Opava – Nový Jičín 2:5 (kon.) | Písek – Cheb 9:1 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:1 (kon.)
Hronov – Benátky n/J 2:10 (kon.) | Klatovy – Řisuty 3:5 (kon.) | Vyškov – Znojmo 0:6 (kon.)
Vel. Meziříčí – SHKM Hodonín 5:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 5:3 (kon.) | Ústí n/L – Mostečtí Lvi 3:1 (kon.)
Vrchlabí – Chomutov 1:6 (kon.) | Letňany – Příbram 8:4 (kon.) | Tábor – Kobra 6:2 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
1:6 (1:2, 0:3, 0:1)
Piráti Chomutov
Středa 15.02.2023, 18:00 • Zimní stadion města Vrchlabí • 2. liga skupina Západ • Nadstavba A

Ode mne to je z dnešního utkání již vše, přeji Vám příjemný zbytek středečního utkání a u dalších textových přenosů se budu těšit na počtenou. (20:05:47)

Máme tu konec dnešního utkání, které dopadlo vítězně pro hosty z Chomutova 1:6. Jedinou branku domácích dnes dal Chalupa. Za hosty se trefili Zajíček 3x, Mála, Kostourek a Chrpa.

59:28
    Mála drží puk a šetří čas.

59:08
    Běhula puk od modré pustil, ale dorážka Krska místo do branky mířila vedle.

59:01
    Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
    Havel – 2 min., napadení.

58:22
    Puk se dotkl ochranné sítě, vhazování po levici Krinwalda.

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:32

57:11
    Piráti opět vyhazují.

56:56
    Hlaváčova dělovka z levé strany a následná dorážka Tatara, brankou nekončí.

56:40
    Hosté vyhazují.

55:32
    Seemann – 2 min., napadení.

55:32
    Běhula nyní vytáhl zákrok betony proti ráně Kozáka.

54:56
    Váchal našel zadovkou Veselého, ten trefil náruč Krinwalda.

53:40
    Krinwald nyní vychytal šanci Koblížka.

53:27
    Icing Pirátů.

53:04
    Lukešův pokus z mezikruží skončil na vyrážečce Krinwalda.

52:39
    Zakázané uvolnění Vrchlabí.

52:10
    Mála ujel sám na Krinwalda, ovšem přestřelil.

51:50
    Kostourek nyní z levého kruhu protáhl Krinwalda.
    51:02 CHRPA - 1:6

51:02
    Piráti právě vstřelili branku! Další branka v domácí síti. Hübl zavezl puk po levé straně do útočného pásma, kde ho nechal na Lukeše a ten ještě puk posunul na JAKUBA CHRPU, který prostřelil Krinwalda na vyrážečku. Asistence: František Lukeš, Viktor Hübl.

50:35
    Běhula nyní vyrazil jasný gól Bláhovi svojí vyrážečkou.

50:06
    Kozák nahazuje na Běhulu a domácí střídají.

49:30
    Dotyk domácí střídačky, vhazování po pravici Krinwalda.

48:47
    Krinwald nyní sebral Chrpovijasný gól, když mu puk vypíchl.

48:25
    Pokus Urbana byl přizvednut do ochranné sítě. Toto bylo teprve druhé přerušení hry ve třetí třetině.

47:49
    Váchal přes Bláhu nedostal puk na Krinwalda.

47:08
    Moník byl na útočné modré podražen a také toto rozhodčí přešel.

46:28
    Domácí nahazují do pásma a střídají, zatím se během třetí třetiny přerušovalo pouze jednou.

45:34
    Zajíček neposlal přihrávku na Veselého přes hůl Bláhy.

44:04
    Piráti se již nikam neženou a na domácích také není vidět nějaká velká snaha s výsledkem ještě něco udělat.

43:21
    Po Bendíkově teši skončil puk v hledišti.

42:52
    Veselý byl nyní zahákován Krskem, ale rozhodčí to přešel.

42:06
    Puk je za brankou domácích a oba týmy střídají.

40:56
    Nahození Petráska ze středního pásma si Krinwald pohlídal.

40:01
    Buly pro Vrchlabí.

40:01

Dnešní utkání sleduje 652 diváků.

Další třetina začne přibližně v 19:32.

Po druhé třetině vedou Piráti 1:5. Druhá třetina přinesla tři branky a všechny padli do domácí branky, když skórovali Zajíček 2x a Kostourek. Po čtvrté inkasované brance opustil Vacek branku a přenechal místo Krinwaldovi.

40:00

39:02
    Další zakázané uvolnění hostů.

38:30

38:25
    Horáčkovo nahození od modré ztečoval Radim Šlaicher přesně do betonů Běhuly.

