Chomutov – Mostečtí Lvi 4:5 (kon.) | Kopřivnice – Val. Meziříčí 2:1 (kon.) | Vyškov – SHKM Hodonín 2:4 (kon.)
Znojmo – Nový Jičín 7:4 (kon.) | Havířov – Havlíčkův Brod 3:1 (kon.) | Letňany – Děčín 3:2 (po pr.)
Ústí n/L – Vrchlabí 6:5 (po pr.) | Tábor – Příbram 1:2 (kon.)
HC Letci Letňany
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0) Stav série: 3:0
HC Děčín
Středa 15.03.2023, 18:00 • ICE ARENA Letňany, Praha • Play-off 2. ligy, skupina Západ • Osmifinále
    60:35 Vojtěch KROPÁČEK - 3:2

60:35
    Letňany právě vstřelily branku!
    Je hotovo. Prodloužení bleskově rozhodujíc domácí hráči a jsou v dalším kole playoff. VOJTĚCH KROPÁČEK z prostoru mezi kruhy na nic nečekal, napřáhl ke střele a puk je za zády Lavingera – 3:2. Asistence: Jiří Hozák a Dominik Havelka.
    58:31 T. NEZBEDA - 2:2

58:31
    Děčín právě vstřelil branku!
    Tento tah Medvědům vyšel a je znovu vyrovnáno! Od modré čáry střílel Vladimír Brož a těsně před Jaroslavem Brázdilem do jeho pokusu vložil hůl Černohorský, dílo pak dokonal TOMÁŠ NEZBEDA a kotouč je v síti – 2:2. Zřejmě tak hostující útočník zařídil Děčínu prodloužení, ale samozřejmě ještě nepředbíhejme. Asistence: Jakub Černohorský a Vladimír Brož.
    54:24 Jiří HOZÁK - 2:1

54:24
    Domácí strhávají vedení znovu na svou stranu a jsou blízko postupu do dalšího kola vyřazovacích bojů. Lukáš Kastner posunul puk na pravou stranu, kde z hrany pravého kruhu vystřelil JIŘÍ HOZÁK a kapitán Letců tak dokonale zaskočil Lavingera, který loví touš ze své sítě dnes podruhé – 2:1. Asistence: Lukáš Kastner.
    23:32 Tomáš NEZBEDA - 1:1

23:32
    Je vyrovnáno! Nejprve Tomáš Faigl neuspěl tváří v tvář Brázdilovi, dostal se ale k odraženému puku, který poté nasměroval na TOMÁŠE NEZBEDU, který projel kolem domácího brankoviště a prostřelil Jaroslava Brázdila – 1:1. Začíná se tak znovu od začátku. Asistence: Tomáš Faigl a Vladimír Brož.
    16:34 Dominik NĚMEČEK - 1:0

16:34
    V závěru první třetiny se už mění skóre. Domácí jdou do vedení a otevírají tak střelecký účet. Kotouč se dostával k modré čáře, kde byl osamocen DOMINIK NĚMEČEK. Ten poté z dálky napřáhl ke střele a ta zapadla za záda Lukáše Lavingera – 1:0 Asistence: Kryštof Hrala a Jakub Wojnar.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 17. Němeček (Hrala, Wojnar), 55. Hozák (Kastner), 61. Kropáček (Hozák, Havelka) – 24. T. Nezbeda (Faigl, Brož), 59. T. Nezbeda (Černohorský, Brož)

HC Letci Letňany: Brázdil (Kopřiva) – Chalupa, Havelka, Kynčl, Němeček, Gurjevskij, Lytvynov, Fiala – Švec, Wojnar, Staněk – Kropáček, Arnošt (A), Uhlík – Pejchal, Labuzík, Vacín – Hrala, Kozák (C), Kastner – Dobrov
    Trenér: Jaroslav Nedvěd

HC Děčín: Lavinger (Skokan) – Brož, Kaltenböck, Černohorský, Loukota (A), Kučera, Mikulec – Faigl, T. Nezbeda, Charvát – J.Tůma, L. Nezbeda, Trávníček (C) – Macek, Nowák, Černý
    Trenér: Tomáš Mareš

Rozhodčí: Valenta, Kosnar – Rubáš, Štěpánek