Bochum – Wolfsburg 1:5 (kon.) | Hertha – W. Brémy 2:4 (kon.) | Hoffenheim – Kolín nad Rýnem 1:3 (kon.)
Mohuč – Bayern 3:1 (kon.) | Dortmund – Frankfurt 4:0 (kon.)
1. FSV Mohuč 05
3:1 (0:1)
Bayern Mnichov
Sobota 22.04.2023, 15:30 • Mewa Arena, Mohuč • Německá Bundesliga • 29. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji Vám za pozornost. (17:31:02)

Držení míče: 30 % : 70 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:9. Rohy: 2:7. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 14:6.

Je konec. Mohuč porazila Bayern poměrem 3:1 a posouvá se na pozice evropských pohárů! Svěřenci Thomase Tuchela tak zažívají další ztrátu bodů a večer se možná posunou na druhou pozici.
    Už ve 13. minutě se Müller dostal do šance, ale jeho pokus byl zblokován Widmerem. O dvě minuty později vstřelil branku Mané, ale ta nebyla z důvodu ofsajdu uznána. Ve 29. minutě se už Mnichovští dostali do vedení a byl to právě Sadio Mané. Před poločasem se domácí Onisiwo dostal do úniku, ale k jeho neštěstí podklouzl.
    Do druhé půle vstoupili domácí velmi aktivně a v 65. minutě srovnal Ajorque. O osm minut později domácí otočili zápas díky brance Barreiry. V 79. minutě zajistil tři body domácím Martín.
    Mohuč porazila Bayern 3:1.

90+5

90+5
    Sané špatnou přihrávku mohl nabídnout brejk domácím, ale Bayern získal balón zpět.

90+3
    Robin Zentner nejprve vyrazil přízemní zakončení Mathyse Tela a další střela z kopačky hostujícího hráče letěla nad bránu.

90+2
    Mohuč drží balón co nejdelší časový úsek a zvládá konec zápasu velmi dobře.

90
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

89
    Mewa Arena v Mohuči se nyní třepe v základech a Bayern je ve velkých problémech po výměně trenéra.

88
    Bayern se snaží vykombinovat soupeře ze své poloviny, ale nadále se mu to nedaří.

86
    Další centr hostů skončil jen u domácího brankáře Zentnera.

85
    Hostům se nedaří vymyslet něco vážnějšího a Mohuč konec zápasu zvládá velmi dobře.

83
    Střídání v týmu 1. FSV Mohuč 05:
    ze hřiště odchází Edimilson Fernandes, přichází Alexander Hack.

82
    Nyní je hra přerušená, protože Edimilson Fernandes zůstal ležet na hrací ploše a bude se muset střídat.

81
    Obrovská deka padla na fotbalisty Bayernu, kteří nyní absolutně nevědí co mají hrát. Thomas Tuchel se nestačí divit.

80
    Střídání v týmu Bayern Mnichov:
    ze hřiště odchází Sadio Mané, přichází Leroy Sané,
    ze hřiště odchází Jamal Musiala, přichází Serge Gnabry.

79
    Mohuč právě vstřelila branku!
    Domácí se ujímají dvoubrankového vedení a jsou velmi blízko k velké senzaci! Andreas Hanche-Olsen před vápnem posunul míč do levé strany AARONU MARTÍNOVI, který si jej zpracoval a posléze vypálil přesně za kolíky k pravé tyči. Asistence: Andreas Hanche-Olsen.

78
    Marcus Ingvartsen se mohl zapsat mezi střelce po pár vteřinách na trávníku, ale jeho ránu zblokoval Leon Goretzka.

Michal Raška

Branky: 65. Ajorque, 73. Barreiro (Onisiwo), 79. Martín (Hanche-Olsen) – 29. Mané (Cancelo)

Karty:   57. Martín (MAI), 60. Kohr (MAI)

1. FSV Mohuč 05: Zentner – Fernandes (83. Hack), Bell, Hanche-Olsen – Widmer (C), Barreiro, Kohr (64. Stach), Caci (46. Martín) – I Čä-song (77. Barkok), Ajorque (77. Ingvartsen) – Onisiwo.
    Náhradníci: Dahmen – Burgzorg, da Costa, Weiper.

Trenér: Bo Svensson

Bayern Mnichov: Sommer – Stanišić, Upamecano, de Ligt – Cancelo, Musiala (80. Gnabry), Kimmich (75. Tel), Goretzka, Davies (9. Mazráwí) – T. Müller (C) (75. Gravenberch), Mané (80. L. Sané).
    Náhradníci: Ulreich – Blind, Coman.

Trenér: Thomas Tuchel

Rozhodčí: Zwayer – Achmüller, Gorniak