Plzeň – Dobřany 3:1 (kon.) | Kladno – Svítkov 9:3 (kon.) | Letohrad – Karviná 2:1 (kon.)
Ústí n/L – Prachatice 12:1 (kon.) | Hostivař – Hr. Králové 4:3 (po pr.) | Pardubice – Kert Park Praha 2:3 (kon.)
HBC Plzeň
3:1 (0:1, 0:0, 3:0)
TJ Snack Dobřany
Sobota 15.04.2023, 14:00 • Hokejbalová hala • CROSSDOCK Extraliga • 22. kolo

Na začátku třetí třetiny zařídil srovnání v přesilové hře Vít Lokajíček a skóre 1:1 vydrželo až do závěru základní hrací doby. Ve čtyřicáté druhé minutě otočil skóre Daniel Pavlík, ke konci utkání ještě upravil stav Jan Miksan. Hosté na to už neodpověděli a prohráli 1:3. (17:38:01)

44:46
    Plzeňští ještě bojují, blízko další branky byl Miksan, po něm netrefil odkrytou část klece Matoušek.

43:55
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Plzeňští se ujímají dvoubrankového náskoku! JAN MIKSAN si naběhl před branku a zblízka poslal míček za záda Kuchaře. Asistence: Jakub Vobruba.

42:05
    V závěru základní hrací doby otáčejí domácí skóre! Do vedení posílá domácí DANIEL PAVLÍK. Asistence: Vít Lokajíček.

42:03
    Dobřanští poslali míček na zakázané uvolnění, nyní si hosté vzali oddechový čas.

41:12
    Skvělou akcí se blýskl Kolařík, dostal se až k plzeňské brance, ale z těsné blízkosti neuspěl.

40:51
    Na hřišti je také Pavlík, Plzeň hraje v pěti.

40:31
    Dobřanští jsou v plném počtu.

39:46
    Jeden z hostujících hráčů si nyní naběhl až před Kráčinu, ale z těsné blízkosti se z branky neraduje.