Táborsko – Dukla Praha 2:1 (kon.) | Karviná – Prostějov 5:0 (kon.)
FC SILON Táborsko
2:1 (0:1)
FK Dukla Praha
Neděle 07.05.2023, 17:00 • Hřiště v Kvapilově ulici, Tábor • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 26. kolo

90+5
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Martin Pastornický).

90+4
    Střídání v týmu FC SILON Táborsko:
    ze hřiště odchází Jiří Kateřiňák, přichází Jiří Mezera.

90+2
    Táborsko právě vstřelilo branku! Cesta středem se otevřela Táborsku v nastavení a ADAM KRONUS poslal balon po zemi k tyči. Oslabené Táborsko jde do vedení 2:1!

88
    Střídání v týmu FK Dukla Praha:
    ze hřiště odchází Pavel Moulis, přichází Jakub Hodek,
    ze hřiště odchází Filip Havelka, přichází Lukáš Buchvaldek.

83
    Dukla zahodila pořádnou gólovku! Nejprve hosté trefili ve vápně jednoho z obránců, pak vytáhl Pastornický dělovku Moulise na roh.

82
    ze hřiště odchází Jakub Šašinka, přichází Alexandr Sojka.

77
    ze hřiště odchází Štěpán Šebrle, přichází Jiří Hrubeš.

73
    Druhá žlutá a následně červená karta pro tým FC SILON Táborsko (Jakub Kopřiva). Táborský fotbalista fauloval dvakrát během devíti minut a po druhé žluté kartě opouští scénu. Duklu čeká přibližně 20 minut přesilovka.

65
    David Kozel natáhl levačkou a ke smůle Dukly trefil tyč!

64
    Žlutá karta pro tým FC SILON Táborsko (Jakub Kopřiva).

55
    ze hřiště odchází Matouš Varačka, přichází Adam Kronus.

54
    Táborsko právě vstřelilo branku! Akce po levé straně vedla k vyrovnávací brance. Přízemní centr zužitkoval JAKUB ŠAŠINKA a poslal balon po zemi k tyči. Táborsko po pohledné akci srovnalo na 1:1.

53
    Střelec první branky Matějka se pořádně opřel do míče a Pastornický musel prudký míč zkrotit.

46
    ze hřiště odchází Bojan Dordić, přichází Alioune Sylla,
    ze hřiště odchází Adam Alexandr, přichází Jan Mach.

42
    Dukla právě vstřelila branku! Dukla sehrála rychlou akci po pravé straně, na jejímž konci byl skvělý zákrok Pastornického, který míč vyrazil. Po chytré nahrávce na druhé křídlo měl LUKÁŠ MATĚJKA cestu do brány otevřenou. Dukla vede v Táboře 1:0.

22
    Bojan Dordič v největší šanci Táborska! Pronikl po levém křídle, jenže jeho jedovatá střela branku minula.