37:26

37:17
    Běhula nyní vyrazil jasný gól z hokejky Bláhy.

36:21
    Chlouba ujel sám na Krinwalda, ten jeho zakončení chytil do lapačky.

35:13
    Běhula nyní špičkou lapačky vyrazil pokus Hlaváče z mezikruží.

34:52

34:28
    Bendík svým pokusem od modré trefil jen do helmy Koblížka.

34:04
    Chlouba – 2 min., sekání.
    32:35 ZAJÍČEK - 1:5

32:35
    Piráti právě vstřelili branku! Váchal našel na brankovišti zcela volného JAKUBA ZAJÍČKA a ten měl lehkou pozici, aby si připsal v dnešním utkání hattrick. Asistence: Jakub Váchal.

32:23
    Málu výborně vychytal z mezikruží Krinwald.

31:13
    Chrtek z pravé strany netrefil branku.

30:33
    Nahození ze středního pásma si Krinwald pohlídal.

29:33
    Puk skončil na hostující střídačce.

28:51
    Střídání v týmu HC Stadion Vrchlabí:
    ze hřiště odchází Vacek, přichází Krinwald.
    28:51 KOSTOUREK - 1:4

28:51
    Piráti právě vstřelili branku! Další branka v domácí síti. Po skrumáži před brankou se nejlépe zorientoval MILAN KOSTOUREK, který poslal puk do sítě. Asistence: Tomáš Koblížek, David Petrásek.

26:30
    Vrhel ihned po buly pálil, ale mezírku mezi betony si Vacek pohlídal.

25:20
    Lukeš našel Hübla, kterého výborně vychytal Vacek.
    23:53 ZAJÍČEK - 1:3

23:53
    Piráti právě vstřelili branku! Nyní se to již hostům podařilo a berou si zpět dvoubrankové vedení. Havel našel přihrávkou JAKUBA ZAJÍČKA, který překonal Vacka dnes již podruhé. Asistence: Radek Havel.

23:32
    Chlouba se po chybě Sýkory dostal k puku a našel na brankovišti volného Kostourka, který trestuhodně nedal.

22:18
    Krskův pokus Běhula vyrazil před sebe a dorážka skončila v síti, ale branka to není, protože gólu bylo dosaženo rukou.

21:30
    Dělovka Havla od modré byla přizvednuta do ochranné sítě.

20:52
    Rozehrávka Havla skončila zakázaným uvolněním.

20:01
    Buly pro Pirátů.

20:01

Další třetina začne přibližně v 18:45.

Po první třetině vedou Piráti 1:2, když je poslali do dvoubrankového vedení Mála a Zajíček. Na konci třetiny ještě za domácí snížil Chalupa.

20:00
    19:51 CHALUPA - 1:2

19:51
    Vrchlabí vstřelilo branku! Domácí ještě do přestávky snižují. Chrtek si sjel z modré čáry pro puk a našel Bláhu, který ještě poslal puk do brankoviště, kde stál DAVID CHALUPA, který prostřelil Běhulu. Asistence: Tomáš Bláha, Ondřej Chrtek.
    19:11 ZAJÍČEK - 0:2

19:11
    Piráti právě vstřelili branku! "Nedáš, dostaneš" to nyní opět platilo. JAKUB ZAJÍČEK se opřel do puku na levé straně a prostřelil s velkou dávkou štěstí Vacka. Asistence: Stanislav Vrhel.

18:57
    Moník našel zadovkou Krska, kterého výborně vychytal Běhula.

17:56
    Veselý z levého kruhu trefil beton Vacka.

16:52
    Hostující Žižka je zpátky na ledě, takže to nic vážného nebylo.

15:55
    Urban z pravé strany zamířil do náruče Běhuly.

15:35
    Zakázané uvolnění Pirátů.

15:19
    Puk je za brankou hostů a oba týmy střídají.

14:37
    Po souboji za brankou Běhuly zůstal ležet Žižka, ale po chvilce se zvedl a odjíždí po svých na střídačku.

14:07
    Horáčkův pokus byl ztečován těsně vedle branky.

13:42
    Kostourek z mezikruží protáhl Vacka.

12:36
    Bláha vytlačil Hübla s pukem z útočného pásma a tak kapitán hostů začíná zpátky od Běhuly.

12:07
    Puk se dotkl hostující střídačky, vhazování ve středním pásmu.

11:28
    Po chybě v rozehrávce se dostal puk na Krska, jeho pokus zablokoval clonící hráč.

10:29
    Matai to vzal na sebe v mezikruží a mířil na "teploměr", Vacek sklapl ruku k tělu včas.

10:08
    Seemannova dělovka od modré prověřila betony Vacka.

