Jablonec B – Most/Souš 3:1 (kon.) | Přepeře – Chlumec n/C 1:1 (kon.) | Kolín – Benešov 0:3 (kon.)
Ústí n. L. – Žižkov 2:2 (kon.) | Živanice – Velvary 0:1 (kon.)
FK VIAGEM Ústí nad Labem
2:2 (0:1)
FK Viktoria Žižkov
Sobota 13.05.2023, 10:30 • Městský stadion, Ústí nad Labem • Česká fotbalová liga (B) • 26. kolo

Děkuji za vaši pozornost, pěkný zbytek dne. (12:25:49)

Utkání je u konce. Druhý poločas nám nabídl hned tři branky. Domácím se krátce po začátku poločasu podařilo srovnat a o něco později navíc přidat další branku a dostat se tak do vedení. Do 75. minuty se Ústí nad Labem drželo a vypadalo to dobře, ale po faulu Hudce se k míči postavil Štrombach, který pěkným centrem našel spoluhráče Treglera, který se hlavou prosadil a srovnal stav. Více branek jsme už neviděli a zápas tak skončil smírně.

90+7

90+7
    Na trávníku ještě zůstává ležet domácí hráč s křeči.

90+6
    Na malou chvíli se modří dostali na útočnou stranu, teď se ale musí znovu bránit. Bude se kopat roh.

90+5
    Žlutá karta pro tým FK Ústí nad Labem (Jiránek).

90+5
    Ze standardky nic nebylo, ale hosté si to ještě zopakují poté, co Jiránek trochu dál od své branky fauloval.

90+5
    Sudí musí ještě ve vápně řešit pošťuchování, pak se bude moci rozehrát.

90+4
    A k dispozici bude mít navíc standardní situaci, poté, co jeden z domácích fauloval.