Manchester City – Sheffield Utd. 3:0 (kon.)
Sobota 22.04.2023, 17:45 • Wembley Stadium, Londýn • FA Cup • Semifinále

Děkuji za pozornost. (19:49:37)

Držení míče: 78 % : 22 %.
    Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 5:16.

Jednoznačná záležitost v podání Manchesteru City, a především „One man show" v režii Riyada Mahreze, skončila výhrou 3:0. Na úplném začátku jako první zahrozil Sheffield, ale to bylo vlastně vše co druholigový tým předvedl. Po čas celého zápasu byl tlak ze strany hráčů “Cityzens“, který se postupně stupňoval. Avšak teprve až ve 41. minutě se z penalty podařilo prorazit blok nebojácného soupeře. Ve druhém poločase byli modrobílí ještě aktivnější a i díky spoluhráčům Mahrez nejprve zapsal druhý gól a následně dokončil hattrick. Jasná výhra posílá Manchester City do finále FA Cupu.

90+4

90+3
    Palmer moc dobře věděl o Fodenovi a stříleným přízemním centrem hledal svého parťáka, bohužel ten se k míči nedostal včas.

90+2
    Po souboji Lewise s Beshamem Manchester vybojoval další rohový kop.

90+1
    Alvarez se dostal mezi obranu Sheffieldu a zakončoval levou nohou na zadní tyč, ale jen těsně minul.

90
    Nastavení bude tři minuty dlouhé.

89
    Walker se s tím příliš nepáral a vletěl do Coulibalyho, ovšem čistě a opět tak kontrolu nad míčem získal Manchester City.

88
    Útočníci Manchesteru zatlačili na obranu Sheffieldu a dokázali díky tomu získat míč.