10:02
    Nahození od modré si Vacek pohlídal.
    09:47 MÁLA - 0:1

09:47
    Piráti právě vstřelili branku! Chomutov otevírá skóre dnešního duelu. FRANTIŠEK MÁLA přebral puk na útočné modré a tváří tvář Vackovi mu udělal bekhendovou kličku a uklidil puk pod horní tyčku. Asistence: Jakub Zajíček.

09:19
    Menší tlak domácích, žádným větším ohrožením branky Běhuly není.

08:17

07:05
    Další vyhození Pirátů.

06:27
    Sýkora od modré netrefil branku a následně hosté vyhazují až na Vacka.

06:17
    Kostourek – 2 min., podrážení.

05:43
    Hübl svojí přihrávkou nenašel na útočné modré čáře nikoho.

04:44
    Bendíkovo nahození od modré ztečoval Tatar vedle branky.

03:14
    Chloubův pokus z levé strany skončil v lapačce Vacka.

02:01
    Hlaváč v útočném pásmu ztratil puk a následné přečíslení hostů tři na dva, nic závažného nepřineslo.

01:37
    Bendík rozehrál jen na zakázané uvolnění.

01:00
    Lukešův pokus z pravého kruhu vyrazil Vacek ramenem nad branku.

00:50

00:33
    Matai se přes Chrtka k přihrávce nedostal.

00:01
    Úvodní buly pro HC Stadion.

00:01

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (Krinwald) – Kozák, Oborník, Duran, Kaštánek, Sýkora, Bendík (A), Horáček – Bláha (A), Moník, T. Šlaicher, Chalupa, Krsek, Hlaváč, Tatar, Chrtek, R. Šlaicher, Urban (C)
    Trenér: Tomáš Jirků

Piráti Chomutov: Běhula (Hanuljak) – Žižka, Váchal, Seemann, Petrásek, Matai, Havel (A) – Veselý, Chlouba, Hübl (C), Koblížek, Mežnar, Lukeš, Mála, Zajíček, Kostourek, Chrpa (A), Vrhel
    Trenér: Kamil Koláček

Rozhodčí: Bernat – Štěrba, Figer.

Vzájemné zápasy

2023 Chomutov – Vrchlabí 5:3 (nadstavba)
    2022 Chomutov – Vrchlabí 4:3
    2022 Vrchlabí – Chomutov 0:5

Piráti mají odehráno devětatřicet utkání. Chomutov se po těchto zápasech nachází na 3. místě z 16, když si připsali bilanci 25-3-4-7 při skóre 194:114. Na venkovních kluzištích má odehráno dvacet utkání s bilancí 10-2-3-5 se skóre 99:61. Po utkání s Vrchlabím je čeká dvojice domácích utkání proti Letňanům a Ústí n. L.

Poslední zápasy

Chomutov – Tábor 2:3 sn. (nadstavba)
    MOSTEČTÍ LVI – Chomutov 5:6 pp. (nadstavba)

Statistiky brankářů

Adam Horák 2.22 prů. na záp. (nadstavba)
    Richard Běhula 2.81 prů. na záp. (nadstavba)
    Miroslav Hanuljak 1.50 prů. na záp. (nadstavba)

HC Stadion má odehráno devětatřicet zápasů. Vrchlabí se po těchto utkáních nachází na 6. místě z 16, když si připsal bilanci 20-0-4-15 při skóre 153:125. Na domácím ledě má odehráno devatenáct utkání s bilancí 10-0-4-5 se skóre 69:57. Po utkání s Chomutovem je čeká utkání na ledě Příbrami.

Simon Thomas Duran 0+3 (nadstavba)

Roman Krinwald 4.00 prů. na záp. (nadstavba)
    Mario Žalčík 6.00 prů. na záp. (nadstavba)
    Denis Vacek 3.73 prů. na záp. (nadstavba)

Příjemné středeční odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z 10. kola nadstavbové části A druhé ligy, které přinese zápas mezi HC Stadion Vrchlabí a Piráti Chomutov. Úvodní buly je plánováno na 18:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 20. Chalupa (Bláha, Chrtek) – 10. Mála (Zajíček), 20. Zajíček (Vrhel), 24. Zajíček (Havel), 29. Kostourek (Koblížek, Petrásek), 33. Zajíček (Váchal), 52. Chrpa (Lukeš, Hübl)

HC Stadion Vrchlabí: Vacek (29. Krinwald) – Kozák, Oborník, Duran, Kaštánek, Sýkora, Bendík (A), Horáček – Bláha (A), Moník, T. Šlaicher, Chalupa, Krsek, Hlaváč, Tatar, Chrtek, R. Šlaicher, Urban (C)

Rozhodčí: Bernat – Štěrba, Figer