Bohemians B – Plzeň B 1:2 (kon.) | Vltavín – Dukla B 3:1 (kon.) | Zbuzany – Písek 0:1 (kon.)
Přeštice – Králův Dvůr 1:2 (kon.) | Karlovy Vary – Motorlet 1:4 (kon.)
Loko Vltavín
3:1 (1:0)
FK Dukla Praha B
Sobota 11.03.2023, 10:15Česká fotbalová liga (A) • 17. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (12:09:52)

Právě skončil zápas mezi Vltavínem a Duklou Praha B. Domácí ze zápasu odchází jako vítězové. Do vedení se dostali ve dvacáté minutě, když se trefil Veselý. Krátce po začátku druhého poločasu se prosadili i hosté, ti využili špatné rozehrávky u poloviny hřiště a nakonec zakončili přesně k pravé tyčce. Zpět do vedení se domácí dostali po trefě Maioneho z penalty. V posledních minutách zápasu pak výhru ztvrdil Kuchař.

90+3

90+3
    Faul na polovině hřiště. Pokračovat budou zelení.

90+2
    Menší pošťuchovanou musel sudí a čárový sudí řešit u střídaček. Nešlo ale o nic vážného a mohlo se rychle pokračovat. Vltavín teď bude zahrávat roh.

90
    Střídání v týmu Loko Vltavín:
    ze hřiště odchází Tichý, přichází Klimenda.
    89. KUCHAŘ - 3:1

89
    Vltavín právě vstřelil branku!
    A domácí potvrzují své vedení a velmi pravděpodobně už budou ze zápasu brát všechny body. Po faulu na prostředku hřiště u lajny rozehrál Trávníček. Balon dopadl až ve vápně, zhruba na penaltovém puntíku. Před brankou byla trochu nepřehledná situace, ale míč se dostal do pravé strany k TOMÁŠI KUCHAŘOVI, který uklidil balon do branky.

88
    Čížek se hodně rozčiluje, že mu byl odpískán faul. Měl by si ale dávat pozor na pusu, už jednu žlutou kartu má.

87
    Brankář Ulrich musel balon nakopnout dopředu, protože se k němu blížil rychle útočník Dukly. Míč nakonec skončil v autu a hosté tak mohou pokračovat s míčem na kopačkách.

86
    Žlutá karta pro tým Dukla Praha B (Krenciv).

85
    Další dobré zakončení domácích. Brankář Šťovíček musel vyskočit a rukou vytáhnout ránu nad branku. Vltavín tak rozehraje ještě roh.

84
    Nákop do pravé strany už Ulman nestihl. Když se snažil balon vrátit zpět do hřiště před branku, praporek čárového už signalizoval, že byl balon mimo hrací plochu.

82
    Hra už je ale více přerušovaná a zakončení na branku už tolik nevidíme.

80
    Hostům se nedaří převzít kontrolu nad hrou a začít domácí celek tlačit. Ten totiž ještě zdaleka aktivně dopředu neskončil a stále se snaží zakládat ofenzivní akce.

78
    ze hřiště odchází Maione, přichází Banishevski.

Střídání v týmu Dukla Praha B:
    ze hřiště odchází Douděra, přichází Ulman.

77
    Žlutá karta pro tým Loko Vltavín (Tichý).

76
    Dukla rozehraje rohový kop. Většina hráčů je namačkaných až na brankové čáře v brance.