Nice – Remeš 0:0 (kon.) | Štrasburk – Angers 2:1 (kon.)
RC Štrasburk
2:1 (2:0)
Angers SCO
Sobota 18.02.2023, 21:00 • Stade de la Meinau Strasbourg, Štrasburk • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 24. kolo

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 5:3. Střely mimo: 7:5. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 14:16. (22:56:17)

Štrasburk si připisuje mimořádně důležité vítězství v utkání proti Angers a posouvá se ze sestupového pásma na patnácté místo, Angers zůstává poslední s obrovskou ztrátou a bude mít obrovské starosti se jen zapojit do boje o udržení.

Domácí výhru zařídil dvěma góly v prvním poločase Habib Diallo, po změně stran se po faulu na Abdallaha Simu prosadil z penalty Nabil bin Tálib.

90+4

90+4
    Štrasburk místo střely volil rozehrávku k rohovému praporku, tam ale brzy o míč přišel.

90+3
    Mothiba byl při průniku k pokutovému území faulován Ousmanem Camarou, jenž dostává žlutou kartu a domácí získávají další desítky sekund v hloubi útočné poloviny.

90+2
    Dvojice střídání zabrala více než minutu, dá se tak očekávat alespoň pět nastavených minut.

90+2
    Střídání v týmu RC Štrasburk:
    ze hřiště odchází Habib Diallo, přichází Lebogang Mothiba.

90+1
    ze hřiště odchází Dimitri Liénard, přichází Lucas Perrin.

90+1
    Rozhodčí Letexier oddaluje závěrečný hvizd o čtyři nastavené minuty.

90
    Po rohovém kopu se míč nebezpečně odrážel před brankou, pak to ještě zády k brance zkoušel přes hlavu Niane, mířil ale přímo k brankáři Selsovi.

89
    Abdallah Sima se na pravém křídle dostal k centru, který Le Marchand srazil na rohový kop.

87
    Chystají se poslední změny v domácí sestavy, do hry přijde dvojice čerstvých hráčů.

86
    Eduard Sobol byl přistrčen Nianem u postranní čáry, domácí mohou rozehrávat míč z klidu.

84
    Po centru Liénarda útočil na hattrick Habib Diallo, hlavičkoval ale nad branku.

83
    Po dlouhém nákopu do pokutového území si před brankou zpracoval míč Capelle, zády k brance se mu ale nepovedlo z otočky vystřelit.

82
    Po zákroku Camary na Dialla rozhodčí Letexier zprvu ponechal domácím výhodu, brzy se ale vrátil k odpískání faulu ve středu hřiště.

80
    ze hřiště odchází Kévin Gameiro, přichází Colin Dagba.

Výrazně defenzivní střídání, útočníka nahrazuje obránce...

79
    Nepřesný dlouhý nákop bin Táliba skončí za domácí brankou, rozehrávat bude Matz Sels.