Troyes – Monaco 2:2 (kon.) | Montpellier – Angers 5:0 (kon.) | Remeš – Ajaccio 1:0 (kon.)
Štrasburk – Brest 0:1 (kon.) | Toulouse – Clermont Foot 0:1 (kon.) | Lyon – Lorient 0:0 (kon.)
Rennes – Marseille 0:1 (kon.)
Toulouse FC
0:1 (0:0)
Clermont Foot
Neděle 05.03.2023, 15:00 • Stadium Municipal, Toulouse • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Clermont poráží senzační výkonem Toulouse. Nakonec rozhodla v 76.minutě v tu dobu první střela na bránu. Toulouse nedokázalo navázat na parádní středeční výkon proti Rodez. Clermont tak předskokane v tabulce Toulouse. (16:51:16)

90+4

90+4
    Clermont bude mít k dispozici ještě jeden rohový kop.

90+3
    Polovina z nastavení je minulostí a domácí tým stále bez střely na bránu.

90+1
    Brankář Dupé nakopává míč vysoko nahoru.

90
    Hlavní rozhodčí Florian Batta nastavuje 4 minuty nad rámec řádné hrací doby.

89
    Hráči Toulouse už sází všechno na útok!

88
    Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Said Hamulic).

87
    Van den Boomen padá na hranici vápna, ale rozhodčí faul nepíská.

86
    Velká příležitost pro Toulouse, Hráč s číslem tři pálil, ale jeden z hráčů tečoval míč na rohový kop.

85
    Střídání v týmu Clermont Foot:
    ze hřiště odchází Sajfeddín Cháwí, přichází Yanis Massolin.

83
    Famózní míč za záda obránců Clermontu, ale Hamulič ho nedokázal zpracovat chyběl mu malý kousek.

82
    A byli jsme právě svědky druhé střely na bránu, vyprodukoval ji Maurer, ale jeho pokus letěl pouze doprostřed domácí brány a Dupé si tak připisuje první zákrok.

81
    Žlutá karta pro tým Toulouse FC (Branco van den Boomen).

80
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

78
    Toulouse se inkasovanou brankou dostalo do velkých problémů, jsem zvědav jak se s tím domácí hráči poperou.
    76. Sajfeddín CHÁWÍ - 0:1

76
    Clermont Foot právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SAJFEDDÍN CHÁWÍ. Asistence: Komnen Andrić.
    Konaté krásně pronikl do domácí obrany, následně přihrál Andrićovi a ten sklepnul míč do lepší pozice SAJFEDDÍNOVI CHÁWÍMU, který si už věděl rady. Z prvního dotyku vystřelil a vstřelil opravdu nádherný gól.