HC Boskovice inline – Uh. Brod 6:3 (kon.) | Roller Storm – Černošice 3:4 (kon.) | Brno – Devils Zlín 6:7 (po pr.)
IHC Prague Rats – Černošice 7:2 (kon.) | Roller Storm – HC Hořovice 3:2 (kon.) | HC Boskovice inline – Devils Zlín 3:14 (kon.)
Brno – Uh. Brod 9:2 (kon.) | IHC Prague Rats – HC Hořovice 4:2 (kon.)
Mission Roller Brno
6:7 (4:3, 2:3 - 0:1)
IHC Devils Zlín
Sobota 13.05.2023, 11:10 • Hala Úvoz • STILMAT extraliga inline hokeje

Dva body tak putují do Zlína. Díky za pozornost a od 15:00 se přihlásím z dalšího zápasu. (12:19:22)

41:36
    Devils právě vstřelili branku! Je dobojováno. Hosté nakonec berou vítězství v prodloužení, do otevřené obrany vklouzla dvojice TOMÁŠ PAVLŮSEK a Lukáš Chudil. Prvně jmenovaný si položil gólmana a s jistotou zakončil. Asistence: Lukáš Chludil.

40:16
    U kotouče domácí, kteří Dufkem jdou do útoku.

40:01

Za chvíli začíná pětiminutové prodloužení.

40:00
    Druhý poločas skončil.

39:43
    Brno právě vstřelilo branku! Domácí zkusili hru bez brankáře a hned se jim povedlo vyrovnat. JAKUB KACHLÍK zametl kotouč do sítě a osudu zápasu tak rozhodne prodloužení nebo nájezdy. Bez asistence.

39:24
    Devils právě vstřelili branku! Velký obrat je na dvě, Zlín poprvé v zápase vede, otočil skóre a po rychlé brejku se prosazuje JIŘÍ KARAFIÁT. Asistence: Daniel Gazda.

38:38
    Brňané drží kotouč na hokejkách, je jasné, že by chtěli rozhodnout.

38:00
    Hrají se poslední dvě minuty normální hrací doby. Případně se bude pět minut prodlužovat.

37:08
    Devils právě vstřelili branku! A je vyrovnáno. Po rychlém brejku se prosazuje DANIEL GAZDA, který dostal ideální přihrávku před bránu. Hrachovina se snažil betony jeho střelu zastavit, ale to se mu betony nepodařilo. Asistence: Richard Hrazdíra.

36:16
    Oba týmy jsou kompletní. Závěr utkání je poměrně vyhecovaný.

35:05
    V obrovské šanci se ocitl Jan Dufek, který jel sám na bránu, ale svůj nájezd neproměnil.

34:10
    Tak místo přesilovky Brna se strhla menší potyčka a nakonec jdou na trestnou oba hráči. Hraje se 3/3.