AC Milán – Sassuolo 2:5 (kon.) | Juventus – Monza 0:2 (kon.) | Lazio – Fiorentina 1:1 (kon.)
Neapol – AS Řím 2:1 (kon.)
SSC Neapol
2:1 (1:0)
AS Řím
Neděle 29.01.2023, 20:45 • Stadio Diego Armando Maradona, Neapol • Italská Serie A • 20. kolo
    86. Giovanni SIMEONE - 2:1

86
    Neapol právě vstřelila branku!
    Vyrovnáno bylo jen 11 minut a Neapol už zase vede! Také na straně domácích se prosazuje střídající hráč. Zielinski našel ve vápně GIOVANNIHO SIMEONEHO, ten se krásně otočil s míčem do volného prostoru a pak se trefil krásně a nechytatelně do horní části branky AS Řím. Asistence: Piotr Zieliński.
    75. Stephan El Shaarawy - 1:1

75
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Tak nakonec je přeci jen vyrovnáno, AS Řím si srovnávací branku na 1:1 za svou aktivitu ve druhém poločase zasloužil. Prosazuje se střídající útočník STEPHAN EL SHAARAWY, ke kterému propadl centr na zadní tyč. Na jeho zakončení z první už Meret nedosáhl a skončil v síti společně s míčem. Asistence: Nicola Zalewski.
    17. Victor OSIMHEN - 1:0

17
    Neapol otevírá skóre zápasu! A byla to vskutku nádherná branka. Rui dobře uvolnil na levém křídle Kvaraccheliju, ten našel centrem na zadní tyči VICTORA OSIMHENA, a ten míč po skvělém zpracování hrudí nechytatelně napálil pod břevno. Asistence: Chviča Kvaracchelija.

Petr Sumbal

Branky: 17. Osimhen (Kvaracchelija), 86. Simeone (Zieliński) – 75. El Shaarawy (Zalewski)

Karty:   68. Osimhen (NEA) – 33. Dybala (ASR), 70. El Shaarawy (ASR)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 8:14.
    SSC Neapol: Meret – Di Lorenzo (C), Rrahmani, Kim Min-čä, Rui (69. Oliveira) – Anguissa, Lobotka, Zieliński (90+2. Ndombèlé) – Lozano (76. Simeone), Osimhen (76. Raspadori), Kvaracchelija (69. Elmas).
    Náhradníci: Gollini, Marfella – Bereszyński, Demme, Gaetano, Jesus, Østigård, Politano, Zedadka, Zerbin.

Trenér: Spalletti

AS Řím: Patrício – Mancini, Smalling, Ibañez – Spinazzola (46. El Shaarawy), Cristante (89. Volpato), Matić (83. Tahirović), Zalewski – Lo. Pellegrini (C) (83. Bove), Dybala – Abraham (73. Belotti).
    Náhradníci: Boer, Svilar – Camara, Kumbulla, Solbakken, Viña.