Lille – Montpellier 2:1 (kon.) | Auxerre – Nantes 2:1 (kon.) | Brest – Nice 1:0 (kon.)
Clermont Foot – Angers 2:1 (kon.) | Štrasburk – Ajaccio 3:1 (kon.) | Monaco – Lorient 3:1 (kon.)
Marseille – Troyes 3:1 (kon.)
Stade Brestois 29
1:0 (1:0)
OGC Nice
Neděle 16.04.2023, 15:00 • Stade Francis Le Blé, Brest • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 31. kolo

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 3:6. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:12. (16:53:38)

90+4

90+4
    Probíhá poslední minuta hry v tomto zápase.

90+3
    Rohový kop pro hosty, do pokutového území šel i brankář. Centr před branku však nevyšel podle představ.

90+1
    Po faulu hostů na polovině hrací plochy budou rozehrávat domácí.

90+1
    Čtyři minuty uvidíme navíc.

90
    Rohový kop rozehrávali hosté, centr se snesl před branku, ale obrana si poradila.

90
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    Franck Honorat rozehrává na spoluhráče, domácí se usadili před brankou soupeře, ale na zakončení čekáme.

87
    Centr se snesl před branky, ale obrana si celkem snadno dokázala poradit.

86
    Jean-Clair Todibo odehrál míč do bezpečí, následně ale zavinil rohový kop.

85
    Žlutá karta pro tým OGC Nice (Joe Bryan).

83
    Hišám Búdawí byl příliš důrazný v souboji s domácím hráčem. Brest bude nyní u balonu.

82
    Souboje o balon se odehrávají především na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nyní nežene.

80
    Střídání v týmu OGC Nice:
    ze hřiště odchází Badredine Bouanani, přichází Joe Bryan.

80
    Steve Mounié si počínal nedovoleně, hrát tak budou hosté.

78
    Pomalu, ale jistě se dostáváme se dostáváme do finální fáze hry v zápase, deset minut zbývá do konce druhého poločasu.