Ostrava B – Uničov 1:3 (kon.)
FC Baník Ostrava B
1:3 (1:1)
SK Uničov
Neděle 07.05.2023, 10:15 • TJ Sokol Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 27. kolo

Máme za sebou zajímavé utkání 27. kola MSFL, ve kterém se Baník ujal v první půli vedení góle, Říhy, ale hosté v nastaveném čase úvodní pětačtyřicetiminutovky z penalty Ambrozkem srovnali. Uničovu patřil i závěr druhého poločasu, ve kterém nejprve poslal hosty do vedení Vichta a v samotném závěru pečetil výhru hostujícího celku Komenda. (12:14:38)

90+3

90+2
    Zápas se už jen dohrává. Uvízl má balon v rukavicích a jen velmi pomalu si jej staví na malé vápno k odkopu.

90+2
    Smékal se na hranici šestnáctky pokoušel hlavičkovat, ale jeho prodloužení centru zamířilo do zámezí. Odkopávat bude Uvízl.

90+1
    Sudí nastaví ve druhém poločasu tři minuty.

90
    Střídání v týmu SK Uničov:
    ze hřiště odchází Ambrozek, přichází Coufal.

89
    ze hřiště odchází Krč, přichází Kamas.
    88. Tomáš KOMENDA - 1:3

88
    Uničov právě vstřelil branku!
    Na centr ze standardky si parádně naskočil TOMÁŠ KOMENDA, který svou hlavičku mířil přesně k pravé Hrubého tyči. Domácí golman na míč nedosáhl a Uničov přidává třetí branku.

85
    Dlouhý nákop na Vichtu zachytil hostující útočník až za autovou čárou. Vhazování pro Baník.

84
    Baník zahrával rohový kop, míč ale proletěl šestnáctkou až do autu.

83
    Střídání v týmu FC Baník Ostrava B:
    ze hřiště odchází Zálešák, přichází Krupička.
    82. Jakub VICHTA - 1:2

82
    Hosté odcentrovali z pravé strany na zadní tyč, odkud hlavičkou vrátil míč na penaltu jeden z uničovských přesně na JAKUBA VICHTU a ten z voleje poslal míč do sítě.