a gólom do prázdnej brány rozhodol Denis Hudec. Ja sa s vami lúčim a prajem vám pekný večer. (20:18:58)

59:40
    Trenčín dal gól! Dukla rozhoduje tento zápas gólom do prázdnej brány. K puku sa dostal DENIS HUDEC a do prázdnej brány dáva piaty gól Dukly. Bez asistencie.

59:14
    Novajovský pálil od modrej. Lacouvée vyrazil a nastal zmätok pred domácou bránou. Flick puk vyhadzuje.

58:44
    Krajčovič posúva puk do stredného pásma.

58:13
    Michal Valent odkorčuloval na striedačku a Liptáci hrajú v šestici.

58:00
    Začali posledné dve minúty tretej tretiny.

57:52
    Liptáci sú s pukom za svojou bránou.

56:14
    Dukla prehusťuje stredné pásmo. Nepúšťa Liptákov do pásma.

55:10
    Flick je už na ľadovej ploche. Dukla sa ubránila.

54:22
    Dukla vyhadzuje puk cez všetky čiary.

54:03
    Saari pálil z kruhov a tesne míňa bránu Dukly. Liptáci sú usadení v pásme.

53:10
    Hráč Dukly Robert Flick dostáva 2 minúty za hákovanie.

51:55
    Liptovský Mikuláš dal gól! Liptáci sa vracajú do zápasu. MICHAL UHRÍK sa dobre zorientoval pred bránou Dukly. Vypálil a prekonáva druhý krát Lacouvéého v bráne Dukly. Asistencie: Walega, Ventelä

51:14
    Vankúš dostal dobrú prihrávku pred domácu bránu. Lacouvée sa stihol presunúť a jeho pokus vyráža.

50:16
    Marko Stacha je už na ľade a tak sa domáci ubránili.

49:43
    Veľká šanca Dukly v oslabení! Krajčovič šiel sám na Valenta, ten vykorčuloval z brány a zabránil piatému gólu domácich.